Emporio Armani EA7 podzim 2017 

Nová kolekce Emporio Armani EA7 podzim 2017

Nádech luxusu společně se sportovní elegancí přinese do Vašeho podzimního šatníku zbrusu nová kolekce značky Emporio Armani EA7. Kvalitní materiály, metalické barvy, detaily v netradičním měděném odstínu, spoustu praktických vychytávek a především tepelný komfort díky výplni z prachového pěří - to vše v sobě spojují nové kousky od této světoznámé značky.

 

Bundy a kabáty Emporio Armani EA7 si zamilujete pro svůj nadčasový design a téměř všestrané využití. My jsme si pro Vás přichystali jedinečnou ochutnávku těchto modelů již nyní!

Tyto luxusní novinky od značky Emporio Armani EA7 mohou být již do druhého dne u Vás doma! Nebo můžete bundy či kabátky vyzkoušet na naší SKIMAX prodejně v Olomouci, kde Vám s výběrem rády pomůžou naše zkušené prodejní asistentky.

Pokud máte jakékoli dotazy neváhejte se obrátit na naší poradkyni Pavlínu na telefonním čísle 775 860 840, nebo na emailové adrese store@ski-max.cz

Těšíme se na Vás!

TÝM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Zahájení sezony 17/18

svatek volno novinka mala.jpg

Luxusní nákupy, ochutnávka jihotyrolské gastronomie a vín a

POIVRE BLANC KOLEKCE 2017/2018

Untitled design (3).png

Nová kolekce značky Poivre Blanc již dorazila do SKIMAX STORE. Najdete v ní krásné lyžařské i volnočasové modely pro holky, kluky a nově i pro ženy!

Sportalm Zima 2017/2018

novinka 350x350.jpg

Nová kolekce luxusního lyžařského oblečení od jedinečné značky Sportalm pro zimní sezónu 2017/2018