Goldbergh Zima 2017/2018 

Nová luxusní značka Goldbergh se zimním oblečením

Pro letošní sezónu jsme mezi Vámi oblíbené značky zařadili novinku v podobě luxusních kousků z Nizozemska – značku Goldbergh. Oblíbíte si jejich klasické elegantní střihy sportovního zimního oblečení, ale i nevšední kousky pro oživení Vašeho šatníku. Chcete-li tuto sezónu zazářit a to nejen na svahu, neváhejte se podívat na naši pestrou nabídku zimních kabátků a bund od značky Goldbergh.

Goldbergh Zima 2017/2018

Pokud hledáte spíše elegantní a klasickou módu, tak si v nové kolekci této značky rozhodně vyberete. Tmavé barvy, decentní materiály a luxusní pravé kožešiny jsou typickými prvky této exluzivní značky. Goldbergh u svých modelů samozřejmě nezapomíná ani na praktické detaily, jimiž je například mnoho užitečných kapsiček, funkční kapuce, sněhové pásy a manžety, stahovatelné pásky a spousta dalších vychytávek.

Goldbergh  ZIMA 2017/2018

Najdete tu i výrazné módní kousky různých barev a vypasovaných střihů. Na své si přijdou i milovnice lehce extravagantní módy v podobě křiklavých barev, lesklých materiálů či výrazných detailů. Kromě elegantních kousků v kolekci nechybí ani sportovní modely s plně funkčními vlastnostmi.

Goldbergh  ZIMA 2017/2018

Jestli jste mezi řádky našla přesně svůj styl, tak určitě navštivte náš e-shop, anebo si přijďte rovnou vyzkoušet svoji velikost na prodejnu, naši zkušení prodejci Vám rádi poradí.


Zpět

Další novinky

Zahájení sezony 17/18

svatek volno novinka mala.jpg

Luxusní nákupy, ochutnávka jihotyrolské gastronomie a vín a

POIVRE BLANC KOLEKCE 2017/2018

Untitled design (3).png

Nová kolekce značky Poivre Blanc již dorazila do SKIMAX STORE. Najdete v ní krásné lyžařské i volnočasové modely pro holky, kluky a nově i pro ženy!

Sportalm Zima 2017/2018

novinka 350x350.jpg

Nová kolekce luxusního lyžařského oblečení od jedinečné značky Sportalm pro zimní sezónu 2017/2018