Jarní novinka - Frieda&Freddies 

Jarní novinka - Frieda&Freddies

Letošní jarní novinkou ve SKIMAX Store je svěží mladistvá kolekce bund a kabátků od značky Frieda&Freddies . Tato německá exluzivní značka sází na jedinečný osobitý design, kvalitu použitých materiálů a precizní zpracování.

Připravili jsme si pro Vás jiskřivou ochutnávku péřových bund a lehkých kabátů, které se vyznačují pastelovými barvami, květinovými či metalickými vzory a v neposlední řadě netradičními střihy. 

Dámské péřové bundy Frieda & Freddies

 

Luxusní dámské kabáty Frieda & Freddies

Přijďte si pro jarní inspiraci do Vašeho trendy šatníku! Jedinečné modely od značky Frieda&Freddies  si můžete vyzkoušet v pohodlí naší designové prodejny, kde se o Vás postarají naše milé prodejní asistentky, nebo objednávejte on-line na našem e-shopu.

Potřebujete poradit s velikostí, barevnou kombinací či potřebujete při rozhodování více fotografií či informací o modelu? Obraťte se na naši on-line konzultantku Pavlínu na telefonním čísle 775 860 840  či emailové adrese store@ski-max.cz, která Vás provede nákupem a poradí s výběrem toho správného kousku přímo pro Vás. 

Těšíme se na Vaši návštěvu ve SKIMAX Store.

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Lyže Stöckli 17/18

17-18 - 1.jpg

Od tradičního výrobce lyží švýcarského Stöckli se opět můžete nové modely 17/18, které jsou o krok vepředu před ostatními

Jarda

Zelená frčí Dalbello 17/18

clanek.jpg

Pro letošní sezonu 17/18 máme pro Vás nachystány novinky od Dalbella.

Sportalm jaro leto 2017

SPORTALM (7).png

Nová kolekce pro jaro a léto od značky Sportalm je již ve SKIMAX STORE.