Sportalm podzim/zima 2017 

nová kolekce sportalm podzim/zima 2017

Léto je v plném proudu a my jsme si pro vás již nyní připravili pestrý výběr z nové podzimní kolekce od jedinečné rakouské značky Sportalm. Najdete u nás vše od trendového volnočasového oblečení, které v sobě spojuje funkčnost, pohodlí a módní design až po luxusní kousky vhodné do práce či na párty, které jsou vyrobené z nadčasových materiálů jako je kůže, vlna, či klasický denim.

Značka Sportalm si pro nadcházející podzimní sezónu připravila výběr hned ze čtyř stylově různorodých kolekcí - The Run, Checkmate Denim, Birds of Passage, Shifting Sands a Stepp by Stepp. Na své si tak například přijdou nejen milovnice extravagantních kousků z kolekce Shifting Sands, ale i sportovkyně s designově nepřehlédnutelnými modely z kolekce The Run.

Novinky z kolekce Sportalm podzim/zima 2017 si můžete již teď prohlédnout na našem SKIMAX e-shopu a již do druhého dne si je můžete vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova!

Všechny modely také najdete na naší SKIMAX prodejně v Olomouci, kde Vám s výběrem rády pomůžou naše zkušené prodejní asistentky.

Pokud máte jakékoli dotazy neváhejte se obrátit na naší poradkyni Pavlínu na telefonním čísle 775 860 840, nebo na emailové adrese store@ski-max.cz

Těšíme se na Vás!

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Emporio Armani EA7 podzim 2017

novinka armani.jpg

Nová kolekce bund a kabátů od značky Emporio Armani EA7 pro podzimní sezónu roku 2017.

Lyže Stöckli 17/18

17-18 - 1.jpg

Od tradičního výrobce lyží švýcarského Stöckli se opět můžete těšit na nové modely 17/18, které jsou o krok vepředu před ostatními

Jarda

Zelená frčí Dalbello 17/18

clanek.jpg

Pro letošní sezonu 17/18 máme pro Vás nachystány novinky od Dalbella.