Sportalm Zima 2017/2018 

Luxusní lyžařská kolekce Sportalm Zima 2017/2018

Dlouho očekáváná kolekce exluzivního lyžařského oblečení od značky Sportalm je tady! Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku dámského a pánského luxusního oblečení a vybavíme Vás od bundy, kalhot, přes mikinu a termoprádlo až po čepici či šálu.

Lyžařské modely této značky v sobě spojují nejen kombinaci nejnovějších funkčních materiálů s precizními střihy a luxusními detaily, ale především nabízejí zcela osobitý design. S těmito luxusními kousky můžete vyrazit nejen na lyže, ale jsou vhodné i pro trávení volného času na horách, či ve městě.

Lyžařské oblečení značky Sportalm pro letošní zimu již tradičně ukazuje pestrou nabídku hned z několika stylově odlišných modelových kolekcí. Patří mezi ně řada Powder Temptation, která s sebou přináší pestré barvy, matné materiály či asymetrické vzory. Nádech extravagance naopak najdete v kolekci Mink Illusion - leské materiály, zvířecí motivy a výrazné potisky, díky kterým budete zcela nepřehlédnutelná. Pro milovnice nadčasových kousků je zde připravena kolekce Snowlab se špetkou retro stylu. Poslední třešničkou na dortu je módní řada Ski De Printemps. Zde se objevují již typické znaky této značky - pastelové barvy, květinové vzory a výrazná loga Sportalm. 

Novinky z kolekce Sportalm Zima 2017/2018 si můžete již nyní prohlédnout na našem SKIMAX e-shopu a již do druhého vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova!

Všechny modely také najdete na naší SKIMAX prodejně v Olomouci, kde Vám s výběrem rády pomůžou naše zkušené prodejní asistentky.

Pokud máte jakékoli dotazy neváhejte se obrátit na naší poradkyni Pavlínu na telefonním čísle 775 860 840, nebo na emailové adrese store@ski-max.cz

Těšíme se na Vás!

TEAM SKIMAX

 


Zpět

Další novinky

Zahájení sezony 17/18

svatek volno novinka mala.jpg

Luxusní nákupy, ochutnávka jihotyrolské gastronomie a vín a

POIVRE BLANC KOLEKCE 2017/2018

Untitled design (3).png

Nová kolekce značky Poivre Blanc již dorazila do SKIMAX STORE. Najdete v ní krásné lyžařské i volnočasové modely pro holky, kluky a nově i pro ženy!

Goldbergh Zima 2017/2018

350x350 mala.jpg

Přinášíme novou značku Goldbergh a s ní luxusní oblečení na zimu 2017/2018