Bc. Tereza Štanclová 

Certifikovaný lektor lyžování
Osobní manažerka pana Štancla :-)
Koordinátorka módních přehlídek za fy SKIMAX v ČR a zahraničí
Testerka lyží Evropského SKI TESTU

Bc. Tereza Štanclová

Tereza Štanclová

  • Účastnice evropského SUPER SKI TESTU
  • Instruktor carvingu
  • Tvůrce reklamy firmy SKIMAX
  • Hlavní nákupčí firmy SKIMAX pro sekci luxusního lyžařského oblečení a doplňků
  • Merchandiser prodejny SKIMAX STORU
  • Poradkyně při výběru lyžařského oblečení a doplňků
  • Tvůrce kolekce čepic WINTER DIAMOND

 

Terka se narodila jednoho krásného jarního dne velmi vzácného roku, ve kterém všechna děvčátka dostávala do vínku milou, skromnou a veselou povahu a talent rozvíjet se ve všem, do čeho se pustí.


Všechny tyto vlastnosti Terka rozvíjela a zdokonalovala při svých studiích na základní, střední i vysoké škole, kde samozřejmě excelovala ve všem, do čeho se pustila. Při svých studijních cestách nejenom pilně studovala, ale i nasávala vlastnosti národů, které navštívila, aby tyto poznatky mohla zúročit v budoucím povolání. Proto si z Francie dovezla poznatky o tom, jak být milá ke klientům, z Anglie, jak být dobrou hostitelkou, z Německa, jak improvizovat a z Itálie, jak pracovat rychle, efektivně a na čas.


Všechny získané zkušenosti Terka dennodenně zúročuje ve své práci a proto je velmi oblíbenou členkou teamu SKIMAX. Pod jejím vedením vzkvétají oddělení prodeje luxusního lyžařského oblečení, personalistiky, marketingu a online sekce péče o zákazníky. Její rukopis je ale znát i v jiných sekcích, protože její cenné, do vínku dané vlastnosti je potřeba rozdávat i do dalších oddělení, které nespadají přímo do její kompetence.


Ve volném čase Terka s láskou pečuje o svého muže a děti, ráda vaří a je fanouškem bezlepkové stravy a biopotravin.

 

 

Zpět na blog