Sportalm wellness kolekce  

Tereza

SPORTALM WELLNESS KOLEKCE

Také jste v poslední době hledali něco pohodlného na sebe, co dobře vypadá? Něco originálního na běh, jógu, cestování či jen tak na situaci kdy vezu děti do školy, pak na nákup, spěchám, chci se cítit pohodlně, ale přitom vypadat opravdu dobře (a nechci mít na sobě teplákovku Adidas)? Pro letošní podzim si firma SPORTALM připravila pro všechny své příznivce opravdovou perličku, která stále chybí na našem trhu.

        sportalm_wellness

Wellness kolekce značky SPORTALM se skládá s řady volnočasového a sportovního oblečení netradičních barev a střihů, které vypadají opravdu originálně a luxusně. Rozhodně nečekejte klasické střihy a černo-růžovou kombinaci. Celá kolekce se nese v tónu mátové, khaki, šedé, tmavě zelené, bílé a černé. Všechny kousky můžete kombinovat mezi sebou, což je výhoda k nezaplacení. Dokonce si můžete k Vámi vybranému kompletu pořídit i kabelku ze stejné kolekce, ať jste opravdu sladěná od hlavy až k patě. A aby toho nebylo málo, vše perfektně ladí s lyžařskou kolekcí SPORTALM FROZEN, takže po celou zimní sezónu můžete být všude za hvězdu. Od cesty na hory, přes snídani na hotelu až po celodenní lyžování. Vše mezi sebou prokombinujete a nemusíte vozit půl šatníku, abyste měla pocit, že máte na sobě komplet dle svých představ.

sportalm frozen

Jediná odbočka mimo oblast mátové, šedé a zelené je běžecký komplet, který nelze nazvat jinak než „dalmatin". I mě na ramínku přišel trochu moc! Ale šla jsem si ho v showroomu vyzkoušet a mile mě překvapil. Protože do našeho STORE vždy objednáváme pouze to, co se nám líbí a co jsme si vyzkoušeli, byla jsem sama zvědavá, zda je tento model nositelný. A je! Není to pro každého, ale je vskutku zajímavý a originální tak akorát, abyste se cítila dobře při jeho nošení, vzbuzovala zasloužený obdiv a přitom zůstala v mezích dobrého vkusu.

    

 

 

Wellness kolekce firmy SPORTALM dorazí do SKIMAX STORU 18. srpna 2015. Přijďte nás navštívit a vyzkoušet si modely, které se Vám líbí. Těšíme se na Vás!

S přáním krásného dne Tereza Štanclová

 

 

Bc. Tereza Štanclová

Další články autora

SKIMAX SLAVÍ 20 LET 22.-23. ŘÍJNA 2016

blank
Tereza

EMMEGI – UNIKÁTNÍ LYŽAŘSKÁ MÓDA

blank
Tereza

Ochutnávka SPORTALM jaro/léto 2017

blank
Tereza
Autor článku:Profil autora

Bc. Tereza Štanclová

1985

Certifikovaný lektor lyžování
Osobní manažerka pana Štancla :-)
Koordinátorka módních přehlídek za fy SKIMAX v ČR a zahraničí
Testerka lyží Evropského SKI TESTU

Související články

Rocker ano či ne?

IMG_1113.JPG
Jarda

INDIGO – DOKONALÁ LYŽAŘSKÁ HELMA

INDIGO-PREMIUM-HANDCRAFTED-BEAUTY-OF-PERFECTION-2.jpg
Pavel

Jak vybrat lyžařskou helmu

INDIGO_Kampagne_2014_15_A4_hoch_300.jpg
Jarda

Interview s Karlem

blank
Pavel