Are you ready to be Goldbergh? 

Zima sice ještě nekončí, ale to neznamená, že není čas pro dobrou kondici... hlavně pokud patříte mezi zimní pecivály třeba jako já. Holandská značka Goldbergh Vás svou novou kolekcí luxusního sportovního oblečení opravdu popíchne k pohybu. Funkční modely převážně v kombinaci černé a bílé barvy můžete oživit těmi, které jsou laděny do jemně růžové. Kolekce je specifická pro své grafické zpracování a minimalismus a zajisté Vás nadchne stejně tak, jako nás.

Pokud Vás bavila hra celoplošných potisků v podobě nápisů Goldbergh v zimní kolekci, máme pro Vás rozhodně parádní zprávu! Motiv velkých písmen a kontrastu se objevuje i v kolekci letní, samozřejmostí jsou také nadčasové, a hlavně originální střihy, jejichž temperament je podpořen až ušlechtilými detaily.

 


Zpět

Další novinky

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.

SPORTALM PODZIM SLEVA 30%

466x248_sportalm_podzim_2.png

Neváhejte a pořiďte si nový Sportalm kousek do šatníku se skvělou slevou 30%.

Skimax 1. Vlna slev

466x248_slevy_uni.png

A je to tady! Rozjíždíme první slevy jak ve SKIMAX STORE, tak na našem e-shopu SKIMAX.