Are you ready to be Goldbergh? 

Zima sice ještě nekončí, ale to neznamená, že není čas pro dobrou kondici... hlavně pokud patříte mezi zimní pecivály třeba jako já. Holandská značka Goldbergh Vás svou novou kolekcí luxusního sportovního oblečení opravdu popíchne k pohybu. Funkční modely převážně v kombinaci černé a bílé barvy můžete oživit těmi, které jsou laděny do jemně růžové. Kolekce je specifická pro své grafické zpracování a minimalismus a zajisté Vás nadchne stejně tak, jako nás.

Pokud Vás bavila hra celoplošných potisků v podobě nápisů Goldbergh v zimní kolekci, máme pro Vás rozhodně parádní zprávu! Motiv velkých písmen a kontrastu se objevuje i v kolekci letní, samozřejmostí jsou také nadčasové, a hlavně originální střihy, jejichž temperament je podpořen až ušlechtilými detaily.

 


Zpět

Další novinky

Yniq Sports Luxury

Yniq_2019.png

Yniq vytváří nejestetičtější lyžařské brýle známé člověku, kombinující funkci s vysokým módním designem. Vše v nejlepší možné kvalitě a doplněné patentovaným řešením pro extrémní periferní vidění.

Dárek který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek_ktery_netrefite.png

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2019

Doruceni_vanocnich_balicku.png

Vánoční dárky objednané do 16.12. 2019 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček.