Jarní novinka - Frieda&Freddies 

Jarní novinka - Frieda&Freddies

Letošní jarní novinkou ve SKIMAX Store je svěží mladistvá kolekce bund a kabátků od značky Frieda&Freddies . Tato německá exluzivní značka sází na jedinečný osobitý design, kvalitu použitých materiálů a precizní zpracování.

Připravili jsme si pro Vás jiskřivou ochutnávku péřových bund a lehkých kabátů, které se vyznačují pastelovými barvami, květinovými či metalickými vzory a v neposlední řadě netradičními střihy. 

Dámské péřové bundy Frieda & Freddies

680x250 2

 

Luxusní dámské kabáty Frieda & Freddies

680x250

Přijďte si pro jarní inspiraci do Vašeho trendy šatníku! Jedinečné modely od značky Frieda&Freddies  si můžete vyzkoušet v pohodlí naší designové prodejny, kde se o Vás postarají naše milé prodejní asistentky, nebo objednávejte on-line na našem e-shopu.

Potřebujete poradit s velikostí, barevnou kombinací či potřebujete při rozhodování více fotografií či informací o modelu? Obraťte se na naši on-line konzultantku Pavlínu na telefonním čísle 775 860 840  či emailové adrese store@ski-max.cz, která Vás provede nákupem a poradí s výběrem toho správného kousku přímo pro Vás. 

Těšíme se na Vaši návštěvu ve SKIMAX Store.

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

17.11.2017 - PÁTEK - OTEVŘENO

novinka mala fotka 17-11- otevreno.jpg

Ve státní svátek v pátek 17.11.2017 jako oslava Dne boje za svobodu a demokracii budeme mít otevřeno

Lyže Stöckli 17/18

17-18%20-%201.jpg

Od tradičního výrobce lyží švýcarského Stöckli se opět můžete těšit na nové modely 17/18, které jsou o krok vepředu před ostatními

POIVRE BLANC KOLEKCE 2017/2018

poivre.jpg

Nová kolekce značky Poivre Blanc již dorazila do SKIMAX STORE. Najdete v ní krásné lyžařské i volnočasové modely pro holky, kluky a nově i pro ženy!