KOLEKCE SPORTALM TECHNO GARDEN  

TECHNOGARDEN

sportalm techno garden 4

TECHNO GARDEN - to je novinková kolekce rakouské značky SPORTALM pro tuto sezónu. Kolekce je inspirována vesmírem a vyznačuje se jednoduchou, propracovanou elegancí, čistými liniemi a střihy a překrásnou paletou jemných, metalických barev. Poznávacím a jednotícím detailem této kolekce jsou hvězdy, které naleznete téměř na každém modelu z této kosmické kolekce. TECHNO GARDEN je plná atraktivních modelů, ze kterých si jistě vyberete i Vy! A sladíte se od hlavy až k patě a to díky širokému vývěru doplňků, jako jsou čepice, trika, kabelky, baťůžky, klíčenky... 

sportalm techno garden

Samozřejmostí je i možnost zakoupení zimních sněhulí MOONBOOT, které skvěle ladí k této kolekci a se kterými byla kolekce fotografována.

Ve SKIMAX STORE pro Vás máme opravdu nepřeberný výběr z této rozmanité a krásné kolekce a to od velikostí 34 až do velikosti 50! Pouze u nás letos najdete obrovskou nabídku modelů až do těch největších velikostí!

sportalm techno garden 2

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebona telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

sportalm techno garden 3

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Doručení vánočních balíčků

Novinka_garance_vraceni_penez_mala.png

Vánoční dárky objednané do 17.12. 2018 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček.

Náš e-shop frčí i mezi svátky

Novinka_Nas e-shop frci i mezi svatky mala.png

My ve SKIMAX nezahálíme ani mezi Vánoci a Novým rokem, proto si u nás můžete objednávat zboží i 27. a 28.12.2018, to Vám dorazí udělat velkou radost na začátku roku 2019.

SKIALPINISTICKÁ VÝBAVA ZE SKIMAX

skialpy_novinka_mala.png

Užijte si jedinečná panoramata zasněžených vrcholů a zdolejte všechny kopce s výbavou ze SKIMAX PŮJČOVNY.