KOLEKCE SPORTALM TECHNO GARDEN  

TECHNOGARDEN

sportalm techno garden 4

TECHNO GARDEN - to je novinková kolekce rakouské značky SPORTALM pro tuto sezónu. Kolekce je inspirována vesmírem a vyznačuje se jednoduchou, propracovanou elegancí, čistými liniemi a střihy a překrásnou paletou jemných, metalických barev. Poznávacím a jednotícím detailem této kolekce jsou hvězdy, které naleznete téměř na každém modelu z této kosmické kolekce. TECHNO GARDEN je plná atraktivních modelů, ze kterých si jistě vyberete i Vy! A sladíte se od hlavy až k patě a to díky širokému vývěru doplňků, jako jsou čepice, trika, kabelky, baťůžky, klíčenky... 

sportalm techno garden

Samozřejmostí je i možnost zakoupení zimních sněhulí MOONBOOT, které skvěle ladí k této kolekci a se kterými byla kolekce fotografována.

Ve SKIMAX STORE pro Vás máme opravdu nepřeberný výběr z této rozmanité a krásné kolekce a to od velikostí 34 až do velikosti 50! Pouze u nás letos najdete obrovskou nabídku modelů až do těch největších velikostí!

sportalm techno garden 2

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebona telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

sportalm techno garden 3

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Letní sezóna

466x248_News_po_strechu_v_letnich_kolekcich_1.png

Milovníci tepla už se zajisté nemohli dočkat, letošní zimní sezóna byla docela dlouhá. I my ve SKIMAX přecházíme na letní mód a proto jako každý rok přinášíme změnu otevírací doby.

Víkend EXTRA slev

466x248_News_-50%.png

Využijte naši víkendovou akci a pořiďte sobe či Vašim blízkým jedinečný kousek lyžařského oblečení za skvělou cenu.

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.