Sportalm kolekce Exotic Bomb - gejzír vášně 

exoticbomb

KOLEKCE SPORTALM EXOTIC BOMB

Nespoutaná a ohnivě vášnivá - to je kolekce Sportalm Exotic Bomb. Majitelky těchto modelů se nebojí vykřičet do světa svoji lásku k originání a zcela ojedinělé kombinaci barev, kterými ohromí jak na svahu, tak mimo něj.

V kolekce Exotic Bomb najdete celou řadu krásných lyžařských bund a k nim skvěle ladících kalhot, mikin, roláků a doplňků!

exotic bomb

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Kolekci Sportalm Exotic Bomb si můžete prohlédnout na našem eshopu zde.

exotic bomb (2)

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Letní sezóna

466x248_News_po_strechu_v_letnich_kolekcich_1.png

Milovníci tepla už se zajisté nemohli dočkat, letošní zimní sezóna byla docela dlouhá. I my ve SKIMAX přecházíme na letní mód a proto jako každý rok přinášíme změnu otevírací doby.

Víkend EXTRA slev

466x248_News_-50%.png

Využijte naši víkendovou akci a pořiďte sobe či Vašim blízkým jedinečný kousek lyžařského oblečení za skvělou cenu.

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.