Sportalm kolekce Exotic Bomb - gejzír vášně 

exoticbomb

KOLEKCE SPORTALM EXOTIC BOMB

Nespoutaná a ohnivě vášnivá - to je kolekce Sportalm Exotic Bomb. Majitelky těchto modelů se nebojí vykřičet do světa svoji lásku k originání a zcela ojedinělé kombinaci barev, kterými ohromí jak na svahu, tak mimo něj.

V kolekce Exotic Bomb najdete celou řadu krásných lyžařských bund a k nim skvěle ladících kalhot, mikin, roláků a doplňků!

exotic bomb

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Kolekci Sportalm Exotic Bomb si můžete prohlédnout na našem eshopu zde.

exotic bomb (2)

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.

Are you ready to be Goldbergh?

466x248_News_goldbergh_leto_1.png

Zima sice ještě nekončí, ale to neznamená, že není čas pro dobrou kondici... hlavně pokud patříte mezi zimní pecivály třeba jako já.

SPORTALM PODZIM SLEVA 30%

466x248_sportalm_podzim_2.png

Neváhejte a pořiďte si nový Sportalm kousek do šatníku se skvělou slevou 30%.