SPORTALM PODZIM SLEVA 30% 

Sportalm podzimní kolekci nyní najdete ve SKIMAX STORE i na našem eshopu SKIMAX ve slevě 30%. Proto neváhejte a pořiďte si něco nového do svého šatníku. 

Atraktivní podzimní kolekce v sobě skrývá plno úžasných kousků, ve kterých budete vypadat jediněčne a cítit se v nich skvěle.

A náš tip? Absolutní peckou je volnočasový komplet  kalhot MATKA s mikinou PHAO. Vybírat můžete ze dvou provedení a ani s jedním neuděláte chybu!

Z kabátků potom doporučujeme měkoučký a luxusně vypadající model TREND.

 

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Yniq Sports Luxury

Yniq_2019.png

Yniq vytváří nejestetičtější lyžařské brýle známé člověku, kombinující funkci s vysokým módním designem. Vše v nejlepší možné kvalitě a doplněné patentovaným řešením pro extrémní periferní vidění.

Dárek který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek_ktery_netrefite.png

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2019

Doruceni_vanocnich_balicku.png

Vánoční dárky objednané do 16.12. 2019 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček.