SPORTALM PODZIM SLEVA 30% 

Sportalm podzimní kolekci nyní najdete ve SKIMAX STORE i na našem eshopu SKIMAX ve slevě 30%. Proto neváhejte a pořiďte si něco nového do svého šatníku. 

Atraktivní podzimní kolekce v sobě skrývá plno úžasných kousků, ve kterých budete vypadat jediněčne a cítit se v nich skvěle.

A náš tip? Absolutní peckou je volnočasový komplet  kalhot MATKA s mikinou PHAO. Vybírat můžete ze dvou provedení a ani s jedním neuděláte chybu!

Z kabátků potom doporučujeme měkoučký a luxusně vypadající model TREND.

 

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.

Are you ready to be Goldbergh?

466x248_News_goldbergh_leto_1.png

Zima sice ještě nekončí, ale to neznamená, že není čas pro dobrou kondici... hlavně pokud patříte mezi zimní pecivály třeba jako já.

Skimax 1. Vlna slev

466x248_slevy_uni.png

A je to tady! Rozjíždíme první slevy jak ve SKIMAX STORE, tak na našem e-shopu SKIMAX.