Sportam kolekce Jungle Flash - hvězda města 

jungle flash (2)

KOLEKCE SPORTALM JUNGLE FLASH

Město či sjezdovka, nositelka modelů z kolekce Jungle Flash plynule přechází mezi a vždy září jako hvězda. Tato kolekce je  pro milovnice neotřelé, originální a luxusní dámské módy, která ráda kombinuje své lyžařské modely s těmi městskými. Celá kolekce je vytvořena tak, aby bylo možné si poskládat různé modely pro odlišné příležitosti, ale aby mezi sebou vždy vše perfektně ladilo. Takže pokud jedete v pátek z kanceláře rovnou na hory, tato kolekce je stvořena právě pro Vás!

V kolekci Jungle Flash si vyberete z celé řady praktických volnočasových modelů, kalhot, trik, mikin, legín a můžete je kombinovat s lyžařskými modely kolekce a dohromady pak vytvářet atraktivní kombinace

jungle flash (1)

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Kolekci Sportalm Jungle Flash si můžete prohlédnout na našem eshopu zde.

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Letní sezóna

466x248_News_po_strechu_v_letnich_kolekcich_1.png

Milovníci tepla už se zajisté nemohli dočkat, letošní zimní sezóna byla docela dlouhá. I my ve SKIMAX přecházíme na letní mód a proto jako každý rok přinášíme změnu otevírací doby.

Víkend EXTRA slev

466x248_News_-50%.png

Využijte naši víkendovou akci a pořiďte sobe či Vašim blízkým jedinečný kousek lyžařského oblečení za skvělou cenu.

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.