Sportam kolekce Jungle Flash - hvězda města 

jungle flash (2)

KOLEKCE SPORTALM JUNGLE FLASH

Město či sjezdovka, nositelka modelů z kolekce Jungle Flash plynule přechází mezi a vždy září jako hvězda. Tato kolekce je  pro milovnice neotřelé, originální a luxusní dámské módy, která ráda kombinuje své lyžařské modely s těmi městskými. Celá kolekce je vytvořena tak, aby bylo možné si poskládat různé modely pro odlišné příležitosti, ale aby mezi sebou vždy vše perfektně ladilo. Takže pokud jedete v pátek z kanceláře rovnou na hory, tato kolekce je stvořena právě pro Vás!

V kolekci Jungle Flash si vyberete z celé řady praktických volnočasových modelů, kalhot, trik, mikin, legín a můžete je kombinovat s lyžařskými modely kolekce a dohromady pak vytvářet atraktivní kombinace

jungle flash (1)

Vše, co najdete v naší prodejně, je k objednání i na našem e-shopu SKIMAX a to do druhého dne. Pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, přeměřit, nebo se ujistit o správnosti Vámi vybrané velikosti, kontaktujte naši prodejní poradkyni Pavlínu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Kolekci Sportalm Jungle Flash si můžete prohlédnout na našem eshopu zde.

Tešíme se na Vás

TEAM SKIMAX


Zpět

Další novinky

Doručení vánočních balíčků

Novinka_garance_vraceni_penez_mala.png

Vánoční dárky objednané do 17.12. 2018 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček.

Náš e-shop frčí i mezi svátky

Novinka_Nas e-shop frci i mezi svatky mala.png

My ve SKIMAX nezahálíme ani mezi Vánoci a Novým rokem, proto si u nás můžete objednávat zboží i 27. a 28.12.2018, to Vám dorazí udělat velkou radost na začátku roku 2019.

SKIALPINISTICKÁ VÝBAVA ZE SKIMAX

skialpy_novinka_mala.png

Užijte si jedinečná panoramata zasněžených vrcholů a zdolejte všechny kopce s výbavou ze SKIMAX PŮJČOVNY.