Vánoce, které zahřejí 

Každý správný Ježíšek ví, že se blíží nejvyšší čas na shánění vánočních dárků, tedy pokud Vám opravdu záleží na tom, abyste své blízké potěšili. Na letošní NEJHŘEJIVĚJŠÍ Vánoce budou Vaši nejmilovanější vzpomínat ještě dlouho PO a to díky vyhřívaným lyžákům, rukavicím či vložkám do bot, které udrží v teple i toho největšího zimomřivce a je úplně jedno, jak krutá letošní zima bude. Praktická  a hlavně maximálně hřejivá lyžařská výbava zaručeně potěší i ty nejnáročnější lyžaře či nejzmrzlejší lyžařky. 

 A nebojte se! S dárky ze Skimax nikdy nešlápnete vedle a pokud se přeci jen stane, že se svým výběrem úplně netrefíte, tak je u nás vyměníte.


Zpět

Další novinky

Letní sezóna

466x248_News_po_strechu_v_letnich_kolekcich_1.png

Milovníci tepla už se zajisté nemohli dočkat, letošní zimní sezóna byla docela dlouhá. I my ve SKIMAX přecházíme na letní mód a proto jako každý rok přinášíme změnu otevírací doby.

Víkend EXTRA slev

466x248_News_-50%.png

Využijte naši víkendovou akci a pořiďte sobe či Vašim blízkým jedinečný kousek lyžařského oblečení za skvělou cenu.

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.