Novinky 

Abyste byli vždy informováni o tom, co je nového ve SKIMAXU a nemuseli to složitě hledat. Všechny aktuální informace o příchozích kolekcích, plánovaných akcích, slevách či nových značkách naleznete v našich novinkách.

novinky

OneMore Sport - dotek jedinečného luxusu

onemore.png

OneMore Sport pánská kolekce lyžařského oblečení je absolutní novinka v prodejním portfoliu SKIMAX STORE!

Goldbergh ve SKIMAX STORE

goldbergh skimax.png

Značka Goldbergh je synonymum pro luxusní dámskou lyžařskou a volnočasovou módu. Modely této značky se vyznačují čistými liniemi, skvělými střihy a vysoce technickými materiály.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE - řada VIST X LIMITED

Almgwand jedinečná retro móda

ALMGWAND SKIMAX STORE.png

Svezte se na retro vlně a oživte svůj zimní šatník luxusními retro kousky rakouské značky Almgwand! Krásné ALMGWAND se skvěle hodí na dopnění Vašeho zimního outfitu.

Bootfitter SKIMAX STORE Aleš

2.png

Dobrá lyžařská bota je stejně důležitá, jako kvalitní lyže. Pokud si chcete lyžování skutečně užívat, je výběr té správné lyžařské boty základním předpokladem Vašeho úspěchu. Jmenuji se Aleš a ve SKIMAX STORE mám na starost právě poradenství při výběru lyžařské obuvi a také veškeré bootfittingové úpravy Vašich lyžáků.

Sportalm Undefined

Untitled design (5).png

Nikdy není pozdě pro oživení Vašeho šatníku zvířecími vzory. A v kolekci Sportalm Undefined je najdete a co víc? Skvěle zkombinované se žlutou barvou, která se svým dotekem prolíná celou kolekcí a krásně oživuje a podtrhuje jedinečnost modelů z této kolekce.

Dámské lyže jsou skvělou volbou

Untitled design (9).png

Proč je dámský model vhodnější? Jeho konstrukce lépe vyhovuje lyžařské technice žen, která je jiná než u mužů. Jde hlavně o postavení těžiště v průběhu oblouku či velikost tlaku do hran, který vychází z jejich rychlosti a váhy.

Sportalm Check Me

Untitled design (3).png

Sportalm Check Me je pulsující podzimní kolekce hýřící krásnými, výraznými barvami, které skvěle oživí Váš podzimní šatník!