1. DÍL - SPRÁVNÁ KATEGORIE LYŽÍ 

Pavel

Untitled design (14)

Vždy je těžké vybrat si ty správné lyže. Stejně težké je najít správnou odbornou pomoc při jejich výběru. Abychom Vám vše co nejvíce usnadnili, natočili jsme pro Vás sérii krátkých filmů, zabývajících se správný výběrem lyží. Celé natáčení probíhalo v rámci naší prodejny SKIMAX STORE v Olomouci.

První a úvodní díl z této série nese název JAK VYBRAT SPRÁVNOU KATEGORII LYŽÍ. Profi tester lyží Jarda Vám v něm přehledně představí jednotlivé kategorie lyží a krátce Vám shrne i vlastnoti lyží z jednotlivých kategorií, pro Vaši snadnější orientaci v této problematice.

Postupně Vám představíme 8 dílů, které Vám snad pomohou při Vašem rozhodování. Celou sérii jsme se pro Vás snažili připravit ve svěžím a přátelském duchu, aby bylo vše ihned jasné a srozumitelné. I když se považujeme za odborníky v  této oblasti, lyžování je hlavně o radosti a krásných zážitcích, proto necháváme strojenou odbornost na jiných a představujeme se takoví, jací jsme. Nejenom odborníci na slovo vzatí, ale hlavně pohodoví lyžaři, co si na nic nemusí hrát!

Snad se Vám série bude líbit! Pokud ano, podpořte naše úsilí a sdílejte naše video dál. A tady už máme 1. DÍL - JAK VYBRAT SPRÁVNOU KATEGORII LYŽÍ:

 

Celou sérií Vás bude provázet profi tester pro evropské Skimagazíny Jarda Zeman. Přinášíme Vám zde jeho krátký profil:

  • Jarda se narodil před 33 lety v Pelhřimově. Od 4 let brázdil kopce a sjezdovky okolo Jindřichova Hradce. Lyžování bylo jeho velkou vášní a rodiče ho v tom maximální podporovali.
  • Rok 1999 se stal zlomovým. Zúčastnil se kurzu na cvičitele lyžování, který organizovali pod záštitou ČSLŠ Pavel Štancl a Karel Strobl. Tento okamžik se zapsal Jardovi do jeho lyžařského života. Během studií na dopravní průmyslovce jezdil jako školní instruktor na lyžařské kurzy a dále zdokonaloval svojí carvingovou techniku. 
  • Další rok Jarda převzal od Pavla Štancla lyžařskou školu SKI-MAX. K lyžařské škole se přidaly další aktivity, organizování lyžařského testu pro veřejnost - Skisummitu a organizování testů lyží pro firmy. V roce 2007 se poprvé mohl účastnit evropského testu lyží SkiSupertest, jehož se stal pravidelným účastníkem. Sezóna 2007/2008 se pro Jardu profesně změnila. Stal se managerem firmy SKI-MAX a začal rozvíjet on-line sekci ve firmě.
  • Díky zkušenostem z evropského testu lyží SUPERSKITESTU, jehož je dlouholetým účastníkem a neustálým studiem lyžařských novinek je Jarda expert na poradenství pro výběr lyží a lyžařských bot. 
  • Jarda žije v Olomouci a v loňském roce se stal hlavním degustátorem pivovaru Popelín.

A kde jsme nabrali zkušenosti s testováním lyží? Jako jediní v České republice testujeme lyže na SUPERSKITESTU pro evropské Skimagazíny. Tento nejprestižnější evropský test, kterého se zúčasňujeme již dlouha léta, je jedním z pilířů našich zkušeností s testováním a výběrem lyží.

JESTLI CHCETE VIDĚT, JAK TO NA TAKOVÉM PROFI SUPERSKITESTU LYŽÍ VYPADÁ, PODÍVEJTE SE NA NAŠE VIDEO:

 

Na základně letitých zkušeností s výběrem a testováním lyží pro Vás již 12 let organizujeme největší test lyží pro veřejnost SKIMAX SKISUMMIT na ledovci Hinterux. Zde si všechny své znalosti a tipy na správný model můžete vyzkoušet 'live' a otestovat si Vámi vybrané favority hned na začátku sezóny. Další ročník SKIMAX SKISUMMITU se blíží a to již 17. - 20. 11. 2016 na ledovci Hinterux. Pokud se chcete podívat, jak SKIMAX SKISUMMIT probíhá, koukněte na naše video:

 

A pokud budete chtít s čímkoliv poradit, kontaktujte našeho testera Jardu na emailu ski-max@ski-max.cz, nebo na telefonu 736 533 552. Rád Vám s výběrem lyží poradí buď na naší prodejně SKIMAX STORE, nebo online přes náš ESHOP SKIMAX a Vámi vybrané zboží Vám poté zašleme do druhého dne až k Vám domů.

Mějte se krásně a přejeme Vám ten nejkrásnější start do nové lyžařské sezóny!

Pavel Štancl a team SKIMAX

PhDr. Pavel Štancl

Další články autora

VIST X LIMITED – DOKONALÁ UNIVERZÁLKA

Completion.png

2. DÍL - JAK VYBRAT SLALOMKY

2.png

3. DÍL - JAK VYBRAT OBŘAČKY

3.png
Autor článku:Profil autora

PhDr. Pavel Štancl

1971

Zakladatel, majitel a pracovně nejstarší
pracovník firmy SKI-MAX
Reklamní manažer firmy
Brand manažer značky Emmegi

Rocker ano či ne?

IMG_1113.JPG

Sportalm wellness kolekce

sno queen uvodni.jpg

Jak vybrat lyžařskou helmu

INDIGO_Kampagne_2014_15_A4_hoch_300.jpg

Testování lyží

IMG_3956.JPG