NOVÉ MODELY LYŽÍ INDIGO 

Pavel

indigo_banner

Další část nové kolekce německé firmy INDIGO již dorazila do naší lyžařské speciálky SKIMAX STORE. Rád bych Vám v tomto článku představil dva nové modely lyží INDIGO, které podle mě stojí za podrobnější komentář! Již několik let nabízíme modely lyží značky INDIGO v naší prodejně a pro letošní rok si tato firma pro své klienty připravila skutečné lahůdky, které si troufnu řící jinde nenajdete.

INDIGO SKI CARBON BLACK

indigo_carbon_black

Indigo Ski Carbon je postaven na 70-ti milimetrovém širokém tvaru s race-rockerem. Je zde použit vyspělý carbonový povrch a ve spojení se spodním titanalem tak vylepšuje tvrdost lyže, která zajišťuje neuvěřitelný ''grip'' dokonce i na tvrdé sjezdovce. Indigo Ski Carbon taktéž disponují bambusovým jádrem. Nekompromisní, sofistikované a nádherné - to jsou lyže Indigo Ski Carbon vyrobené v Německu.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Délka lyží (cm) Šířka špičky (mm) Šířka středu (mm) Šířka paty (mm) Radius (m)
151 119 70 100 12
161 119 70 100 14
171 119 70 100 16

NÁZOR PROFI TESTERA PAVLA ŠTANCLA NA MODEL LYŽE INGIGO SKI CARBON BLACK:

Pro letošní rok to bude pro mě asi největší překvapení. To nejlepší, co jsem měl na nohách - živá, krásná, temperamentní, krásně krojená, zkrátka fantastická. Když si k tomu přidáme naprosto nekompromisní kvalitu jejího složení, bude to miláček na dlouhé léta...Ano, přeně tak mě uchvátil model od firmy INDIGO- ski carbon black ve 161cm. Snad do lyže už nelze nic lepšího dát...carbon, titanal a bambus. Kombinace pro opravdové lyžaře bez kompromisů. Vřele Vám doporučuji.

 

 INDIGO SKI ACR

INDIGO_ACR

Indigo Ski ACR jsou lyže které předefinují lyžování pro mnoho lyžařů. Indigo ACR jsou lyže s extrémně odolným povrchem a s technologií kontroly prohnutí lyže v podélné ose, díky které může být lyžování výrazně ovlivněno prostým přehozením lyží. Lyže mohou být extrémně sportovní díky tuhému carbonu ve vnitřní části lyží, ale mohou se stát i lyžemi pro pohodovou a bezstarostnou jízdu pokud jednoduše lyže přehodíte. Lyže Indigo Ski ACR jsou vytvořeny těmi nejmodernějšími materiály a skloubením slope rockeru a camberové konstrukce poskytují nevídanou obratnost a lehké zatáčení. Indigo ACR - dvě lyže v jedné.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Délka lyží (cm) Šířka špičky (mm) Šířka Středu (mm) Šířka Paty (mm) Radius (m)
158 122 80 107 15
165 122 80 107 16
172 122 80 107 17

NÁZOR PROFI TESTERA PAVLA ŠTANCLA NA MODEL LYŽE INGIGO ACR:

Naprostá novinka od německé firmy Indigo lyže INDIGO SKI ACR byla na letošním největším česko-slovenském testu lyží pro mnoho testerů absolutním vítězem ze všech testovaných modelů. Proč? Určitě proto, že unikátní konstrukce tohoto modelu umožňuje využívat její skvělých vlastností na tvrdém povrchu. A jakmile sjezdovka změkne, pouze vyměníte lyže bílou barvou do středu a lyže je najednou úplňě jiná - měkčí a daleko vhodnější do na rozbitou a měkkou sjezdovku. Jsou to to vlasně lyže "dva v jednom". Design a stavba plně odpovídá největším nárokům kladeným na svoje výrobky u této německé firmy. I tento model dokazuje, že firna INDIGO je nejinovativnější lyžařskou firmou světa.

HELMY A BRÝLE INDIGO

INDIGO_HELMY

Na konec bych se rád zmínil o helmách a brýlích značky INDIGO. Stejně jako u lyží, i ve výrobě, zpracování a designu lyžařských helem a brýlí si jde firma INDIGO svojí cestou. A jejich výrobky jsou skutečně jedinečné. Pokud budete u nás ve SKIMAX STORE, nenechte si ujít možnost vyzkoušet si nejnovější modely helem a brýlí této německé značky. Opravdu to stojí za to!

Celá kolekce INDIGO je k prohlédnutí v naší lyžařské speciálce SKIMAX STORE v Olomouci nabo na našem eshopu SKIMAX.

S pozdravem

PhDr. Pavel Štancl

Další články autora

VIST X LIMITED – DOKONALÁ UNIVERZÁLKA

Completion.png

1. DÍL - SPRÁVNÁ KATEGORIE LYŽÍ

1.png

2. DÍL - JAK VYBRAT SLALOMKY

2.png
Autor článku:Profil autora

PhDr. Pavel Štancl

1971

Zakladatel, majitel a pracovně nejstarší
pracovník firmy SKI-MAX
Reklamní manažer firmy
Brand manažer značky Emmegi

Rocker ano či ne?

IMG_1113.JPG

Sportalm wellness kolekce

sno queen uvodni.jpg

Jak vybrat lyžařskou helmu

INDIGO_Kampagne_2014_15_A4_hoch_300.jpg

Testování lyží

IMG_3956.JPG