AK.skiN – dokonalá lyže 

AK.skiN

DOKONALÁ LYŽE

AK.skiN – Dokonalá lyže

Absolutní novinka ze stáje švýcarské značky AK – to je model AK.skin. Vtrhl na náš jarní SKIMAX SKITEST a stal se okamžitě vítězem vítězů. O tomto modelu se dá říci jenom ohromné množství superlativ. A jeho jízdní vlastnosti Vám prostě vezmou dech. AK.skin si stvořila svoji vlastní kategorii – kategorii dokonalé lyže. Jedinečný a naprosto unikátní design tohoto modelu Vás na první pohled zaujme a při detailním prozkoumání Vás doslova nadchne. Něco tak jiného na lyžařském trhu ještě nebylo. Klasická svrchní vrstva gumového ELASTAKU, který se u lyží AK.ORIGINAL stará o jejich stabilitu a jistotu byla doplněna o vrstvu speciální tkaniny, která modelu AK.skiN přidává ještě více klidu a jistoty. Tak vznikla AK.skin. Zkrátka novinka, se kterou si budete v každém oblouku připadat jako bůh.

AK.skiN-dokonala-lyze-4.jpgAK.skiN-dokonala-lyze-5.jpg

CO K LYŽI AK.SKIN ŘEKL TESTER PAVEL ŠTANCL

AK.skiN – Dokonalá lyže

 

Obecně se dá říct, že lyže AK patří k tomu nejlepšímu, co se ve světě lyží vyrábí. Očekával jsem od nového modelu AK.skin hodně, ale tohle jsem OPRAVDU nečekal. Tato lyže mi vzala doslova dech a jízda na ní byla pro mě tím nejkrásnějším lyžařským zážitkem posledních let. Doslova. A proč je AK.skin tak skvělá? Skvělé jízdní vlastnosti lyží AK jsou u tohoto modelu dovedeny k naprosté dokonalosti. Vše je v absolutní harmonii. Hledal jsem slabinu, oblast, ve které by tato lyže nebyla 100%. Nenašel jsem. Tak dokonalou univerzální lyži jsem ještě nezažil. Není nic, co by se jí dalo vytknout. Prostě se vezete a zažíváte na ní dokonalý lyžařský zážitek. Kdybych měl jízdu na AK.skin přirovnat k jízdě v autě, na ledu a tvrdu jedete ve formuli na okruhu, přejedete do měkka a neupravena a najednou jedete, bez toho abyste si toho všimli, v nejlepším SUV. Kdo si lyži nemůže zakoupit, ať jí raději nezkouší. Pak mu totiž bude neustále něco chybět. A toto je nejenom můj názor, ale i názor většiny testerů, kteří měli to štěstí si lyži vyzkoušet. Jediný exemplář, který na SKIMAX SKITESTU byl s námi už domů nedojel.

 

PAVEL VÁM PORADÍ

Proč Vám Pavel nejlépe poradí?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček