Dámské lyže, které ohromily test 

DÁMSKÉ LYŽE,

KTERÉ OHROMILY TEST

Jarní SKIMAX SKITEST v italském Suldenu jako každý rok přilákal i letos řadu testerek, které se těšily na krásnou atmosféru a počasí, aperoly mezi jízdami a nové testovací lyže, které by mohly do své výbavy nutně potřebovat.
V testcentru umístěném přímo na svahu měly i letos testerky plno práce. Modelů bylo nachystáno požehnaně. A že bylo z čeho vybírat. Jak už jsme mnohokrát zmínili, ženy se testování bojí, ale až ho zkusí, stanou se z nich velmi vášnivé a hlavně dobré testerky! A testují poctivě, se zápalem a jsou nadšené z pokroků, které ihned na správně zvolených modelech udělají.  Nejinak tomu bylo i v tomto ročníku. Testerky se musely prokousat pořádnou dávkou dámských testovacích modelů. Ale letošní ročník byl pro dámy v něčem zcela výjimečný! V testcentru se totiž mezi dámskými modely objevila zářivá kometa, která jen tak neshoří.

Dámské lyže, které ohromily test

Dámské lyže, které ohromily test

Dámy objevily model AK Ski POP PINK. A bylo vymalováno. Nikdy za celou existenci skitestu nebyl žádný model tak vypůjčovaný a fotografovaný, jako model AK Ski POP PINK. Dámy oslovil zprvu svoji jedinečnou krásou a dokonalým odstínem růžové. A na svahu je dorazil svými absolutně jedinečnými jízdními vlastnostmi. Většina testerek dojížděla k testcentru se slovy, že tento model již v žádném případě nevrátí. Manželé a partneři se rosili, neboť AK Ski nepatří k nejlevnějším značkám. Ženy ale byly rozhodnuté a nekompromisní. Měla jsem si vybrat lyže, tady jsou. Pořadník na tento ručně vyráběný model z limitované švýcarské edice se rychle zaplnil jmény budoucích majitelek. Fotografie na Instagramu s tímto modelem zaplnily profily všech testerek. Zrodila se hvězda. Neumí sice zpívat, ale zase umí dokonale řezat carvingové oblouky s neuvěřitelným šarmem a elegancí.

Dojem udělal tento model nejenom na testerky, ale i na náš SKIMAX TEAM. A co na něj řekli?

Názor testera

Pavel-Stancl-1.png

PAVEL

Tak na tento model jsem se opravdu moc těšil. Už dámský model AK Ski PISTE PINK na mě opravdu udělal velký dojem, tak jsem měl velká očekávání. A skutečně, značka AK Ski opět nezklamala. Lyže je hravější verzí své kolegyně, je nesmírně příjemná, živá a skutečně snadno ovladatelná. Její jízdní vlastnosti jsou perfektní, velký dojem na mě udělala na ledu, přece jen je odlehčenější verzí, ale přesto si zachovala vysoký standard jízdních vlastností. Tento univerzální model Vás podrží za jakýchkoliv sněhových podmínek. I s těžkým rozbředlým sněhem a neupravenou sjezdovkou si tato lyže hravě poradí. Doporučuji všem dámám, které hledají sportovní, hravou a přitom maximálně komfortní univerzálku pro dynamické celodenní lyžování. 

TERKA

Model AK Ski PINK POP mi byl velmi sympatický už v lanovce a to díky svému naprosto nádhernému designovému zpracování. Svým pojetím je zcela jedinečný, růžová barva je opravdu v krásném odstínu a bylo poznat už v plné gondole cestou nahoru, že se nelíbí jenom mě! O to příjemnější překvapení poté čekalo na sjezdovce, kde mě tento model skutečně uchvátil. Tak lehkou a snadnou jízdu z kopce dolů jsem opravdu dlouho nezažila. Nástup do oblouku jde lyži úplně sám, lyže je v průjezdu oblouku zcela klidná a harmonická. Navíc na ledu AK Ski PINK POP opravdu skvěle drží. S tímto modelem si užijete opravdu krásné celodenní lyžování. Tato odlehčenější verze POP Vám bude dokonalým celodenním lyžařským průvodcem. 

Tereza-Stanclova-1.png

 

Detail této lyže si můžete prohlédnout zde, pokud byste náhodou dostala chuť na pořádnou dávku růžové parády, se kterou budete s nadšením krájet svahy všech lyžařských středisek, která navštívíte.

Proč doporučuji dámské lyže?

8 důvodů, proč dámské lyže

Extra snadný dotazník pro výběr dámských lyží

Nepřehlédněte

Nové kolekce Sportalm

Nové kolekce Goldbergh

SKIMAX SKITEST

SKIMAX SKITEST - Největší test luxusních lyží

SKIMAX SKITEST - Přihláška


Zpět

Další novinky

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy

AK.POPART – Designová lahůdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitované řady AK.POPART jsou designovou lahůdkou švýcarské prémiové značky AK Ski. Nejen designovou, ale i funkční