Dětská sekce ve Skimax STORE 

Dětská sekce ve Skimax STORE

2019 | Skimax | Olomouc | Česká republika

Zima není příjemná pro nikoho, kdo nemá opravdu kvalitní, a hlavně teplé oblečení, na které se může spolehnout, když venku mrzne až praští. Děti jsou méně náročné, ale více náchylné na chladné počasí než mi dospělí, 

protože mají ještě určitý zápal – dokážou se bavit a nadchne je kde co, třeba i takovej sníh, což pro nás dospěláky, může být kolikrát nepochopitelné.

Nechceme křivdit milovníkům zimy, díky bohu za vás, 

ale buďme upřímní, valná většina z nás si radši sedne doma v teplých ponožkách, ke krbu nebo k topení, zapne telku, hodí na sebe deku a tu zimu, už teda nějak tak přežije anebo prospí. 

ALE DĚTI NE!

Děti ještě mají rozum, teda alespoň ty děti, které doposud nepodlehly mobilům a všelijakým jiným okradačům času a opravdové zábavy s kamarády.

A přesně tyhle DĚTI si zaslouží kvalitní zimní výbavu! Protože dělat andělíčky ve sněhu, vytvářet sněhuláky, koulovat se, závodit na skluzáku, saních či bobech nebo celé dopoledne stavět iglú, abyste v něm pak celé odpoledne mohli bydlet to prostě nemůžete dělat v oblečení, co hned profoukne, promokne a nezahřeje.

Dětem by to bylo jedno, jsou prostě svým kouzelným

způsobem schopni tohle všechno dělat klidně v teplácích a přijít domů durch promočení. Jenže, každému rodiči láme srdce, když jeho drobek onemocní, nebo se pletu?

My ve SKIMAX dětem, které milují zimu, zimní zábavu i sporty prostě FANDÍME! A proto pro ně vybíráme oblečení, které jim poskytne všestranný komfort – následuje jejich pohyb, zahřeje, nepromokne, a hlavně podporuje jejich hravost i sportovního ducha. 

V naší nabídce tedy najdete značky: Lego Wear, Poivre Blanc, Spyder, Bogner či Moon Boot. Doplňkově také Jail Jaim, Granadilla, Snowlife, Leki, Lenz či Reusch.

Oblečení těchto značek disponuje kvalitními materiály a technickými parametry, krásný nadčasový design, díky kterému se zavděčí jak mrňouskům, tak juniorům. Navíc u nás seženete komplet výbavu od funkčního prádla, přes mikiny, bundy a kalhoty po čepice, rukavice, kukly, nákrčníky boty, a dokonce i ponožky.

Naši nabídku dětského oblečení najdete ↓

ZDE

Pokud budete potřebovat poradit, přeměřit Vámi vybraný model, nebo se ujistit o správné velikosti, kontaktujte naši online poradkyni Michaelu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže! 

Pomoc při výběru oblečení Vám může také naše podstránka Jak vybrat oblečení a doplňky.


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček