POJEĎTE S NÁMI TESTOVAT LYŽE

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty – 1. část 

JAK VYBRAT DÁMSKÉ LYŽAŘSKÉ KALHOTY

1. ČÁST – PODLE TECHNICKÝCH PARAMETRŮ

SKIMAX STORE | Olomouc

Podobně jako při výběru lyžařské bundy dbáme při výběru kalhot jako první na technické parametry. Základem kvalitních lyžařských kalhot je nepromokavost. Orientujeme se vodním sloupcem, který udává sám dodavatel a který je pro výběr kalhot skutečně zásadní. Obecně platí pravidlo, že kvalitní nepromokavé kalhoty mají hodnotu vodního sloupce alespoň 5000 – 8000 mm avšak pro aktivnější lyžařky doporučujeme rozpětí mezi 10 000 – 15 000 mm. Hned vzápětí je důležitá prodyšnost, která je s nepromokavostí úzce spjatá. Nejčastějším řešením je použití nejrůznějších membrán, jejichž prodyšnost se pohybuje minimálně kolem 5 000 g/m²/24h.

 

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle technických parametrů

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle technických parametrů

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty – 2.část

Mezi další zásadní prvky, na které byste se při výběru lyžařských kalhot z pohledu technických parametrů měla zaměřit je například zadní oteplovací pás, který chrání Vaše ledviny před nachlazením, a to nejen když zrovna spadnete a vyhrne se Vám lyžařská bunda. Sněhové manžety v nohavicích Vás zase chrání před nepříjemným pocitem, kdy se Vám sníh dostane do lyžáků a nesmíme opomenout ani zipy ve spodní části nohavic, které slouží ke snadnějšímu obutí lyžáků či sněhulí a zabraňuje sněhu, aby Vám padal přímo do bot.

NAŠE NABÍDKA DÁMSKÝCH LYŽAŘSKÝCH KALHOT

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle technických parametrů
Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle technických parametrů

 

 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  MICHAELA KOVÁŘOVÁ

  Reklamační oddělení
  Online poradkyně pro výběr oblečení

Pokud budete potřebovat při výběru dámských lyžařských kalhot poradit neváhejte se na mě obrátit, velmi ráda Vám pomohu. Můžete mi zavolat na tel.: +420 775 860 840, nebo napsat e-mail na store@ski-max.cz, či vyplnit dotazník pro výběr oblečení a doplňků.

DOTAZNÍK

Doporučuji Vám také navštívit naši kamennou prodejnu SKIMAX STORE v Olomouci, kde Vám budou při výběru nápomocné naše velmi ochotné poradkyně Gabča s Luckou!    Míša

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusních lyžařských specialit
  pod jednou střechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle technických parametrů


Zpět

Další novinky

DNY SKIMAX slev jsou tady!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Otevíráme půjčovnu už 1.9.2023!

ppp.png

Sezóna se sezónou se opět sešla a naše půjčovna SKIMAX otevírá opět své brány pro příznivce zimních lyžařských sportů a snowboardisty.

Nová sezóna ve SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Prodejna v Olomouci je opět otevřena denně od 9:00-19:00! Čeká na Vás bombastický výprodej a zbrusu nové kolekce oblečení, lyží a doplňků