Exkluzivní slevy a doprava ZDARMA po celé ČR do 20.9.2020

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 1.část 

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu

1. část – Podle materiálu

2020 | Skimax STORE

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_1

Ať už jste aktivní lyžařka, běžkařka, snowboardistka nebo se chystáte navštívit hory za účelem načerpání energie, bez kvalitní lyžařské bundy se neobejdete. Vzhledem k tomu, že se v zimní sezóně velmi často setkávám s dotazy, co je ve skutečnosti při výběru bundy nejdůležitější, rozhodla jsem se Vám, spolu s kolegyněmi, tímto článkem pomoci při nelehkém rozhodování.
V první řadě je velmi důležité zvážit, jak aktivní lyžařkou jste, na jaký tip zimních sportů budete bundu využívat a zda se za lyžováním vydáte třeba do Alp, nebo strávíte zimu v našich klimatických podmínkách. Není také od věci se alespoň maličko zorientovat ve zkratkách a technických pojmech, kterými Vámi vybraný model disponuje. Ve stručnosti se Vám pokusím přiblížit například i technické specifikace, ve kterých se my ženy často ztrácíme nebo je vůbec neřešíme.

Základem je, aby bunda chránila před vlhkem, větrem, deštěm a zároveň aby byl materiál pevný. Nejčastěji jde o sloučení syntetických vláken (v první řadě polyesteru), které dokážou, že je tkanina větru a vodě odolná a zároveň prodyšná. Obojí je při zimním sportování opravdu důležité.
Každá z nás určitě ví, jak moc je nepříjemné, když se při lyžování zapotíte a poté se zastavíte pod svahem a v mokrém oblečení mrznete při vychutnávání si bombardina. ☕ Významný faktor jako je prodyšnost a vodní sloupec Vám přiblížím v dalším díle!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_2.jpg

Prohlédněte si naši nabídku dámských lyžařských bund

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_3

Pokud budete potřebovat i přesto poradit při výběru, kontaktujte mě na e-mailu store@ski-max.cz, nebo na telefonu +420 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůžu!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_4

Doporučuji také navštívit naši kamennou prodejnu, kde Vám budou při výběru nápomocné naše velmi ochotné poradkyně Gabča s Luckou!

Míša


Zpět

Další novinky

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021

sportalm_zima.jpg

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021 již dorazila do SKIMAX STORE i do e-shopu SKIMAX. Pojďte se podívat!

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 2. část

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_technickych_parametru.jpg

Nevíte, co přesně znamenají technické parametry jako je prodyšnost či vodní sloupec? Rozhodla jsem se Vám tyto pojmy ve zkratce popsat v tomto článku.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE - řada VIST X LIMITED