30% SLEVA na zimní a lyžařské kolekce GOLDBERGH 20/21

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 1.část 

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu

1. část – Podle materiálu

2020 | Skimax STORE

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_1

Ať už jste aktivní lyžařka, běžkařka, snowboardistka nebo se chystáte navštívit hory za účelem načerpání energie, bez kvalitní lyžařské bundy se neobejdete. Vzhledem k tomu, že se v zimní sezóně velmi často setkávám s dotazy, co je ve skutečnosti při výběru bundy nejdůležitější, rozhodla jsem se Vám, spolu s kolegyněmi, tímto článkem pomoci při nelehkém rozhodování.
V první řadě je velmi důležité zvážit, jak aktivní lyžařkou jste, na jaký tip zimních sportů budete bundu využívat a zda se za lyžováním vydáte třeba do Alp, nebo strávíte zimu v našich klimatických podmínkách. Není také od věci se alespoň maličko zorientovat ve zkratkách a technických pojmech, kterými Vámi vybraný model disponuje. Ve stručnosti se Vám pokusím přiblížit například i technické specifikace, ve kterých se my ženy často ztrácíme nebo je vůbec neřešíme.

Základem je, aby bunda chránila před vlhkem, větrem, deštěm a zároveň aby byl materiál pevný. Nejčastěji jde o sloučení syntetických vláken (v první řadě polyesteru), které dokážou, že je tkanina větru a vodě odolná a zároveň prodyšná. Obojí je při zimním sportování opravdu důležité.
Každá z nás určitě ví, jak moc je nepříjemné, když se při lyžování zapotíte a poté se zastavíte pod svahem a v mokrém oblečení mrznete při vychutnávání si bombardina. ☕ Významný faktor jako je prodyšnost a vodní sloupec Vám přiblížím v dalším díle!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_2.jpg

Prohlédněte si naši nabídku dámských lyžařských bund

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_3

Pokud budete potřebovat i přesto poradit při výběru, kontaktujte mě na e-mailu store@ski-max.cz, nebo na telefonu +420 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůžu!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_4

Doporučuji také navštívit naši kamennou prodejnu, kde Vám budou při výběru nápomocné naše velmi ochotné poradkyně Gabča s Luckou!

Míša


Zpět

Další novinky

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte_si_smlouvu.jpg

Pro nebývalý zájem ze strany zákazníků o tuto službu vám nabízíme možnost si zapůjčenou výbavu prodloužit na další sezónu. A jak to udělat?

Objednej a vyzvedni

Objednej-vyzvedni-0.jpg

Objednejte si Vámi vybrané zboží a vyzvedněte si ho u nás ve výdejně objednávek od pondělí do pátku mezi 9. a 17. hodinou. Zboží pro Vás připravíme do 1 hodiny od jeho objednání.

Vrácení výbavy jaro 2021

Vraceni-vybavy-jaro-2021-0.jpg

I letos nám vracení výbavy komplikuje pandemie COVIDu. Nebojte se, vše máme připraveno tak, abyste měli se vším co nejméně starostí. Veškeré informace ohledně vracení najdete v tomto článku