Lacroix – dokonalé dámské lyže 

LYŽE LACROIX

dokonalé dámské lyže

Lyže Lacroix - dokonalé dámské lyže

Dámské lyže značky Lacroix jsou navrženy s ohledem na ženskou anatomii a specifické potřeby lyžařek. Hlavní prioritou je jejich jízdní komfort a pocit bezpečí po celou dobu jízdy. Každý pár lyží je pečlivě vyráběn s důrazem na detaily a použitím nejmodernějších technologií. Výsledkem je kombinace elegance, výkonu a preciznosti, která vás nadchne od prvního okamžiku na svahu.

V Lacroix se zaměřují hlavně na moderní filozofii univerzálních lyží, a to samozřejmě platí i pro lyže dámské. 

Lyže Lacroix se vyznačují nejen svým unikátním designem, ale také excelentními jízdními vlastnostmi. Bez ohledu na vaši úroveň lyžování, zda jste sportovní lyžařka nebo naprostá pohodářka, Vám dámské modely Lacroix nabídnou neskutečné pohodlí i dynamiku v každém oblouku. 

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Dámské lyže značky Lacroix jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních, prémiových materiálů, které zaručují jejich odolnost a dlouhou životnost. Navíc, díky technickým inovacím, jsou tyto lyže lehké a snadno ovladatelné, což přispívá k vašemu komfortu při lyžování.

Tyto lyže nabízejí stabilitu, skvělou ovladatelnost a dokonalou přilnavost, což přispívá k vaší jistotě na svahu, za jakýchkoliv sněhových podmínek.

Lyžování s dámskými lyžemi značky Lacroix je zážitek pro ty, kteří vyžadují jen to nejlepší. Tyto lyže vám poskytnou exkluzivitu, kterou si zasloužíte. Každý sjezd bude plný elegance, výjimečnosti a pocitu, že jste spojeni s horami na těch nejluxusnějších lyžích světa.

Pokud toužíte po jedinečných lyžařských zážitcích na skutečně dokonalém modelu lyží, který jen tak někdo nemá, tak jsou ručně vyráběné dámské modely lyží Lacroix stvořeny právě pro Vás! 

Neváhejte a vyberte si dámské lyže značky Lacroix a zažijte nezapomenutelné okamžiky na svahu. Nechte se provádět lyžařským světem Lacroix luxusu exkluzivně ve SKIMAX STORE, kde Vám s výběrem lyží rádi poradí naši profi testeři a prodejci lyží Pavel a Marek, na které se můžete s důvěrou obrátit.

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX

NÁZORY TESTERŮ

LACROIX PEARL LX

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

PAVEL

Opravdová lahůdka mezi dámskými modely lyží. Lyži charakterizuje nejen její exkluzivní design, ale i vynikající jízdní vlastnosti. Je naprosto skvělá, harmonická a příjemná za každých sněhových podmínek. Vhodná pro zkušené lyžařky, ale nemusí se jí bát i mírně pokročilé lyžařky, které se chtějí zlepšit a lyžování si užít. Pearl LX je lehce ovladatelná dámská univerzálka na vysoce komfortní celodenní lyžování. Její šíře pod botou zajišťuje velmi živé, sportovní přehranění z oblouku do oblouku, ale i naprostou pohodu za zhoršených sněhových podmínek. Pokud jste přestala závodit a hledáte lyži na celodenní lyžování – právě jste ji našla. Pearl LX krásně drží na ledě, velmi jednoduše jde do oblouku a je klidná za různých sněhových podmínek.

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX LX PEARL BLACK

LACROIX PEARL 74

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

MAREK

Moc příjemné překvapení od jedinečné značky Lacroix. PEARL 74 je z mého pohledu jedna z nejuniverzálnějších lyží od této francouzské  značky. Zábavná, harmonická a při tom velmi stabilní a jistá. Ani příliš sportovní, ani příliš líná lyže. PEARL 74 je přesně na rozmezí, pokud chcete, můžete se do ní pořádně opřít a užít si skvělou a precizní, dynamickou jízdu nebo se na PEARL 74 můžete jen tak na pohodu vozit od hospůdky k hospůdce a při tom se kochat horami. Zkrátka zažít naprosto pohodovou, harmonickou jízdu. PEARL 74 rád doporučím i  trochu sportovnějším lyžařkám, rozhodně si přijdou na své.

 

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX PEARL 74

LACROIX LX PEARL

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

TERKA

Potřebuji, abych se na lyži mohla spolehnout. Abych se na ní cítila jistě, podržela mě na ledu, aby byla klidná v oblouku a zahájení oblouku na ní bylo příjemné a snadné. To přesně model Pearl LX dokázal na 100 %. Proto jsem si tuto lyži znovu vyzkoušela i za ideálních sněhových podmínek. Byla to opět pecka a jízda na ní byla opravdovým zážitkem. Mám ráda lyžování, ale nejsem závodnice, proto oceňuji modely, které se umí přizpůsobit mému stylu jízdy, nestojí mě mnoho sil a podrží mě za jakýchkoliv sněhových podmínek. To Pearl LX jednoznačně dokázala. Nic není pro tuto lyži problém. Nahrnutý sníh, ledové plotny ani mé občasné chyby. A co je pro mě velmi důležité je také to, že lyže má fantastický design a je žhavou a neokoukanou novinkou na českém trhu!

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX LX PEARL WHITE

CHCETE VÍCE INFORMACÍ?

Proc-doporucuji-damske-lyze-1.jpg

Extra-snadny-dotaznik-pro-vyber-damsky-lyzi-1.jpg


Zpět

Další novinky

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy

AK.POPART – Designová lahůdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitované řady AK.POPART jsou designovou lahůdkou švýcarské prémiové značky AK Ski. Nejen designovou, ale i funkční