POJEĎTE S NÁMI TESTOVAT LYŽE

Lacroix – dokonalé dámské lyže 

LYŽE LACROIX

dokonalé dámské lyže

Dámské lyže značky Lacroix jsou navrženy s ohledem na ženskou anatomii a specifické potřeby lyžařek. Hlavní prioritou je jejich jízdní komfort a pocit bezpečí po celou dobu jízdy. Každý pár lyží je pečlivě vyráběn s důrazem na detaily a použitím nejmodernějších technologií. Výsledkem je kombinace elegance, výkonu a preciznosti, která vás nadchne od prvního okamžiku na svahu.

V Lacroix se zaměřují hlavně na moderní filozofii univerzálních lyží, a to samozřejmě platí i pro lyže dámské. 

Lyže Lacroix se vyznačují nejen svým unikátním designem, ale také excelentními jízdními vlastnostmi. Bez ohledu na vaši úroveň lyžování, zda jste sportovní lyžařka nebo naprostá pohodářka, Vám dámské modely Lacroix nabídnou neskutečné pohodlí i dynamiku v každém oblouku. 

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Dámské lyže značky Lacroix jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních, prémiových materiálů, které zaručují jejich odolnost a dlouhou životnost. Navíc, díky technickým inovacím, jsou tyto lyže lehké a snadno ovladatelné, což přispívá k vašemu komfortu při lyžování.

Tyto lyže nabízejí stabilitu, skvělou ovladatelnost a dokonalou přilnavost, což přispívá k vaší jistotě na svahu, za jakýchkoliv sněhových podmínek.

Lyžování s dámskými lyžemi značky Lacroix je zážitek pro ty, kteří vyžadují jen to nejlepší. Tyto lyže vám poskytnou exkluzivitu, kterou si zasloužíte. Každý sjezd bude plný elegance, výjimečnosti a pocitu, že jste spojeni s horami na těch nejluxusnějších lyžích světa.

Pokud toužíte po jedinečných lyžařských zážitcích na skutečně dokonalém modelu lyží, který jen tak někdo nemá, tak jsou ručně vyráběné dámské modely lyží Lacroix stvořeny právě pro Vás! 

Neváhejte a vyberte si dámské lyže značky Lacroix a zažijte nezapomenutelné okamžiky na svahu. Nechte se provádět lyžařským světem Lacroix luxusu exkluzivně ve SKIMAX STORE, kde Vám s výběrem lyží rádi poradí naši profi testeři a prodejci lyží Pavel a Marek, na které se můžete s důvěrou obrátit.

Lyže Lacroix - dokonalé dámské lyže

zAJÍMÁ VÁS VÍCE INFORMACÍ?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Zpět

Další novinky

DNY SKIMAX slev jsou tady!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Nová sezóna ve SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Prodejna v Olomouci je opět otevřena denně od 9:00-19:00! Čeká na Vás bombastický výprodej a zbrusu nové kolekce oblečení, lyží a doplňků

Otevíráme půjčovnu už 1.9.2023!

ppp.png

Sezóna se sezónou se opět sešla a naše půjčovna SKIMAX otevírá opět své brány pro příznivce zimních lyžařských sportů a snowboardisty.