Váš osobní online Lacroix poradce 

Váš osobní online Lacroix poradce

Lacroix-1.jpg

Lyže značky Lacroix jsou symbolem těch nejluxusnějších lyží světa. A prodej takto jedinečných lyží si zaslouží služby na té nejvyšší možné úrovni. Proto si právě značka Lacroix vybrala na českém a slovenském trhu jako online poradce pro prodej lyží Lacroix Pavla Štancla, jehož zkušenosti s výrobou, testováním a prodejem lyží odpovídají těm nejvyšším možným standardům. Proto Vy máte jedinečnou možnost využít zdarma jedinečného poradenství při výběru modelů značky Lacroix přímo u specializovaného Lacroix online poradce.

Pokud přemýšlíte o nákupu lyží Lacroix, obraťte se na Pavla! Jeho osobní zážitky s lyžemi značky Lacroix jsou stejně obsáhlé, jako znalosti o nich. A rád se o ně s Vámi podělí a vybere Vám ten nejlepší model Lacroix právě pro Vás!

Modely Lacroix můžete zakoupit také ve SKIMAX STORE, kde se o Vás postarají profi prodejní poradci značky Lacroix a s výběrem Vám velmi rádi pomůžou. Navštívit nás můžete denně a to od 9 do 19 hodin!

Těšíme se na Vás! TEAM LACROIX

 

Lyze-Lacroix-dokonale-damske-lyze-4.jpgLyze-Lacroix-dokonale-damske-lyze-3.jpgLyze-Lacroix-dokonale-damske-lyze-7.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-5.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-4.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-6.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-7.jpg

PAVEL VÁM PORADÍ

Proč Vám Pavel nejlépe poradí?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček