POJEĎTE S NÁMI TESTOVAT LYŽE

Proč profi tester lyží nejlépe poradí? 

Proč profi tester lyží nejlépe poradí? 

pavel štancl

pavel štancl

Chcete si koupit lyže. Nabídka je v současnosti obrovská, jak vybrat správně lyže? Máte dvě možnosti. Vše si sami nastudovat, nebo si nechat poradit...otázka zní, kde a u koho? Na tuto druhou otázku neexistuje vůbec snadná odpověď. 

V roce 2000 jsem se stal profesionálním testerem lyží evropského SUPER SKITESTU. Na rakouském ledovci Pitztal jsem prošel všemi výběrovými koly. Ze 120 účastníků vybrali 15. A já měl to štěstí, že jsem byl jedním z nich. Na SUPER SKITESTU jsem byl nakonec celkem 15x, což ze mě v té době dělalo nejdéle testujícího účastníka v historii této akce. SUPER SKITEST byla skutečně významná událost a já měl obrovské štěstí, že jsem tak dlouho mohl být její součástí. Odnesl jsem si z něj celou řadu důležitých zkušeností a informací. Ty jsou dodnes zcela klíčové při výběru lyží pro mé klienty.

Již na prvním testu jsem zjistil, že testování lyží je zcela zásadní. Nikdy bych nevěřil, jaký může být mezi lyžemi rozdíl. A jak jejich otestování pomůže k pochopení každého aspektu lyže. Zákazník ale nemá vždy možnost a čas si vybraný model před nákupem vyzkoušet. Proto dodnes lyže, které prodávám, poctivě testuji a vycházím při jejich zkoušení z poznatků ze SUPER SKITESTU, abych pochopil a zažil vše, co se dá o lyži při jízdě zjistit.

A teď zpět k nákupu. Můžete si vše nastudovat, ale úspěch si tím nezaručíte. Ne všechny informace o lyžích se dají načíst, některé se musí prostě zažít. A já testuji lyže skoro celý svůj dospělý život a znám modely, které prodávám, skrz na skrz ze všech stran. Právě díky těmto zkušenostem Vám vyberu ty nejlepší lyže pro Vás. Jak someliér zná své lahvinky, já znám své lyže a jejich prodej mě i po těch letech neustále baví. Pomůžu Vám se vyvarovat chyb a nasměřuji Vás k lyžím, ze kterých budete skutečně nadšení.

pavel štancl

  

Video_pozadi_Pavel

Do SKIMAX STORU vybírám jen to nejlepší, co je na trhu. Proto u nás nenajdete vše, nejsme žádný nadnárodní eshop s nabídkou bez hlavy a paty. Jsme rodinná lyžařská speciálka a spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Stojíme si za výběrem a kvalitou námi prodávaných výrobků. Pokud přemýšlíte o nákupu lyží, obraťte se na nás! Naše osobní zážitky s lyžemi jsou stejně obsáhlé, jako znalosti o nich. A my se o ně s Vámi rádi podělíme a vybereme Vám ty nejlepší lyže právě pro Vás! Pokud to k nám máte daleko, můžete nás zkontaktovat přes náš online dotazník na našich webovkách. Podívat se na naši nábídku lyží můžete zde.

Budu se moc těšit na setkání s Vámi v naší prodejně SKIMAX STORE při výběru těch nejlepších lyží právě pro Vás!

PhDr. Pavel Štancl
Zpět

Další novinky

DNY SKIMAX slev jsou tady!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Otevíráme půjčovnu už 1.9.2023!

ppp.png

Sezóna se sezónou se opět sešla a naše půjčovna SKIMAX otevírá opět své brány pro příznivce zimních lyžařských sportů a snowboardisty.

Nová sezóna ve SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Prodejna v Olomouci je opět otevřena denně od 9:00-19:00! Čeká na Vás bombastický výprodej a zbrusu nové kolekce oblečení, lyží a doplňků