GOLDBERGH -20%          |          AKTUÁLNÍ KOLEKCE          |          SPORTALM -50%

JAK VYBRAT SJEZDOVÉ LYŽE


Jak-vybrat-lyze-1.jpg

Lyžování je krásný sport. Aby zážitek z něj za něco stál, potřebujeme dobré lyže. Bez nich to zkrátka nejde.

Výběr správných lyží zcela zásadně ovlivňuje Váš prožitek z jízdy a pobyt na horách. Přitom vybrat si vhodný model není vůbec snadná záležitost. Je potřeba zvážit a zohlednit celou řadu faktorů a parametrů a vyhnout se častým chybám. Proto při výběru lyží doporučuji obrátit se na odborníky ve specializované prodejně, kteří Vás provedou Vaším nákupem. 25 let zkušeností s prodejem a testováním lyží mi umožňuje Vás snadno provést nabídkou lyží a pomoci Vám vybrat ty nejlepší právě pro Vás! Vím, co prodávám. Proto u nás nenajdete všechny značky a modely. Do nabídky SKIMAX se dostanou pouze ty značky a modely, které za to skutečně stojí!

Jsem majitelem firmy SKIMAX, dlouholetým profi testerem Superskitestu a společně s Vámi vybereme to nejlepší právě pro Vás

Jak-vybrat-lyze-dotaznik-1.jpg

VYBÍRÁME PÁNSKÉ LYŽE

Jak vybrat lyže - Proč Vám Pavel nejlépe poradí

Vybrat si správné lyže je pěkná makačka. A Vy jste ti nejdůležitější a jediní, kdo to může udělat! A my jsme pouze průvodci Vaším nákupem. Vy znáte nejlépe sebe a svoje lyžařské dovednosti. My zase dovedeme vybrat to nejlepší, co je na trhu. A toto musíme dát dohromady a společně vytvořit tým, pro který je výběr ideálních lyží hračkou. Připravili jsem tuto podstránku, ve které najdete informace, které Vám pomohou zodpovědět si otázku, jací jste lyžaři, co od lyže chcete a jakou lyži vlastně hledáte. Toto je nejdůležitější předpoklad, abychom Vám mohli doporučit a vybrat modely ve správných délkách od různých výrobců vhodné právě pro Vás.

Jedna věc je si všechno nastudovat, zhlédnout všechny dostupné filmy, přečíst spousty článků a pročíst stránky výrobců a dodavatelů. Druhá věc je udělat finální rozhodnutí a konečně si správně vybrat. I ten nejpečlivější student s maximálním množstvím znalostí se totiž může splést. Výběr lyže není tak snadný, jak se může zdát a je v něm skryto spoustu úskalí, o kterých prostě nemůžete vědět. Ne všechny informace o lyžích se totiž dají dohledat, některé se prostě musí zažít. Pak se může stát, že si sice vyberete skvělý model, ale bude skutečně pravý pro Vás?

Máme 25 let zkušeností. Známe výrobce, továrny a proces výroby lyží, známe všechny značky a jejich modely. Modely všech lyží testujeme na profesionální úrovni v nezávislých Skitestech. Pořádáme také vlastní SKIMAX SKITESTY lyží. Známe všechny tovární strategie a triky. Víme, které věci fungují a které ne. Ne všechno, co si o lyžích přečtete, se zakládá na pravdě. Také ne všechno, co lyže umí, je vhodné právě pro Vás. Naše osobní zážitky s lyžemi jsou stejně rozsáhlé, jako znalosti o nich. Proto se na nás nebojte s důvěrou obrátit! Postaráme se o Vás.

A CO MUSÍTE PŘED NÁKUPEM UDĚLAT VY?

KOLIK VÁŽÍM?

1.

Lyže nepozná Vaši výšku, pouze Vaši váhu a ta je pro výběr velmi důležitá.

 

JAK JSEM NA TOM FYZICKY?

2.

Lyžuji spíše na výkon, či pro radost a pohodu?

 

KOLIK TOHO ZA SEZÓNU NAJEZDÍM?

3.

Pár dnů, docela hodně, lyžování není nikdy dost.

JAKÝ TERÉN PREFERUJI?

4.

Svah či volný terén, tvrdou, zledovatělou sjezdovku, měkčí sníh?

 

JAKÝM STYLEM JEZDÍM?

5.

Smýkaným, carvingovým, kombinací obojího?

 

JAKÝ TYP OBLOUKU PREFERUJI?

6.

Krátký oblouk, střední oblouk, nebo dlouhý oblouk?

JAKOU RYCHLOSTÍ JEZDÍM?

7.

Ostatní lyžaři mě předjíždí, nebo předjíždím já je?

 

CO OD LYŽÍ OČEKÁVÁM?

8.

Skvělé vlastnosti pro určitý styl jízdy, nebo celodenní lyže.

 

BUDU MÍT JEDNY LYŽE?

9.

Ano, chci lyže na celý den. Ne, chci si přes den lyže vyměnit podle podmínek.

K ČEMU MI MÁ LYŽE DOPOMOCI?

10.

Chci se zlepšit, či méně „nadřít", nebo obojí?

 

KOLIK CHCI INVESTOVAT?

11.

Málo, dost, manželka to nesmí vědět.

CO PRO VÁS UDĚLÁM JÁ?

Moje práce mě moc baví a proto jsme Vám ohledně poradenství k výběru lyží k dispozici 7 dní v týdnu a to jak na telefonu, tak i na e-mailu. Proto se na mě nebojte kdykoliv s důvěrou obrátit.

A jak bude probíhat náš společný výběr Vašich ideálních lyží?

Jak vybrat lyže - Zavolejte mi

ZAVOLEJTE MI

Úplně nejsnadnější a hlavně nejrychlejší možností, jak spolu online vybereme ty nejlepší lyže právě pro Vás je, když mi zavoláte. Na telefonu jsem pro Vás k dispozici kdykoliv, od pondělí do neděle. Stačí mi zavolat a za pár chvil to společně zvládneme.

+420 603 878 000

Jak vybrat lyže - Napište mi

NAPIŠTE MI

Vyplňte mi super rychlý dotazník a já Vám na základě informací z něj vyberu ty nejvhodnější alternativy. Nejlepší je, když Vám mohu zavolat k upřesnění některých detailů. Následně Vám zašlu odkazy na vybrané modely lyží s konkrétními délkami vhodnými pro Vás.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNKY, KTERÉ PRO VÁS PAVEL NAPSAL

Jak vybrat lyže - Proč profi tester nejlépe poradí

PROČ PROFI TESTER
NEJLÉPE PORADÍ?

Chcete si koupit lyže. Nabídka je v současnosti obrovská, jak je tedy vybrat? Máte dvě možnosti. Vše si sami nastudovat, nebo si nechat poradit... otázka zní, kde a u koho

Chci si přečíst článek

Jak vybrat lyže - Sjezdové lyže AK Ski exkluzivně ve SKIMAX

SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI
EXKLUZIVNĚ VE SKIMAX

Luxusní ručně vyráběné švýcarské lyže AK Ski. Přečtěte si názory profi testerů na jednotlivé sjezdové modely, od dámských lyží přes univerzálky až po slalomky

Chci si přečíst článek

Jak vybrat lyže - Vist X Limited pouze ve SKIMAX

VIST X LIMITED
POUZE VE SKIMAX

Limitovaná edice luxusních univerzálních lyží Vist, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE – poznejte zcela unikátní řadu VIST X LIMITED

Chci si přečíst článek

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu

SKIMAX - NEJVĚTŠÍ
STÖCKLI SPECIÁLKA

Za léta spolupráce se ze SKIMAX STORE stala největší Stöckli speciálka v České i Slovenské republice a naše nabídka této precizní značky se i nadále rozrůstá

Chci si přečíst článek 

Vybíráme dámské lyže

VYBÍRÁME DÁMSKÉ LYŽE

Jak vybrat dámské lyže

Naše nabídka lyží

NAŠE NABÍDKA ZNAČEK

Jak vybrat lyže - AK Ski

AK SKI

Švýcarská značka proslulá svými dokonalými ručně vyráběnými lyžemi s důrazem na absolutní kvalitu použitých materiálů. Tyto lyže představují naprostou světovou špičku a prodávají se pouze ve vybraných specializovaných evropských prodejnách. Proto je v ČR a SR seženete pouze ve SKIAMAX STORE.

NAŠE NABÍDKA LYŽÍ AK SKI

VIST

Luxusní italská značka vyrábějící limitované ručně zpracované modely lyží. Ocenění získává na základě kvality vyráběných lyží. Modely jsou proslulé jedinečným italským designem. Ve SKIMAX STORE a na našem eshopu seženete i exkluzivní řadu VIST X Limited, kterou lze na celém světě zakoupit pouze u nás!

NAŠE NABÍDKA LYŽÍ VIST

Jak vybrat lyže - Vist

Jak vybrat lyže - Stöckli

STÖCKLI

Jsme největší Stöckli speiálka v České republice. Na prodej těchto precizních švýcarských modelů se specializujeme už dlouho a naše nabídka této značky je skutečně pestrá. Seženete u nás nejenom všechny modely lyží, ale také celou řadu doplňků a kolekci pánského lyžařského oblečení.

NAŠE NABÍDKA LYŽÍ STÖCKLI

BOGNER

Německá preciznost a nejvyšší kvalita použitých materiálů zaručuje u modelů této značky dokonalý lyžařský zážitek. Netradiční designové pojetí modelů lyží Bogner je pak již třešničkou na dortu, která potěší každého milovníka luxusu. Bonusem je také malá produkce u všech modelů, která podtrhne jejich jedinečnost.

NAŠE NABÍDKA LYŽÍ BOGNER

Jak vybrat lyže - Bogner

Jak vybrat lyže - Volant

VOLANT

Americký zástupce mezi evropskými perlami – to je kolekce značky Volant. Nabízí exkluzivní modely dámských i pánských lyží v netradičním designovém pojetí. Modely Volant mají své místo mezi luxusními lyžemi zcela oprávněně a jejich majitelé bývají jedineční stejně tak, jako lyže Volant.

NAŠE NABÍDKA LYŽÍ VOLANT

DALŠÍ ZNAČKY, KTERÉ NESMÍTE PŘEHLÉDNOUT

Proč Vám právě Pavel nejlépe poradí

PROČ VÁM PRÁVĚ PAVEL NEJLÉPE PORADÍ

Poradenství při výběru lyží naleznete v řadě specializovaných prodejen. Poradenství při výběru lyží od profesionálního testera lyží naleznete pouze ve SKIMAX STORE. Na starosti ho má sám majitel firmy PhDr. Pavel Štancl, který se podílí jak na vývoji a testovaní lyží celé řady renomovaných lyžařských značek, tak také dlouhodobě testuje lyže na největším profesionálním testu lyží v Evropě – Superskitestu, jehož výsledky se každoročně objeví ve všech evropských vydáních Skimagazínů. Pavel je skvělý a zkušený tester, ale hlavně velký pohodář, který si na nic nehraje a to, co dělá, ho pořád hrozně baví. Proto Vám vždy a rád poradí s Vaším výběrem lyží a pomůže Vám vybrat to nejlepší právě pro Vás.

„Již na prvním testu jsem zjistil, že testování lyží je zcela zásadní. Nikdy bych nevěřil, jaký může být mezi lyžemi rozdíl. A jak jejich otestování pomůže k pochopení každého aspektu lyže. Zákazník ale nemá vždy možnost a čas si vybraný model před nákupem vyzkoušet. Proto dodnes lyže, které prodávám, poctivě testuji a vycházím při jejich zkoušení z poznatků ze SUPER SKITESTU, abych pochopil a zažil vše, co se dá o lyži při jízdě zjistit. A teď zpět k nákupu. Můžete si vše nastudovat, ale úspěch si tím nezaručíte. Ne všechny informace o lyžích se dají načíst, některé se musí prostě zažít. A já testuji lyže skoro celý svůj dospělý život a znám modely, které prodávám, skrz na skrz ze všech stran. Právě díky těmto zkušenostem Vám vyberu ty nejlepší lyže pro Vás.

Jak vybrat lyže - Profi tester Pavel Štancl

Jak vybrat lyže - Profi tester Pavel Štancl

Tak jako someliér zná své lahvinky, já znám své lyže a jejich prodej mě i po těch letech neustále baví. Pomůžu Vám se vyvarovat chyb a nasměruji Vás k lyžím, ze kterých budete skutečně nadšení. Do SKIMAX STORE vybírám jen to nejlepší, co je na trhu. Proto u nás nenajdete vše, nejsme žádný nadnárodní e-shop s nabídkou bez hlavy a paty. Jsme rodinná lyžařská speciálka a spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Stojíme si za výběrem a kvalitou námi prodávaných výrobků. Pokud přemýšlíte o nákupu lyží, obraťte se na nás! Naše osobní zážitky s lyžemi jsou stejně obsáhlé, jako znalosti o nich. A my se o ně s Vámi rádi podělíme a vybereme Vám ty nejlepší lyže právě pro Vás!“

 

CO ROZHODNĚ NESMÍTE PŘEHLÉDNOUT

 

Jak vybrat lyže - Registrace VIP zákazníků

REGISTRACE VIP
ZÁKAZNÍKŮ

Zaregistrujte se do našeho SKIMAX VIP programu a nakupujte okamžitě za lepší ceny

Chci se registrovat

Jak vybrat lyže - SKIMAX STORE

SKIMAX
STORE

Navštivte naši jedinečnou prodejnu SKIMAX STORE. Najdete v ní 700m2 lyžařských specialit

Prohlédnout si prodejnu

Jak vybrat lyže - SKIMAX VIP NÁKUP

SKIMAX VIP
NÁKUP

Objednejte si osobní nákup s Vaším soukromým poradcem v termínu, který Vám nejvíce vyhovuje

Zarezervovat si poradce

NEZAPOMEŇTE
NÁS SLEDOVAT

Odebírejte náš youtube kanál, sledujte nás na instagramu nebo se s námi spřátelte na facebooku. Proč? Budete mít vždy přehled o všem, co se u nás ve SKIMAX děje

Youtube.pngInstagram.pngFacebook.png

stancl pavel

Máte dotaz, potřebujete poradit?
Jsem zde pro vás.

Neradi vyplňujete dotazníky? Zavolejte mi: +420 603 878 000

Co víte, vyplňte, co nevíte, přeskočte, nic se neděje.