Jak vybrat oblečení a doplňky

Lyžařské oblečení a doplňky na lyže nevybíráte každý den. Jejich správný výběr není vůbec snadný, rozhoduje však o tom, jak se při pobytu na horách budete cítit. Špatná volba může negativně ovlivnit Váš pobyt na horách. Proto je vždy důležité obrátit se s výběrem na specialisty, kteří Vám dobře poradí, kteří se skvěle orientují ve svých produktech a znají všechna úskalí, která Vás můžou u výběru potkat.

Jak_vybrat_obleceni_Michaela_Kovarova.jpg

25 let zkušeností s prodejem a testováním lyžařských značek a doplňků nám umožňuje provést Vás Vaším výběrem a poradit Vám to nejlepší právě pro Vás! Navíc víme, co prodáváme a proto v našem SKIMAX STORE nenajete všechny výrobky, ale vybíráme pro Vás pouze ty nejlepší, které jsou na trhu k dostání. Takže máte jistotu, že z našeho sortimentu vybírate vždy mezi produkty té nejvyšší kvality.

Nejste si jistí velikostí či vaší volbou?

Nejste si jistí velikostí či Vaší volbou?

Poradíme Vám se vším, s čím budete potřebovat. Nebojte se na nás kdykoliv obrátit, vždy společně efektivně vyřešíme Vaše požadavky. Poradenstvím v této oblasti se zabýváme 25 let, známe zboží, které prodáváme a vždy Vám rádi a dobře poradíme:

 • s výběrem velikosti, barvy i střihu
 • oblečení Vám přeměříme
obr2

Ať hned znáte odpovědi na Vaše otázky, nebojte se na mě obrátit.
Jsem Vám k dispozici: PO – PÁ – 9:00 – 17:00 hod.

+420 775 860 840
 • vyfotíme Vámi vybranou kombinaci
 • poradíme nejlepší alternativu
obr3

Pokud se Vám nepodaří mě zastihnout, napište mi kdykoliv na můj e-mail a já Vám v co nejkratším čase odpovím na Vaše dotazy.

Odeslat dotazník
na store@ski-max.cz
Jak vybrat oblečení

Jak vybrat oblečení

Výběr lyžařského oblečení není snadná věc. Pro nás ovšem snadná je, my ho provádíme denně. Na našem eshopu najdete v detailu každého oblečení maximální popis každého produktu, aby Váš nákup byl co nejjednodušší. Pokud si ale i přesto ne, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám s výběrem poradíme a vše doladíme k Vaší úplné spokojenosti!

Jak vybrat velikost

Je vždy těžké zorientovat se v nabídce značek a jejich velikostí. Pro Vaši jednodušší orientaci, Vám na našem e-shopu převádíme velikosti do tabulek DE (EU). Tyto tabulky najdete u každého oblečení na našem e-shopu. Pokud je značka velikostně specifická, najdete u tabulky naši poznámku.

Tabulka – velikosti ženy

XXS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
32 34 36 38 40 42 44 46 48 50

Tabulka – velikosti muži

XXS XS M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
46 48 50 52 54 56 58 60 62

Tabulka – velikosti děti

1 rok 2 roky 3 roky 4 roky 5 let 6 let 7 let 8 let 9 let 10 let 12 let 14 let 16 let
86 92 98 104 110 116 122 128 140 146 152 164 176

Rozsah velikostí

Žijeme všemi velikostmi, proto pouze u nás naleznete širokou nabídku produktů ve všech velikostech, které jsou u nás k dostání:

 • dámskou kolekci ve velikostech 32 – 50
 • pánskou kolekci ve velikostech 46 – 62
 • dětskou kolekci ve velikostech 86 – 176

Nenašli jste, co potřebujete?

Pokud nemáme skladem Vaši velikost, nebo sháníte nějaký jiný výrobek, který nemáme v nabídce, nebojte se na nás obrátit a kontaktujte nás na:

Odeslat dotazník
na store@ski-max.cz

Vyměňujete nebo vracíte zboží?

Potřebujete vyměnit velikost za jinou? Nebo z nějakého důvodu vracíte Vámi objednané zboží? Žádný problém! Máte na to 14 dní. Veškeré podrobné informacve naleznete ZDE.
Nevíte si rady? Kdykoliv nás kontaktujte na telefonním čísle 775 860 840, nebo pište ZDE.

Návratový list najdete buď v balíku, nebo s fakturou v příloze e-mailu, který jste od nás obdrželi při Vašem nákupu. Stáhnout si ho můžete ZDE.
Návratový list si vytiskněte, vyplňte ho a odešlete společně s dokladem o koupi a vraceným zbožím či zbožím k výměně na adresu SKIMAX STORE, Týnecká 714/6, Olomouc 779 00, Česká republika.

Reklamujete?

Nevíte si rady? Kdykoliv nás kontaktujte na telefonním čísle 775 860 840, nebo pište ZDE.
Reklamační formulář najdete buď v balíku, nebo s fakturou v příloze e-mailu, který jste od nás obdrželi při Vašem nákupu. Stáhnout si ho můžete ZDE.
Reklamační formulář si vytiskněte, vyplňte ho a dešlete společně s dokladem o koupi a s reklamovaným zbožím na adresu SKIMAX STORE, Týnecká 714/6, Olomouc 779 00, Česká republika.

Jak vybrat lyžařské doplňky

Jak vybrat lyžařské doplňky

Nejmenší kousky lyžařské výbavy v sobě skrývají celou řadu překážek při jejich výběru. V následujícím příspěvku jsme pro Vás připravili celou řadu tipů, jak jim předejít a na co si při výběru dát pozor.

obvod hlavy

Jak vybrat lyžařskou helmu

Základním údajem, který si musíte zjistit, je obvod Vaší hlavy. Měření provádějte podle obrázku. Pomocí měření získáte číslo Vašeho obvodu hlavy, které odpovídá velikosti helem, které najdete na našem e-shopu. Pokud jste někde mezi celými čísly, tak vybírejte z helem s větším rozsahem velikostí. Dávejte si ale pozor, nejenom obvod Vaší hlavy zajišťuje vhodnost Vámi vybraného modelu helmy – je potřeba zohlednit i vnitřní vystýlku a celkový tvar vnitřní helmy. Také je důležité se rozhodnout, zda je pro Váš příjemnější klasická kombinace helma + brýle nebo štítová helma s integrovaným zorníkem. Proto vždy doporučujeme vybírat helmu osobně u nás na prodejně. Pokud to k nám máte daleko, zavolejte nám, co jste si vybrali, ještě než uděláte objednávku. Poradíme Vám!

Jak vybrat lyžařské brýle

Je základní pravidlo, které platí při výběru brýlí. Vždy je potřeba mít první vybranou helmu. Sebelepší brýle se pro Vás stanou problémem, pokud Vám nebudou dobře pasovat do helmy – to znamená, že Vám na čele mezi helmou a brýlemi bude vznikat velká mezera. Kompatibilita helmy a Vašich brýlí je pro Vás zásadní. Dalším důležitým faktorem při výběru lyžařských brýlí je typ zorníku. I tvar brýlí a pěnové výstelky může ovlivňovat kompatibilitu brýlí s Vaším obličejem. Pokud nosíte dioptrické brýle i při lyžování, doporučujeme vybírat spíše ze štítových helem. Opět platí, že lepší je výběr na naší prodejně. Pokud to k nám máte daleko, zavolejte nám, co jste si vybrali, ještě než uděláte objednávku. Poradíme Vám!

obvod ruky

Jak vybrat lyžařské rukavice

Pro Vaši jednodušší orientaci ve velikostech Vám všechny rukavice převádíme na jednotnou – číselnou velikost. Ruku si přeměřte podle obrázku a v tabulce zjistíte svoji velikost. Poté již můžete vybírat z modelů, které v dané velikosti najdete na našem eshopu. Pokud si nejste jistí a potřebujete poradit, obraťte se kdykoliv na nás. V našem sortimentu také nalzente speciální vyhřívané rukavice, které zpříjemní lyžování těm, kteří trpí na zmrzlé ruce.

Jak vybrat lyžařské hole

Nejjednoduším způsobem, jak vybrat správnou délku hole pro Vás je:

 • otočíme holi ručkou na zem a holi
 • chytneme mezi kroužkem a špičkou
 • správná délka hole je taková kdy při tomto držení hole svírá naše předloktí s paží pravý úhel
SKIMAX VIP služby

SKIMAX VIP Klub

Zaregistrujte se a čerpejte výhody SKIMAX VIP KLUBU ještě dnes a to jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE. Čekají Vás speciální cenové nabídky, akční slevy na služby i zboží z naší nabídky a mnoho dalšího. Proto neváhejte a staňte se členy našeho SKIMAX VIP KLUBU! Registrace je jednoduchá a nezabere Vám víc jak jednu minutu. Potom už můžete ihned využívat všech akčních nabídek.

VÝHODY REGISTROVANÝCH ČLENŮ VIP KLUBU

SKIMAX store

 • 5% sleva na nákup nezlevněného zboží po registraci do SKIMAX KLUBU
 • 10% sleva na nákup nezlevněného zboží pro držitele věrnostní karty SKIMAX na následující nákupy dle obratu a výrobce
 • 10% sleva na servis lyží a VIP TESTCENTRUM
 • 20% sleva na nákup nezlevněného zboží v den narozenin pro držitele – majitele karty SKIMAX na jehož jméno je karta vystavena

SKIMAX E-SHOP

 • 5% sleva na nákup nezlevněného zboží
 • speciální nabídkové newslettery:
  • vybrané dny dopravy zdarma
  • slevové kódy
  • extra slevy na slevy

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Sleva 10% nebo sleva k narozeninám jsou slevy základní a nesčítají se s ostatními slevami. Základní slevy platí pouze na nezlevněné zboží. Sleva lze uplatnit pouze v prodejně SKIMAX STORE, Týnecká 714, Olomouc.

Sleva 5% je sleva základní a platí pouze pro nezlevněné zboží a zboží, které není v akční cenové nabídce. Sleva lze uplatnit pouze na e-shopu SKI-MAX.cz

Zaregistrujte se!

SKIMAX VIP nákup

 • Objednejte si osobní nákup s Vaším soukromým poradcem v termínu, který Vám nejvíce vyhovuje.
 • Naši profi poradci se o Vás postarají, at potřebujete poradit s čímkoliv z naší nabídky.
 • Po příjezdu Vám zajistíme drobné občerstvení.
 • V ceně nákupu Vám zohledníme Vaši cestu, pokud to k nám máte daleko.
 • Využijte dopravu vlakem, vyzvedneme Vás a poté odvezeme zpět na nádraží. Nákupy pošleme zdarma za Vámi.
 • Zaregistrujte se do našeho SKIMAX VIP KLUBU a využijte další výhody.
vip nákup

Zarezervujte si Váš VIP nákup!

Telefonická objednávka

Chcete objednávat ihned a nechcete vyplňovat žádné formuláře? Zavolejte a můžete provést svoji objednávku telefonicky.

obr2

Volejte Michaele Kovářové, která s Vámi provede okamžitou telefonickou
objednávku.
Je Vám k dispozici: PO – PÁ – 9:00 – 17:00 hod.

+420 775 860 840

Mimo tento čas pro okamžitou telefonickou objednávku volejte
na telefoní číslo: 736 533 552
Pokud byste nás i přesto nezastihli, nebojte se, budeme Vás co nejdříve
kontaktovat.

obr

Máte dotaz, potřebujete poradit?
Zavolejte nebo mi napište. Jsem zde pro vás.

Neradi vyplňujete dotazníky? Zavolejte mi: +420 775 860 840