SKIMAX STORE | úterý - sobota | 9.00 - 18.00 hod.

Jak vybrat oblečení a doplňky


Jak vybrat oblečení a doplňky

Lyžařské oblečení a doplňky na lyže nevybíráte každý den. Jejich správný výběr není vůbec snadný, rozhoduje však o tom, jak se při pobytu na horách budete cítit. Špatná volba totiž může Váš pobyt ovlivnit negativně. Proto je vždy důležité obrátit se s výběrem na specialisty, kteří Vám dobře poradí, protože se skvěle orientují ve svých produktech a znají všechna úskalí, která Vás mohou při výběru potkat. 25 let zkušeností s prodejem a testováním lyžařských značek a doplňků nám umožňuje provést Vás Vaším výběrem a poradit Vám to nejlepší právě pro Vás! Navíc víme, co prodáváme, a proto v naší prodejně SKIMAX STORE či na našem e-shopu nenajdete všechny výrobky, ale pouze ty nejlepší, které jsou na trhu k dostání. Z tohoto důvodu máte jistotu, že z našeho sortimentu vybíráte vždy mezi produkty té nejvyšší kvality.

ONLINE PORADENSTVÍ

S jakoukoliv otázkou při výběru oblečení a doplňků se můžete kdykoliv obrátit na Míšu a to prostřednictvím telefonu: +420 775 860 840, nebo e-mailu:  store@ski-max.cz.

Dotazník pro výběr oblečení a doplňků

Jak vybrat oblečení a doplňky

Nejste si jistí velikostí či vaší volbou?

NEJSTE SI JISTÍ VELIKOSTÍ ČI VAŠÍ VOLBOU

Rádi Vám poradíme se vším, s čím budete potřebovat.
Nebojte se na nás kdykoliv obrátit, vždy společně efektivně vyřešíme Vaše požadavky. Poradenstvím v této oblasti se zabýváme 25 let, známe zboží, které prodáváme a vždy Vám rádi a dobře poradíme.

 • poradíme Vám s výběrem velikosti, barvy i střihu
 • přeměříme Vám Vámi vybrané oblečení
 • vyfotíme Vám Vámi vybranou kombinaci
 • poradíme Vám nejlepší alternativu
 • speciální velikosti, oversize střihy či prodloužené délky pro Vaší snadnější orientaci označujeme v titulní fotce daného produktu
 • u produktů, které se velikostně, střihem nebo délkou liší naleznete vždy detailní tabulky s přesnými mírami všech velikostí

Jak vybrat oblečení a doplňky

Ať hned znáte odpovědi na Vaše otázky, nebojte se na mě obrátit. Jsem Vám k dispozici:
PO – PÁ – 9:00 – 17:00 hod.

+420 775 860 840

Pokud se Vám nepodaří mě zastihnout, napište mi kdykoliv na můj e-mail a já Vám v co nejkratším čase odpovím na všechny Vaše dotazy.

store@ski-max.cz

 

PŘEČTĚTE SI NAŠE ČLÁNKY, KTERÉ VÁM POMOHOU PŘI VÝBĚRU LYŽAŘSKÉHO OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle materiálu
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu
1. část – Podle materiálu
Chci si přečíst článek

 

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle technických parametrů
Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty
1. část – Podle technických parametrů
Chci si přečíst článek
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle technických parametrů
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu
2 . část – Podle technických parametrů
Chci si přečíst článek

 

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle střihu
Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty
2. část – Podle střihu
Chci si přečíst článek
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu
3. část – Podle výplňového materiálu
Chci si přečíst článek

 

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu
Jak vybrat dámské lyžařské rukavice
Připravujeme
Chci si přečíst článek
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu
4. část – Podle střihu
Chci si přečíst článek

 

Jak vybrat lyžařské hole
Jak vybrat lyžařské hole
Podle délky, materiálu a gripu
Chci si přečíst článek
Jak vybrat oblečení

JAK VYBRAT OBLEČENÍ

Chápeme, že pro Vás výběr oblečení nemusí být snadná a běžná věc. Pro nás ovšem snadná je, my ho totiž provádíme denně. Aby byl Váš nákup co nejjednoduší, najdete u nás na e-shopu v detailu každého produktu detailní popis daného oblečení. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám při výběru Vaší nové lyžařské bundy, mikiny či kalhot poradíme a vše doladíme k Vaší úplné spokojenosti!

Oversize střih

OVERSIZE STŘIH

Označujeme Vám všechny oversize sřihy a dodáváme k nim speciální tabulky, kde dohledáte všechny potřebné míry daných modelů.

LONG DÉLKA

Ikonkou „LONG“ označujeme všechny produkty s prodlouženou délkou. I u těchto produktů vždy najdete tabulku s přesnými mírami.

Prodloužená délka

Umělá kožešina

UMĚLÁ KOŽEŠINA

Abyste ihned rozeznali umělé kožešiny od těch přírodních, označujeme Vám pomocí ikonky také všechny produkty s umělou kožešinou.

 

JAK VYBRAT VELIKOST

Je vždy těžké zorientovat se v nabídce značek a jejich velikostí. Pro Vaši jednodušší orientaci, Vám na našem e-shopu převádíme velikosti do tabulek DE (EU). Tyto tabulky najdete u každého oblečení na našem e-shopu. Pokud je značka velikostně specifická, najdete u tabulky naši poznámku.

ROZSAHY VELIKOSTÍ

Žijeme všemi velikostmi, proto pouze u nás naleznete širokou nabídku produktů ve všech velikostech, které jsou u nás k dostání:
dámskou kolekci ve velikostech 32 – 50
pánskou kolekci ve velikostech 46 – 62
dětskou kolekci ve velikostech 86 – 176

NENAŠLI JSTE, CO POTŘEBUJETE?

Pokud nemáme skladem Vaši velikost nebo sháníte nějaký jiný výrobek, který aktuálně nemáme v nabídce, nebojte se na nás obrátit:

Odeslat dotazník na store@ski-max.cz


Tabulka – velikosti ženy

XXS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
32 34 36 38 40 42 44 46 48 50

Tabulka – velikosti muži

XXS XS M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
46 48 50 52 54 56 58 60 62

Tabulka – velikosti děti

1 rok 2 roky 3 roky 4 roky 5 let 6 let 7 let 8 let 9 let 10 let 12 let 14 let 16 let
86 92 98 104 110 116 122 128 140 146 152 164 176

Vracíte, vyměňujete nebo reklamujete?


ADRESA PRO VRÁCENÍ A REKLAMACI

SKIMAX STORE

Týnecká 714/6, 779 00 Olomouc

FORMULÁŘE PRO VRÁCENÍ A REKLAMACI

Formulář pro vrácení

Formulář pro reklamaci


VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží můžete do 14 dnů od doručení vrátit bez udání důvodu. Zboží, které vracíte, musí být nepoškozené a neopotřebené, v původním neponičeném obalu a se štítkem (cenovkou). V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu, vyhrazujeme si právo na stržení až 50% z vracené částky. Součástí balíčku musí být vyplněný návratový list. Jakmile zboží převezmeme, budou Vám vráceny finanční prostředky do 5 pracovních dnů.

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Klasickou výměnu zboží nenabízíme, jen vrácení peněz. Pokud chcete zboží například v jiné velikosti, střihu nebo barvě, jednoduše vraťte původní položku a objednejte si ji znovu. Urychlíte tím doručení požadovaného produktu a předejdete možnosti, že bude Vámi požadované zboží vyprodáno.

REKLAMACE ZBOŽÍ

Na naše zboží Vám poskytujeme dvouletou záruku. Pokud chcete zboží reklamovat, vyplňte reklamační protokol a pošlete nám zboží. Po přijetí Vámi reklamovaného zboží, Vás bude kontaktovat naše reklamační oddělení, a to nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení reklamace, na Vámi uvedeném tel. čísle. Reklamace musí být vyřízena co nejdříve, nejpozději však do 30 kalendářních dnů ode dne jejího převzetí. Ve všech případech reklamace je nutné předložit kopii faktury / dokladu o koupi.

DALŠÍ INFORMACE K VRÁCENÍ, VÝMĚNĚ A REKLAMACI ZBOŽÍ
Jak vybrat lyžařské doplňky

JAK VYBRAT LYŽAŘSKÉ DOPLŇKY

Jak vybrat lyžařskou helmu

JAK VYBRAT

LYŽAŘSKOU HELMU

Základním údajem, který si musíte před výběrem helmy zjistit, je obvod Vaší hlavy. Měření provádějte podle obrázku výše, na kterém vidíte, v jaké části tento údaj zjistíte. Pokud jste někde mezi celými čísly, tak vybírejte z helem s větším rozsahem velikostí. Celkově ale musíte zohlednit i vnitřní vystýlku a celkový tvar vnitřní helmy a také, zda dáte přednost klasické kombinaci, a to helma + brýle nebo štítová helma s integrovaným zorníkem. Proto vždy doporučujeme vybírat helmu osobně u nás na prodejně. Pokud to k nám máte daleko, zavolejte nám, co jste si vybrali, ještě než uděláte objednávku.

Přečtěte si náš článek

JAK VYBRAT LYŽAŘSKOU HELMU

JAK VYBRAT

LYŽAŘSKÉ BRÝLE

Než začnete vybírat lyžařské brýle, je opravdu základem, mít předem vybranou helmu. Kompatibilita helmy a Vašich brýlí je totiž zásadní, brýle Vám musí přesně pasovat do helmy – to znamená, že Vám na čele mezi helmou a brýlemi nesmí vznikat žádná mezera. Mezi další faktory při výběru patří typ zorníku, tvar brýlí, zda nosíte dioptrické brýle apod.. Doporučujeme volit stejnou značku helmy i brýlí, poté je téměř zaručeno, že Vám obojí k sobě sedne. Opět platí, že lepší je výběr na naší prodejně. Pokud to k nám máte daleko, zavolejte nám, ještě než uděláte objednávku. Poradíme Vám.

Přečtěte si náš článek

Jak vybrat lyžařské brýle

Jak vybrat lyžařské brýle

Jak vybrat lyžařské hole

JAK VYBRAT

LYŽAŘSKÉ HOLE

Délku Vašich lyžařských holí zjistíte tak, že otočíte holi ručkou na zem a chytnete ji pod talířkem. Správná délka hole je pak taková, kdy při tomto držení hole svírá Vaše předloktí s paží pravý úhel – stejně jako to vidíte na obrázku výše. Dále hole můžeme vybírat dle hmotnosti, v nabídce jsou lehké karbonové hole nebo například hole hliníkové, které jsou o trochu těžší. Samozřejmě Vám musí vyhovovat i úchop hole, tzv. grip, ten Vám musí padnout přímo do ruky. Pokud si nejste jistí a potřebujete poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Přečtěte si náš článek

JAK VYBRAT LYŽAŘSKÉ HOLE

JAK VYBRAT

LYŽAŘSKÉ RUKAVICE

Pro Vaši jednodušší orientaci ve velikostech Vám všechny rukavice převádíme na jednotnou číselnou velikost. Ruku si prosím přeměřte podle obrázku níže a v převodní tabulce pod produktem zjistíte Vaši velikost u dané značky. Při zkoušení by u špičky prstu neměla rukavice přesahovat více než 0,5cm, předejdete tak promrzání rukou. V našem sortimentu kromě klasických rukavic naleznete také speciální vyhřívané rukavice, které zpříjemní lyžování těm, kdo trpí na zmrzlé ruce. Pokud si nejste jistí a potřebujete poradit, zavolejte nebo napište, poradíme Vám.

Přečtěte si náš článek

JAK VYBRAT LYŽAŘSKÉ RUKAVICE

Jak vybrat lyžařské rukavice

SKIMAX VIP služby

SKIMAX VIP SLUŽBY

SKIMAX VIP KLUB

Zaregistrujte se a čerpejte výhody SKIMAX VIP KLUBU ještě dnes a to jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE. Čekají Vás speciální cenové nabídky, akční slevy na služby i zboží z naší nabídky a mnoho dalšího. Proto neváhejte a staňte se členy našeho SKIMAX VIP KLUBU! Registrace je jednoduchá a nezabere Vám víc jak jednu minutu. Potom už můžete ihned využívat všech akčních nabídek.

VÝHODY REGISTROVANÝCH ČLENŮ VIP KLUBU

SKIMAX STORE

 • 5% sleva na nákup nezlevněného zboží po registraci do SKIMAX VIP KLUBU
 • 10% sleva na nákup nezlevněného zboží pro držitele věrnostní karty SKIMAX na následující nákupy dle obratu a výrobce
 • 10% sleva na servis lyží a VIP TESTCENTRUM
 • 20% sleva na nákup nezlevněného zboží v den narozenin pro držitele – majitele karty SKIMAX na jehož jméno je karta vystavena

SKIMAX E-SHOP

 • 5% sleva na nákup nezlevněného zboží
 • speciální nabídkové newslettery
 • vybrané dny dopravy ZDARMA
 • slevové kódy
 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  PO REGISTRACI DO SKIMAX VIP KLUBU A PŘIHLÁŠENÍ DO VAŠEHO ÚČTU ZÍSKÁTE IHNED SLEVU 5% UŽ NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP.

  ZAREGISTRUJTE SE!

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Sleva 10% nebo sleva k narozeninám jsou slevy základní a nesčítají se s ostatními slevami. Základní slevy platí pouze na nezlevněné zboží.

Sleva lze uplatnit pouze v prodejně:

 • SKIMAX STORE
 • Týnecká 714
 • Olomouc

 

Sleva 5% je sleva základní a platí pouze pro nezlevněné zboží a zboží, které není v akční cenové nabídce.

Sleva lze uplatnit pouze na e-shopu:

 • www.SKI-MAX.cz
 • www.SKI-MAX.sk

 

TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

Chcete objednávat ihned a nechcete vyplňovat žádné formuláře? Máme pro Vás řešení. Zavolejte a můžete provést svoji objednávku telefonicky.

Pro provedení tel. objednávky volejte naší online poradkyni Michaele Kovářové. PO – PÁ – 9:00 – 17:00 hod.

+420 775 860 840

Mimo námi uvedený čas, pro okamžitou telefonickou objednávku, volejte na níže uvedené telefonní číslo.

+420 736 533 552

 

SKIMAX VIP NÁKUP

 • Objednejte si osobní nákup s Vaším soukromým poradcem v termínu, který Vám nejvíce vyhovuje.
 • Naši profi poradci se o Vás postarají, ať potřebujete poradit s čímkoliv z naší nabídky.
 • Po příjezdu Vám zajistíme drobné občerstvení.
 • V ceně nákupu Vám zohledníme Vaši cestu, pokud to k nám máte daleko.
 • Využijte dopravu vlakem, vyzvedneme Vás a poté odvezeme zpět na nádraží. Nákupy pošleme zdarma za Vámi.

Zaregistrujte se do našeho SKIMAX VIP KLUBU a využijte další výhody.

vip nákup

Zarezervujte si Váš VIP nákup!

obr

Máte dotaz, potřebujete poradit?
Zavolejte nebo mi napište. Jsem zde pro vás.

Neradi vyplňujete dotazníky? Zavolejte mi: +420 775 860 840