SKIMAX STORE | úterý - sobota | 9.00 - 18.00 hod.

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 4. část  

JAK VYBRAT DÁMSKOU LYŽAŘSKOU BUNDU

4. ČÁST – PODLE STŘIHU

SKIMAX STORE | Olomouc

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu

Když opomenete veškeré ty technické parametry, materiál, výplň či barvu, určitě Vás zajímá, jak Vám zrovna Vámi vybraná bunda bude sedět. Střih je při výběru lyžařské bundy velmi důležitý. Každé ženě totiž vyhovuje úplně něco jiného. Pro některé z nás je nepředstavitelné lyžovat v kratší bundě do pasu, zatímco jiná žena si na kratší bundě či takzvaném bomberu vyloženě zakládá. Někdo zase upřednostňuje vypasované modely, mezitím co jiným vyhovují spíš volnější rovné střihy a takhle bych mohla ještě pokračovat.

Přesně z tohoto důvodu pro Vás vybíráme každou sezónu modely v rozličných střizích i délkách a troufám si tvrdit, že si z našeho portfolia lyžařských bund vyberete i Vy.

Ženám, které chtějí vypadat žensky i při lyžování a volí spíše vypasovanější modely, doporučuji obecně spíše bundy od značky Goldbergh. Tato značka ve valné většině nabízí převážně bundičky tohoto střihu.

 

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 1.část

Řadíte-li se ovšem spíše mezi ženy, které upřednostňují především pohodlnost, ale zároveň si nechcete nechat ujít nejnovější trendy, pak pro Vás bude skvělou volbou bunda od rakouské značky Sportalm, jejíž střihy sedí opravdu všem.

Důležité je, udělat v bundě, nejlépe v celém kompletu, veškeré pohyby, které děláte i při lyžování. Pokud se Vám bude zdát, že bunda příliš vyjíždí nahoru nebo někde tlačí, je lepší zvolit jiný střih či zkusit o jednu velikost větší. Jestli Vás poté bunda nikde netáhne, příliš se nevytahuje a má dost dlouhé rukávy, máte vyhráno a hlavně vybráno.

NAŠE NABÍDKA DÁMSKÝCH LYŽAŘSKÝCH BUND

 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  MICHAELA KOVÁŘOVÁ

  Reklamační oddělení
  Online poradkyně pro výběr oblečení

Pokud budete potřebovat při výběru dámské lyžařské bundy poradit neváhejte se na mě obrátit, velmi ráda Vám pomohu. Můžete mi zavolat na tel.: +420 775 860 840, nebo napsat e-mail na store@ski-max.cz, či vyplnit dotazník pro výběr oblečení a doplňků.

DOTAZNÍK

Doporučuji Vám také navštívit naši kamennou prodejnu SKIMAX STORE v Olomouci, kde Vám budou při výběru nápomocné naše velmi ochotné poradkyně Gabča s Luckou!    Míša

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusních lyžařských specialit
  pod jednou střechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu


Zpět

Další novinky

Výprodej testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžaři a lyžařky, vybíráte pro sebe nové lyže a nevíte si rady? Zeptejte se a poraďte se s našimi profi testery, vyberou pro Vás ty pravé lyže z naší nabušené nabídky. Zní to super, a taky, že to super je...

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy