SKIMAX STORE | úterý - sobota | 9.00 - 18.00 hod.

DORUČENÍ ZBOŽÍ A PLATBY

DORUČENÍ ZBOŽÍ

Zboží Vám doručíme prostřednictvím kurýra PPL či GLS. Po celé České Republice je doručení od převzetí přepravcem do 24 hodin (v případě Vašeho zastižení). Přepravce Vás bude vždy předem kontaktovat a sdělí Vám čas doručení zásilky. Při předání zboží přepravci Vám bude zaslán e-mail či SMS s číslem zásilky, které můžete sledovat na stránkách vybraného dopravce.

CENY DOPRAVY PO ČESKÉ REPUBLICE

  • Při nákupu zboží do 2 000 Kč je poštovné 99 Kč
  • Při nákupu zboží nad 2 000 Kč je poštovné ZDARMA
  • Cena za dopravu u nadrozměrné zásilky (lyže) je u dopravce PPL zpoplatněna částkou 150 Kč. U dopravce GLS je tato služba ZDARMA.

 

Objednané zboží na dobírku či zaplacené online platbou ve všední den do 14:00 se snažíme ještě ten den odeslat

 

MOŽNOSTI PLATBY

Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit dobírkou (v hotovosti či platební kartou) v místě předání zboží prostřednictvím smluvní zásilkové služby, online platební kartou nebo bankovním převodem na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje. Na variabilní symbol prosím vždy vyčkejte!

BANKOVNÍ SPOJENÍ

ČÍSLO ÚČTU

43-9576930287/0100

IBAN: CZ5901000000439576930287

BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

 

ZPŮSOBY PLATEB, KTERÝMI U NÁS MŮŽETE ZA ZBOŽÍ ZAPLATIT

PLATBA DOBÍRKOU

Platební metoda dobírka značí, že zboží bude expedováno a hrazeno dobírkou, tedy v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží, doručeného prostřednictvím přepravce PPL či GLS.

ONLINE PLATBA

Volba pro okamžité bezhotovostní platby. Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou (Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron), nebo – pokud využíváte internetbanking –prostřednictvím platební brány pro bankovní převody. Platba online probíhá na platební bráně ComGate.

Comgate – Platba kartou online

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b

Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Při platbě bankovním převodem Vám bude vystavena faktura se splatností 3 pracovních dnů. Prosím, vyčkejte vždy na fakturu, kde bude uvedeno číslo účtu, variabilní symbol a datum splatnosti.

V případě nejasností se neváhejte obrátit na Michaelu Kovářovou na telefonním čísle +420 775 860 840 nebo pomocí e-mailu store@ski-max.cz, je tu pro Vás od pondělí do pátku, od 9 do 17 hodin.