ČASTÉ DOTAZY

 

Jak si mohu objednat?

Objednávat na našem e-shopu je jednoduché: Po vložení požadovaných položek do nákupního košíku klikněte na možnost »K pokladně«. Pro zadání objednávky si doporučujeme vytvořit zákaznický účet. Jako nový zákazník tak můžete jednoduše udělat v procesu objednávky, a pak už budete automaticky přihlášen. Pokud již máte zákaznický účet, můžete se jednoduše přihlásit pomocí uživatelských údajů (e-mailové adresy a hesla). Následně budete vedeni procesem objednávky ve třech krocích (adresa – způsob platby – potvrzení objednávky).


Mohu objednávku zadat také po telefonu?

Určitě můžete, ráda Vám poradí naše online prodejní asistentka Michaela na telefonu +420 775 860 840.


Musím mít zákaznický účet, abych si mohl/-a objednat?

Zákaznický účet u nás mít nemusíte, ale registraci Vám doporučujeme, zejména, co se týče výhod, v podobě slev. Registrace je jednoduchá a zabere jen minutku!


Jaká je minimální/maximální hodnota objednávky?

Pro Vaše objednávky není stanovena minimální ani maximální hodnota objednávky.


Mohu stornovat svoji objednávku, když ještě nebyla odeslána?

Stornovat objednávku je možné, v případě, že ještě nebyla objednávka odeslána. Prosím, kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 775 860 840, abychom mohli ihned prověřit Vaši žádost o stornování objednávky.


Mohu objednat také do zahraničí?

Momentálně je možné doručit naše zboží v rámci České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska a Polska. Jestli chcete být informováni o možnosti doručení zboží do jiné země, obraťte se na nás telefonicky na čísle +420 775 860 840, nebo na emailu store@ski-max.cz


Jaké typy platby jsou k dispozici?

Můžete si zvolit mezi následujícími platebními možnostmi: hotovostní platba, platba kreditní kartou, bankovním převodem a platba na dobírku.


Kdy a jak dostanu svoji fakturu?

Faktura společně s návratovým listem a dalšími informacemi, jsou součástí e-mailu, který obdržíte ihned, jak Vám objednávku odešleme.


Mohu platit na splátky?

Bohužel momentálně neposkytujeme možnost nákupu na splátky.


Jaká je cena poštovného?

CZ

Při nákupu zboží do 2 500,- Kč poštovné a balné od 99,- Kč. Při nákupu zboží nad 2 500,- Kč poštovné a balné zdarma. Cena za dopravu u nadrozměrné zásilky – LYŽE u PPL je vždy 150,- Kč, u ostatních dopravců je poštovné u nadrozměrné zásilky zdarma při nákupu nad 2.500,- Kč.

SK

Doprava a poštovné na Slovensku. Při nákupu zboží na dobírku do 200 € – poštovné a balné 10 €. Při nákupu zboží na dobírku nad 200 € – poštovné a balné 7 €. Při nákupu zboží bankovním převodem do 200 € – poštovné a balné 7 €. Při nákupu zboží bankovním převodem nad 200 € – poštovné a balné 4 €.


Jaká je doba dodání?

Po České republice i Slovensku je doručení od převzetí přepravcem do 24 hodin (v případě Vašeho zastižení). Přepravce Vás bude vždy předem kontaktovat a sdělí Vám čas doručení zásilky. V případě problémů s doručením nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 775 860 840, nebo na emailu store@ski-max.cz.


Kým bude můj balíček doručen?

Zboží Vám doručíme prostřednictvím kurýra PPL, DPD a GEIS, záleží na Vás, jakého dopravce preferujete.

 

Co mám dělat, když dostanu poškozené zboží?

V první řadě, doporučujeme při každém převzetí zásilky zkontrolovat, zda je balíček nepoškozen. Pokud doručené zboží není v pořádku, můžete ho samozřejmě bezplatně vrátit zpět s uvedením důvodu pro vrácení. Jakmile k nám položka dorazí a bude zkontrolována, vrátíme Vám peníze.


Jak a do kdy mohu vrátit zboží?

Zboží můžete do 14 dnů od doručení vrátit bez udání důvodu. Zboží, které vracíte, musí být nepoškozené a neopotřebené, v původním neponičeném obalu a se štítkem (cenovkou). V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu, vyhrazujeme si právo na stržení až 50 % z vracené částky. Nezapomeňte do balíku přidat vyplněný návratový list, který najdete v e-mailu, nebo si jej můžete stáhnout zde.


Jak mohu vyměnit zboží?

Zboží či velikost vyměňujeme, postup je stejný jako při vrácení. Vyplňte prosím v návratovém listu výměnu. Návratový formulář slouží i pro výměnu zboží a naleznete jej zde.


Kdy a jak dostanu své peníze zpět?

Částku vám vrátíme bezhotovostním převodem na Váš bankovní účet uvedený v návratovém listu nejpozději do 10 pracovních dní ode dne přijetí vratky.


Na jakou adresu mám poslat zboží určené pro vrácení?

SKIMAX STORE
Týnecká 714/6
Olomouc, 779 00


Jak mohu vyreklamovat produkt?

Na naše zboží Vám poskytujeme dvouletou záruku. Reklamační protokol najdete společně s dalšími informacemi v e-mailu, nebo je volně ke stažení zde.