Pouze tento víkend! 20% sleva na novou kolekci Goldbergh.

Novinky 

Abyste byli vždy informováni o tom, co je nového ve SKIMAXU a nemuseli to složitě hledat. Všechny aktuální informace o příchozích kolekcích, plánovaných akcích, slevách či nových značkách naleznete v našich novinkách.

novinky

2 letní komplety pro ženy

2_letni_komplety_pro_zeny.jpg

Vybraly jsme pro Vás dva letní komplety od značky Sportalm, které splní Vaše požadavky a to ať už preferujete sportovní módu anebo si naopak potrpíte na eleganci.

Tenisky, které letos frčí

Tenisky_ktere_letos_frci.jpg

Tenisky, botasky, sneakersy. Ať už jim říkáte jakkoliv, určitě se shodneme na jednom. Jsou to zkrátka boty, které zaberou nejvíce místa v botníku, unosíte je celoročně, hodí se téměř pro každou příležitost a skvěle ladí s kalhotami i sukní.

Co s sebou na bazén, koupaliště nebo pláž

Co_s_sebou_na_bazen_koupaliste_nebo_plaz.jpg

Víte, co Vám rozhodně nesmí chybět pokud se chystáte k moři nebo na plovárnu? Míša s Gabčou daly hlavy dohromady a sepsaly Vám pár tipů, co si s sebou nesmíte zapomenout vzít.

K vodě jedině s Karlem L.

K_vode_jedine_s_Karlem_L.jpg

Seznamte se s Karlem L., žhavou novinkou našeho portfolia. Vybrali jsme pro Vás modely, se kterými můžete vyrazit na bazén, koupaliště či pláž.

2 letní komplety pro muže

2_letni_komplety_pro_muze.jpg

Připravte se na léto s novou kolekcí Karl Lagerfeld Spring & Summer 2020. Aleš pro Vás vybral dva letní komplety, díky kterým už nemusíte přemýšlet, co na sebe.

Mikiny pro každou příležitost

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost.jpg

Mikina je nezbytnou součástí každého šatníku. Využijete ji od jara až do zimy a skvěle se hodí do práce i při domácím lenošení. Potrpíte si na komfort spojený s kvalitním materiálem a nezaměnitelným designem? Vybrali jsme pro Vás pár modelů, které splní i ty nejnáročnější požadavky.

TOP 5 letních šatů, které letos musíte mít!

TOP_5_letnich_satu.jpg

Léto už klepe na dveře. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaké šaty letos oblečete, ať už na dovolené nebo do práce, dáme Vám pár tipů.

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak_vratit_pujcenou_vybavu.jpg

PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE, které vám sdělujeme, dozvíte se tak všechno, co je pro vrácení důležité. Pomocí tohoto sdělení vám nastíníme, jak bude vrácení probíhat a zodpovíme všechny otázky, které s ním souvisí. Je potřeba zodpovědně chránit zdraví nás všech, a přestože je letos vrácení komplikovanější, pevně věříme, že to společně zvládneme.