Novinky 

Abyste byli vždy informováni o tom, co je nového ve SKIMAXU a nemuseli to složitě hledat. Všechny aktuální informace o příchozích kolekcích, plánovaných akcích, slevách či nových značkách naleznete v našich novinkách.

novinky

Yniq Sports Luxury

Yniq_2019.png

Yniq vytváří nejestetičtější lyžařské brýle známé člověku, kombinující funkci s vysokým módním designem. Vše v nejlepší možné kvalitě a doplněné patentovaným řešením pro extrémní periferní vidění.

Dárek který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek_ktery_netrefite.png

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2019

Doruceni_vanocnich_balicku.png

Vánoční dárky objednané do 16.12. 2019 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček.

Otevírací doba mezi svátky

Oteviraci_doba_mezi_svatky.png

Vánoce i Nový rok už skoro klepou na dveře. Pro Vaši lepší orientaci pro Vás máme přehled dnů, kdy budeme mít v období svátků otevřeno.

SKIMAX STORE TESTCENTRUM VIP LYŽÍ

4.png

My jsme na nadcházející lyžařskou sezónu připraveni! Chcete-li si na dovolenou půjčit více VIP modelů lyží, nebo váháte při nákupu mezi modely a nevíte, který bude ten nejlepší právě pro Vás? Pak navštivte naše SKIMAX STORE TESTCENTRUM VIP LYŽÍ, kde v letošní sezóně najdete 150 párů luxusních VIP modelů lyží od značek Stöckli, Vist, AK, Atomic, Salomon, Head, K2, Kastle, Volant a Völkl.

BLACK FRIDAY 2019

Black_Friday.png

Užijte si ty nejlepší nákupní dny v roce s nabídkou SKIMAX STORE. Black Friday 2019 ve SKIMAX STORE a na eshopu SKIMAX bude opravdu stát za to! Nakupte své dárky s předstihem a ve vyjímečných slevách. Pokud něco netrefíte, do 10. ledna 2020 vyměníte!

OneMore Gold lyžařská kolekce

onemore gold mini.png

V limitované edici OneMore Gold bylo vyrobeno jen pár kousků, takže pokud toužíte po skutečně originálním a jedinečném lyžařském kompletu, doporučujeme Vám právě modely z této kolekce. Italskou značku OneMore a její limitované modely lze zakoupit v celé ČR a SR pouze ve SKIMAX STORE, který je exkluzivní partnerskou prodejnou této značky.

SKIMAX - největší Stöckli speciálka

Untitled design (5).png

Ze SKIMAX STORE je největší Stöckli speciálka v České a Slovenské republice. Za léta spolupráce s touto jedinečnou značkou jsme rozšířili naše prodejní portfolio i o kolekci pánského lyžařského oblečení a celou řadu doprovodných lyžařských doplňků od této značky.