Novinky 

Abyste byli vždy informováni o tom, co je nového ve SKIMAXU a nemuseli to složitě hledat. Všechny aktuální informace o příchozích kolekcích, plánovaných akcích, slevách či nových značkách naleznete v našich novinkách.

novinky

ZAVÍRÁME prodejnu, ale E-SHOP frčí dál!

Zavirame_prodejnu.jpg

Drazí přátelé a zákazníci, ač jsme my lyžaři zdraví jako rybičky a neskolí nás jen tak nic, maximálně jiný zatím nezkušený lyžař, je nám opravdu velice líto, ale vzhledem k Usnesení vlády České republiky ze dne 14. března 2020 č.211 o přijetí krizového opatření, jsme nuceni uzavřít naši prodejnu Skimax STORE a také PŮJČOVNU lyží, běžek a snowboardů až do ODVOLÁNÍ.

Blauer Spring&Summer 2020

Blauer_SS_2020.jpg

Kolekce Jaro&Léto 2020 evokuje dědictví značky městským stylem. Pro letošní sezónu se nezbytným oděvem, který nesmí chybět ani ve Vaší skříni či na věšáku v chodbě, stávají modely vyrobené kompletně, od textilie po polstrování, z recyklovaného materiálu REPREVE.

Goldbergh Spring&Summer 2020

Goldbergh_SS_2020.jpg

PAMATUJETE SI JEŠTĚ CESTU DO FITKA? Neberte si to špatně, ale nebudeme si nic nalhávat. Pokud ne, tak je zkrátka nejvyšší čas si vzpomenout. A věřte, že mě to také zrovna 3x netěší. Zima sice ještě není úplně u konce, ale jarní dny se naneštěstí nebo snad bohudík (?), to záleží na člověku, čím dál tím víc blíží.

Skimax SKITEST 2020

Skimax_SKITEST_2020.jpg

Již po čtrnácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme pro Vás dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.

Sportalm Spring&Summer 2020

Sportalm_SS_2020.jpg

Po příliš nevydařené zimě se nám o slovo opět hlásí jaro a s ním nové jarní a letní kolekce Sportalm. Slunečné počasí přímo vybízí ke kombinování různých barevných variant a nekonečného množství vzorů.

Yniq Sports Luxury

Yniq_2019.png

Yniq vytváří nejestetičtější lyžařské brýle známé člověku, kombinující funkci s vysokým módním designem. Vše v nejlepší možné kvalitě a doplněné patentovaným řešením pro extrémní periferní vidění.

Aleš – bootfitter Skimax STORE

Ales_bootfitter_SS.jpg

Dobrá lyžařská bota je stejně důležitá, jako kvalitní lyže. Pokud si chcete lyžování skutečně užívat, je výběr té správné lyžařské boty základním předpokladem Vašeho úspěchu. Jmenuji se Aleš a ve SKIMAX STORE mám na starost právě poradenství při výběru lyžařské obuvi a také veškeré bootfittingové úpravy Vašich lyžáků.

Dětská sekce ve Skimax STORE

Detska_sekce_ve_Skimax_Store.jpg

My ve SKIMAX dětem, které milují zimu, zimní zábavu i sporty prostě FANDÍME! A proto pro ně vybíráme oblečení, které jim poskytne všestranný komfort – následuje jejich pohyb, zahřeje, nepromokne, a hlavně podporuje jejich hravost i sportovního ducha.