Novinky 

Abyste byli vždy informováni o tom, co je nového ve SKIMAXU a nemuseli to složitě hledat. Všechny aktuální informace o příchozích kolekcích, plánovaných akcích, slevách či nových značkách naleznete v našich novinkách.

novinky

SKIMAX STORE TESTCENTRUM VIP LYŽÍ

4.png

My jsme na nadcházející lyžařskou sezónu připraveni! Chcete-li si na dovolenou půjčit více VIP modelů lyží, nebo váháte při nákupu mezi modely a nevíte, který bude ten nejlepší právě pro Vás? Pak navštivte naše SKIMAX STORE TESTCENTRUM VIP LYŽÍ, kde v letošní sezóně najdete 150 párů luxusních VIP modelů lyží od značek Stöckli, Vist, AK, Atomic, Salomon, Head, K2, Kastle, Volant a Völkl.

BLACK FRIDAY 2019

2.png

Užijte si ty nejlepší nákupní dny v roce s nabídkou SKIMAX STORE. Black Friday 2019 ve SKIMAX STORE a na eshopu SKIMAX bude opravdu stát za to! Nakupte své dárky s předstihem a ve vyjímečných slevách. Pokud něco netrefíte, do 10. ledna 2020 vyměníte!

OneMore Gold lyžařská kolekce

onemore gold mini.png

V limitované edici OneMore Gold bylo vyrobeno jen pár kousků, takže pokud toužíte po skutečně originálním a jedinečném lyžařském kompletu, doporučujeme Vám právě modely z této kolekce. Italskou značku OneMore a její limitované modely lze zakoupit v celé ČR a SR pouze ve SKIMAX STORE, který je exkluzivní partnerskou prodejnou této značky.

SKIMAX - největší Stöckli speciálka

Untitled design (5).png

Ze SKIMAX STORE je největší Stöckli speciálka v České a Slovenské republice. Za léta spolupráce s touto jedinečnou značkou jsme rozšířili naše prodejní portfolio i o kolekci pánského lyžařského oblečení a celou řadu doprovodných lyžařských doplňků od této značky.

Sportalm zima 2019/2020

3.png

A je to tady!!! Nejoblíbenější značka dámského portoflia SKIMAX STORE opět představuje své dechberoucí zimní kolekce a my máme ze všech kolekcí ve SKIMAX STORE bohatý výběr.

Lyže AK nově ve SKIMAX STORE

Untitled design (7).png

Jako každý rok, i letos jsme si pro Vás připravili novinku v naší nabídce lyží. Touto novinkou jsou jedinečné modely švýcarské značky AK. Filozofie této značky je nám velice blízká. Nevyrábí lyže pro každého. Prostě dělají s láskou a precizností to, co je nejvíce baví - skvělé lyže té nejvyšší kvality.

Goldbergh ve SKIMAX STORE

goldbergh skimax.png

Značka Goldbergh je synonymum pro luxusní dámskou lyžařskou a volnočasovou módu. Modely této značky se vyznačují čistými liniemi, skvělými střihy a vysoce technickými materiály.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE - řada VIST X LIMITED