AK.POPART – Designová lahůdka 

AK.POPART

DESIGNOVÁ LAHŮDKA PRÉMIOVÉ ZNAČKY AK Ski

AK.POPART-1.jpg

... Lyže z limitované řady AK.POPART jsou designovou lahůdkou švýcarské prémiové značky AK Ski.

Nejen designovou, ale i funkční. Jízda na modelech AK.POPART je snadná a harmonická, dokáže ale být i velmi sportovní i dynamická. Zažijte tu pravou zábavnou a hravou jízdu na univerzálkách AK.POPART.

Nápaditý a pestrý design se stříbrnou medailí AK Ski je zkrátka uměleckým dílem na sněhu.

AK-Ski-GREEN.POPART.jpgAK-Ski-YELLOW.POPART.jpgAK-Ski-ORANGE.POPART.jpgAK-Ski-RED.POPART.jpgAK-Ski-PINK.POPART.jpg

... AK.POPART to je umění. ...

... AK.POPART to je oslava lyžování a životního stylu, kterým je lyžování obklopeno. ...

... AK.POPART to je radost a svoboda z lyžování – před, během i po něm. ...

CO K ŘADĚ AK.POPART ŘEKL TESTER
A MAJITEL SKIMAX PAVEL ŠTANCL

AK-Ski-PINK.POPART-2.jpgAK-Ski-PINK.POPART-3.jpgAK-Ski-RED.POPART-3.jpgAK-Ski-RED.POPART-2.jpgAK-Ski-ORANGE.POPART-2.jpgAK-Ski-ORANGE.POPART-3.jpgAK-Ski-YELLOW.POPART-3.jpgAK-Ski-YELLOW.POPART-2.jpgAK-Ski-GREEN.POPART-2.jpgAK-Ski-GREEN.POPART-3.jpg

... Z velmi oblíbené řady AK POP se stala ještě oblíbenější řada AK.POPART. Tuto řadu lyží AK jsem si velmi oblíbil z několika důvodů. Design těchto lyží je zcela jedinečný a unikátní. Líbí se mi věci, které se vyznačují svou originalitou a nemá je každý. V tomto je tato řada bezkonkurenční. Jízdní vlastnosti celé této řady jsou fantastické. Modely z této řady jsou velmi hravé, dynamické, sportovní, ale zároveň velmi pohodlné a komfortní. Na testu většinou zahajuji den žlutou slalomečkou POPART, ale mou nejoblíbenější lyží z této řady je oranžová, která je úžasně univerzální a umí naprosto vše, co od lyže očekávám. Jízda na těchto modelech mi přináší vždy překrásný lyžařský zážitek a radost. A díky těmto modelům můžu říct, že mě lyžování stále ještě baví, protože jízdu na nich si vždy strašně vychutnám. Za zmínku stojí i extrémně populární model dámské lyže PINK, která je rozhodně největší fešandou mezi dámskými modely a navíc oplývá skvělými jízdními vlastnostmi, které lyžařky milují.

 

PAVEL VÁM PORADÍ

Proč Vám Pavel nejlépe poradí?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček