Prodloužená možnost výměny zboží až do 11.1.2021

Prodlužte si smlouvu 

Prodlužte si smlouvu

JEDNODUŠE, BEZPEČNĚ a RYCHLE z pohodlí vašeho DOMOVA

2020 | Skimax PŮJČOVNA | Olomouc | Česká republika

Pro nebývalý zájem ze strany zákazníků o tuto službu vám nabízíme možnost si zapůjčenou výbavu prodloužit na další sezónu.

A JAK TO UDĚLAT?

NAJDĚTE

si svoji smlouvu o zapůjčení. Prodlužovat budeme pouze CELÉ smlouvy, ne jen jejich části! Pokud zjistíte, že bude cokoliv z vaší výbavy potřeba kvůli nevyhovující velikosti vyměnit, není problém. MŮŽETE SI COKOLIV A KDYKOLIV Z VÝBAVY VYMĚNIT v průběhu celé příští sezony a to BEZPLATNĚ a s PŘEDNOSTÍ!!! (Pokud bude výměna přeskakovat svojí velikostí do jiné kategorie, bude vám doúčtován pouze rozdíl ceny mezi kategoriemi.)

POŠLETE

nám e-mailem číslo smlouvy s žádostí o prodloužení na sezónu 2020/2021. Prosíme, ať e-mail, který zašlete na pujcovna@ski-max.cz obsahuje následující:

1. Text: „Žádám o prodloužení smlouvy na nadcházející sezónu“

2. Číslo Vaší smlouvy ze sezóny 2019/2020

3. Jméno kontaktní osoby

4. Telefonní číslo kontaktní osoby

OBDRŽÍTE

od nás fakturu, kterou z pohodlí domova uhradíte.

PO UHRAZENÍ FAKTURY

vám zašleneme e-mailem prodlouženou novou smlouvu. Smlouvu si vytiskněte a po skončení sezóny ji přineste i se zapůjčenou výbavou zpět jako vždy.

BONUSY

Nemusíte mít strach, že o své bonusy přijdete! Jakmile budeme vědět, se kterými partnery pro vás letos připravíme speciální akční pobídky, budeme vás informovat a postaráme se o to, aby se bonusy dostaly až k vám!

Věříme, že tato naše služba bude pro vás zjednodušením v současné komplikované situaci, kdy k nám nemusíte jezdit na jaře a na podzim znova. Tuto VÝJIMEČNOU nabídku jsme pro vás připravili s ohledem na minimalizaci pohybu a kontaktu s ostatními a  zachování Vašeho ZDRAVÍ. Navíc můžete výbavu stále využít v lyžařském středisku na Pradědu, kde budou do konce dubna lyžovat... I to nám dává pozitivní pohled na příští

lyžařskou sezónu, která nám určitě vyjde! Pro ty z vás, kteří o prodloužení nemají zájem, otevřeme ihned, jakmile nám to vládní opatření dovolí.  Budete mít dostatek času, abyste mohli v pohodě všechno vrátit, samozřejmě bez sankcí.  Nemusíte nám proto volat. Stačí sledovat naše stránky, náš FB a Instagram a samozřejmě od nás obdržíte i informační newsletter, jakmile budeme o otevření vědět více.

Budeme se na vás těšit!

Team SKIMAX


Zpět

Další novinky

SKIMAX Black Friday 2020

SKIMAX-BLACK-FRIDAY-2020.jpg

SKIMAX BLACK FRIDAY frčí v plném proudu až do 29.11.2020 a to s dopravou ZDARMA a s možností výměny nesedícího dárku do 11.1.2021

Výdej online objednávek

Vydej_ONLINE_objednavek.jpg

Otevřeli jsme pro Vás E-SHOPOVÉ výdejní okénko, ve kterém si od pondělí do pátku mezi 9.00 - 17.00 hodinou můžete vyzvedávat Vaše ONLINE OBJEDNÁVKY. Platba je možná pouze ONLINE KARTOU či bankovním převodem

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni_VOUCHER.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci