Exkluzivní slevy a doprava ZDARMA po celé ČR do 20.9.2020

Prodlužte si smlouvu 

Prodlužte si smlouvu

JEDNODUŠE, BEZPEČNĚ a RYCHLE z pohodlí vašeho DOMOVA

2020 | Skimax PŮJČOVNA | Olomouc | Česká republika

Pro nebývalý zájem ze strany zákazníků o tuto službu vám nabízíme možnost si zapůjčenou výbavu prodloužit na další sezónu.

A JAK TO UDĚLAT?

NAJDĚTE

si svoji smlouvu o zapůjčení. Prodlužovat budeme pouze CELÉ smlouvy, ne jen jejich části! Pokud zjistíte, že bude cokoliv z vaší výbavy potřeba kvůli nevyhovující velikosti vyměnit, není problém. MŮŽETE SI COKOLIV A KDYKOLIV Z VÝBAVY VYMĚNIT v průběhu celé příští sezony a to BEZPLATNĚ a s PŘEDNOSTÍ!!! (Pokud bude výměna přeskakovat svojí velikostí do jiné kategorie, bude vám doúčtován pouze rozdíl ceny mezi kategoriemi.)

POŠLETE

nám e-mailem číslo smlouvy s žádostí o prodloužení na sezónu 2020/2021. Prosíme, ať e-mail, který zašlete na pujcovna@ski-max.cz obsahuje následující:

1. Text: „Žádám o prodloužení smlouvy na nadcházející sezónu“

2. Číslo Vaší smlouvy ze sezóny 2019/2020

3. Jméno kontaktní osoby

4. Telefonní číslo kontaktní osoby

OBDRŽÍTE

od nás fakturu, kterou z pohodlí domova uhradíte.

PO UHRAZENÍ FAKTURY

vám zašleneme e-mailem prodlouženou novou smlouvu. Smlouvu si vytiskněte a po skončení sezóny ji přineste i se zapůjčenou výbavou zpět jako vždy.

BONUSY

Nemusíte mít strach, že o své bonusy přijdete! Jakmile budeme vědět, se kterými partnery pro vás letos připravíme speciální akční pobídky, budeme vás informovat a postaráme se o to, aby se bonusy dostaly až k vám!

Věříme, že tato naše služba bude pro vás zjednodušením v současné komplikované situaci, kdy k nám nemusíte jezdit na jaře a na podzim znova. Tuto VÝJIMEČNOU nabídku jsme pro vás připravili s ohledem na minimalizaci pohybu a kontaktu s ostatními a  zachování Vašeho ZDRAVÍ. Navíc můžete výbavu stále využít v lyžařském středisku na Pradědu, kde budou do konce dubna lyžovat... I to nám dává pozitivní pohled na příští

lyžařskou sezónu, která nám určitě vyjde! Pro ty z vás, kteří o prodloužení nemají zájem, otevřeme ihned, jakmile nám to vládní opatření dovolí.  Budete mít dostatek času, abyste mohli v pohodě všechno vrátit, samozřejmě bez sankcí.  Nemusíte nám proto volat. Stačí sledovat naše stránky, náš FB a Instagram a samozřejmě od nás obdržíte i informační newsletter, jakmile budeme o otevření vědět více.

Budeme se na vás těšit!

Team SKIMAX


Zpět

Další novinky

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021

sportalm_zima.jpg

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021 již dorazila do SKIMAX STORE i do e-shopu SKIMAX. Pojďte se podívat!

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 2. část

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_technickych_parametru.jpg

Nevíte, co přesně znamenají technické parametry jako je prodyšnost či vodní sloupec? Rozhodla jsem se Vám tyto pojmy ve zkratce popsat v tomto článku.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE - řada VIST X LIMITED