30% SLEVA na zimní a lyžařské kolekce GOLDBERGH 20/21

Jak vrátit půjčenou výbavu 

A JE TO TADY!

KONEČNĚ NÁM MŮŽETE VRÁTIT ZAPŮJČENOU VÝBAVU. A JAK NA TO?

2020 | Skimax PŮJČOVNA | Olomouc | Česká republika

Drazí lyžaři,
chtěli bychom vám říct, že uděláme maximum proto, aby vaše vrácení proběhlo co nejefektivněji, nejrychleji a nejbezpečněji. Jen je potřeba vzít na vědomí, že vzhledem k situaci s COVID-19 u nás nyní bude vracet svou zapůjčenou výbavu extrémní množství lidí ve velmi krátkém termínu. Prosíme vás proto o spolupráci, trpělivost a pochopení. PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE, které vám sdělujeme, dozvíte se tak všechno, co je pro vrácení důležité.

Pomocí tohoto sdělení vám nastíníme, jak bude vrácení probíhat a zodpovíme všechny otázky, které s ním souvisí. Je potřeba zodpovědně chránit zdraví nás všech, a přestože je letos vrácení komplikovanější, pevně věříme, že to společně zvládneme.

Předem vám děkujeme za shovívavost, spolupráci a čas, který tomuto sdělení věnujete.

Myslíme na vás a vaše zdraví. Naši zaměstnanci vás přivítají v rouškách i rukavicích a stanoviště budou mít rozestup 2 m. Prosíme, myslete i vy na nás a vezměte si roušku.

DATUM

27.4. – 16.5.2020
Pozor ve svátky (1.5. a 8.5.)

ZAVŘENO

ČAS

Denně od 9:00 do 18:00 hodin.
Včetně víkendů.

POČASÍ

Vrácení je možné pouze za hezkého počasí. V dešti výbavu vybírat nebudeme.

 

SMLOUVA

Bezpodmínečnou podmínkou k vrácení je smlouva. Zároveň vás prosíme o kontrolu, zda nám vezete vše, ať nemusíte jezdit dvakrát.

ZDRAVÍ

Myslíme na vaše zdraví. Stanoviště budou mít rozestupy 2 m a všichni naši zaměstnanci budou mít ochrannou roušku i rukavice.

STORE

Prodejna SKIMAX je otevřena. Nakupovat můžete za skvělé ceny.

Zima až -70% + 10% na slevu. 

Nejčastější dotazy

MÁTE OTEVŘENO DENNĚ?

Ano, 27.4. – 16.5. včetně, máme otevřeno denně od 9:00 do 18:00 hod. Ve státní svátky (1.5. a 8.5.) máme ZAVŘENO.

JAKÝ JE TERMÍN PRO VRÁCENÍ BEZ SANKCÍ?

V termínu od 27.4. – 16.5. je samozřejmě vracení veškerého vybavení BEZ POKUTY.

BEZPEČNOST A ZDRAVÍ

Pro maximální omezení rizika přenosu COVID-19 při vrácení, jsme pro vás připravili stanoviště venku, která jsou dostatečně vzdálená od sebe.

Náš personál bude mít ochranné roušky a rukavice. I Vás prosíme o nošení roušky při vracení a děkujeme, že nebudete vracet výbavu nachlazení nebo nemocní.

CO KDYŽ BUDE PRŠET?

Z důvodu zachování co největšího, vašeho i našeho, zdravotního bezpečí jsme nuceni vybírat zboží na stanovištích umístěných na parkovišti před prodejnou. Proto vás žádáme o pochopení, že není možné vracet výbavu v dešti a vyhrazujeme si právo od vás výbavu nepřebírat. Děkujeme, že tento postup, který vznikl z důvodu naprosto nečekané situace způsobené virem COVID – 19, respektujete.

JAK BUDE PROBÍHAT VRÁCENÍ?

Pro zachování co největší bezpečnosti vás i našich zaměstnanců budeme už od VJEZDU do areálu organizovat váš pohyb v celém prostoru. Parkér u vjezdu, vás nasměruje na místo, kde budete vyčkávat, než vás budeme moci přijmout do areálu a my vám děkujeme, že budete respektovat jeho pokynů.

CO KDYŽ NESTIHNU VRÁTIT VÝBAVU V TERMÍNU?

Pokud víte, že z nějaké závažného důvodu nedokážete výbavu vrátit do 16.5. informujte nás o tom POUZE prostřednictvím e-mailu pujcovna@ski-max.cz. My vás co nejdříve kontaktujeme a domluvíme se s vámi individuálně na řešení. Zákazníci, kteří nás nekontaktují tímto způsobem budou pokutováni dle sazeb ceníku za pozdní vrácení.

POTŘEBUJI PRO VRÁCENÍ SMLOUVU?

Nezbytnou podmínkou pro vrácení je smlouva, která vám byla vystavena při zapůjčení. Je nezbytně NUTNÉ abyste svou smlouvu našli a VZALI ji s sebou. Touto smlouvou se prokážete pracovníkovi u vjezdu do areálu a budete se řídit jeho pokyny, které jsou důležité pro vaši největší bezpečnost a ochranu v rámci vracení. Zároveň vás prosíme o pečlivé zkontrolování počtu kusů, které máte na zápůjční smlouvě uvedené, abyste nám vraceli celou výbavu a nemuseli jezdit opakovaně.

CO KDYŽ SMLOUVU NEMÁM?

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemůžete smlouvu najít, přistoupíme na dohledání smlouvy v našem systému. Pro tento krok musíte BEZPODMÍNEČNĚ znát jméno a adresu toho, na koho byla smlouva vystavena a zároveň datum zapůjčení. Počítejte ale s tím, že přednostně budou bráni zákazníci se smlouvami a vám se vrácení může VÝRAZNĚ prodloužit. Jde nám převážně o vaše bezpečí a rychlé odbavení. Dohledávání smluv je v tomto případě výraznou komplikací a kvůli dodržování bezpečnostních i hygienický zásad také časově velmi náročnou akcí.

CO KDYŽ JSEM NĚCO ZTRATIL(A) / ZNIČIL(A)?

I na tyto situace jsme připraveni a budete mít možnost poničené či ztracené věci zaplatit v naší prodejně, mějte proto připravenou hotovost nebo platební kartu, bez zaplacení vám nebudeme moct smlouvu převzít zpět a budete muset přijet znovu.

CO KDYŽ SI CHCI KOUPIT NĚCO ZE ZAPŮJČENÉ VÝBAVY?

Pokud jste byli nadšení a chcete si svoji zapůjčenou výbavu zakoupit, je to možné v naší prodejně SKIMAX. Akceptujeme platbu kartou nebo v hotovosti.

BUDU SI MOCI NAKOUPIT V PRODEJNĚ SKIMAX?

Všichni zákaznici jsou v naší prodejně srdečně vítáni. Pokud si chcete udělat radost, můžete u nás nakupovat extrémně zlevněnou lyžařskou výbavu i nové letní kolekce. Prodejna bude otevřená stejně jako půjčovna, a to v termínu 27.4. – 16.5. denně mezi 9:00 – 18:00 vyjma státních svátků, které nás čekají 1.5. a 8.5.2020.

PROČ SE MI NEDAŘÍ K VÁM DOVOLAT?

Kvůli extrémnímu počtu vracejících NEBUDEME V TERMÍNU od 27.4. – 16.5. zvedat telefony na prodejně ani v půjčovně SKIMAX a prosíme vás abyste s dotazy ohledně půjčovny nevolali ani na telefon E-SHOPu, který slouží pouze pro reklamace a poradenství ohledně výběru zboží.

CO KDYŽ SE POTŘEBUJI JEŠTĚ NA NĚCO ZEPTAT?

Pokud máte jakékoliv dotazy, na které jste v tomto newsletteru nenašli odpověď, pište nám prosím na e-mail pujcovna@ski-max.cz.
Prosíme nevolejte a nepište na žádný jiný e-mail než na pujcovna@ski-max.cz

Omlouváme se za komplikace a velice vám děkujeme za pochopení i vaši spolupráci v těchto těžkých časech. Věříme, že vaše vrácení proběhne co nejrychleji a nejpříjemněji jak jen to bude možné.

Team SKIMAX


Zpět

Další novinky

Nová kolekce Goldbergh zima 2020/2021

Nova-kolekce-Goldbergh-zima-2020-2021.jpg

Vybíráte si nové zimní nebo lyžařské oblečení? Značka Goldbergh představila nové trendy kolekce SKI, ACTIVE a CITY. Víte jaké materiály, barvy a vzory letos frčí a v čem vyrazit na hory?

Lyže AK Ski nově ve SKIMAX STORE

Lyze-AK-Ski-Porsche-mezi-lyzemi.jpg

Luxusní ručně vyráběné lyže od švýcarské značky AK Ski. Přečtěte si názory dlouholetých profi testerů na jednotlivé sjezdové modely, od dámských lyží přes univerzálky po slalomky

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek_ktery_netrefite.jpg

AKTUALIZOVÁNO 23.12.2020: Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!