20% SLEVA NA VYBRANÉ KOLEKCE SPORTALM + DOPRAVA ZDARMA

Jak vrátit půjčenou výbavu 2021 

A JE TO TADY!

KONEČNĚ NÁM MŮŽETE VRÁTIT ZAPŮJČENOU VÝBAVU. A JAK NA TO?

2021 | Skimax PŮJČOVNA | Olomouc | Česká republika

SKIMAX PŮJČOVNA – Spouštíme vracení výbavy 2021

Drazí lyžaři,

jsme opravdu nesmírně rádi, že jste letos využili naše služby a podpořili nás v této pro všechny těžké době. I díky Vám budeme moci i nadále poskytovat naše služby všem nadšeným lyžařům i lyžařkám! Děkujeme Vám a nesmírně si Vaší podpory a důvěry v naše služby ceníme. I letos nám vracení výbavy komplikuje pandemie COVIDu. Vše máme připraveno tak, abyste měli se vším co nejméně starostí. 

 

Prosíme vás proto o spolupráci, trpělivost a pochopení. PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE, které Vám sdělujeme, dozvíte se tak všechno, co je pro vrácení důležité.

 

Předem Vám děkujeme za shovívavost, spolupráci a čas, který tomuto sdělení věnujete.

SKIMAX PŮJČOVNA – Spouštíme vracení výbavy 2021

DATUM A ČAS

19.4. – 30.4.2021

Po - Pá - 9 - 17 hod.

SKIMAX PŮJČOVNA – Spouštíme vracení výbavy 2021

MÍSTO

Areál SKIMAX

Týnecká 714/6, Olomouc

 

SKIMAX PŮJČOVNA – Spouštíme vracení výbavy 2021

SMLOUVA

Bezpodmínečnou podmínkou k vrácení je smlouva. Zároveň vás prosíme o kontrolu, zda nám vezete vše, ať nemusíte jezdit dvakrát.

 

SKIMAX PŮJČOVNA – Spouštíme vracení výbavy 2021

ZDRAVÍ A POČASÍ

Stanoviště budou mít rozestupy 2 m a všichni naši zaměstnanci budou mít ochrannou roušku i rukavice. Vrácení probíhá za každého počasí.

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

MÁTE OTEVŘENO DENNĚ?

Ano, 19.4. – 30.4. pondělí až pátek, máme otevřeno od 9:00 do 17:00 hod.

JAKÝ JE TERMÍN PRO VRÁCENÍ BEZ SANKCÍ?

V termínu od 19.4. – 30.4. je samozřejmě vracení veškerého vybavení BEZ POKUTY.

BEZPEČNOST, ZDRAVÍ A POČASÍ

Pro maximální omezení rizika přenosu COVID-19 při vrácení, jsme pro vás připravili stanoviště venku, která jsou dostatečně vzdálená od sebe. Vracení probíhá za každého počasí.

Náš personál bude mít ochranné roušky a rukavice. I Vás prosíme o nošení roušky při vracení a děkujeme, že nebudete vracet výbavu nachlazení nebo nemocní.

JAK BUDE PROBÍHAT VRACENÍ?

Pro zachování co největší bezpečnosti Vás i našich zaměstnanců budeme už od VJEZDU do areálu organizovat Váš pohyb v celém prostoru. Parkér u vjezdu, Vás nasměruje na místo, kde budete vyčkávat, než Vás budeme moci přijmout do areálu a my Vám děkujeme, že budete respektovat jeho pokynů.

CO KDYŽ NESTIHNU VRÁTIT VÝBAVU V TERMÍNU?

Pokud víte, že z nějaké závažného důvodu nedokážete výbavu vrátit do 30.4. informujte nás o tom POUZE prostřednictvím e-mailu pujcovna@ski-max.cz. Do předmětu nám napiště číslo smlouvy, do e-mailu „Žádost o bezplatné prodloužení vrácení.“ My Vás co nejdříve zkontaktujeme a domluvíme se s Vámi individuálně na řešení. Zákazníci, kteří nás nekontaktují tímto způsobem budou pokutováni dle sazeb ceníku za pozdní vrácení.

POTŘEBUJI PRO VRÁCENÍ SMLOUVU?

Nezbytnou podmínkou pro vrácení je smlouva, která vám byla vystavena při zapůjčení. Je nezbytně NUTNÉ abyste svou smlouvu našli a VZALI ji s sebou. Touto smlouvou se prokážete pracovníkovi u vjezdu do areálu a budete se řídit jeho pokyny, které jsou důležité pro Vaši největší bezpečnost a ochranu v rámci vracení. Zároveň Vás prosíme o pečlivé zkontrolování počtu kusů, které máte na zápůjční smlouvě uvedené, abyste nám vraceli celou výbavu a nemuseli jezdit opakovaně.

CO KDYŽ SMLOUVU NEMÁM?

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemůžete smlouvu najít, přistoupíme na dohledání smlouvy v našem systému. Pro tento krok musíte BEZPODMÍNEČNĚ znát jméno a adresu toho, na koho byla smlouva vystavena a zároveň datum zapůjčení. Počítejte ale s tím, že přednostně budou bráni zákazníci se smlouvami a Vám se vrácení může VÝRAZNĚ prodloužit. Jde nám převážně o vaše bezpečí a rychlé odbavení. Dohledávání smluv je v tomto případě výraznou komplikací a kvůli dodržování bezpečnostních i hygienický zásad také časově velmi náročnou akcí.

CO KDYŽ JSEM NĚCO ZTRATIL (A) / ZNIČIL(A)?

I na tyto situace jsme připraveni a budete mít možnost poničené či ztracené věci zaplatit v naší prodejně, mějte proto připravenou hotovost nebo platební kartu, bez zaplacení Vám nebudeme moct smlouvu převzít zpět a budete muset přijet znovu.

CO KDYŽ SI CHCI KOUPIT NĚCO ZE ZAPŮJČENÉ VYBAVY?

Pokud jste byli nadšení a chcete si svoji zapůjčenou výbavu zakoupit, je to možné v naší prodejně SKIMAX. Akceptujeme platbu kartou nebo v hotovosti.

PROČ SE MI NEDAŘÍ K VÁM DOVOLAT?

Kvůli vysokému počtu vracejících NEBUDEME V TERMÍNU od 19.4. – 30.4. zvedat telefony na prodejně ani v půjčovně SKIMAX a prosíme Vás, abyste s dotazy ohledně půjčovny nevolali ani na telefon E-SHOPu, který slouží pouze pro reklamace a poradenství ohledně výběru zboží. Kontaktujte nás prosím e-mailem: pujcovna@ski-max.cz

CO KDYŽ SE POTŘEBUJI JEŠTĚ NA NĚCO ZEPTAT?

Pokud máte jakékoliv dotazy, na které jste v tomto newsletteru nenašli odpověď, pište nám prosím na e-mail pujcovna@ski-max.cz.
Prosíme nevolejte a nepište na žádný jiný e-mail než na pujcovna@ski-max.cz

Omlouváme se za komplikace a velice Vám děkujeme za pochopení i Vaši spolupráci v těchto těžkých časech.

Věříme, že Vaše vrácení proběhne co nejrychleji a nejpříjemněji jak jen to bude možné. Tým SKIMAX.


Zpět

Další novinky

Nejlepší móda pro opravdové muže

Nejlepsi-moda-pro-muze.jpg

Pánové, víte jaká značka by rozhodně neměla uniknout Vaší pozornosti?

Nejlepší teplákové soupravy

Nejlepsi-teplakove-soupravy.jpg

Už máte svou jarní volnočasovou soupravu? Míša pro Vás vybrala pár kompletů, které by neměly uniknout Vaší pozornosti

Nestihli jste vrátit?

Nestihli-jste-vratit-vybavu.jpg

Vážení zákazníci PŮJČOVNY SKIMAX, dovolujeme si Vás upozornit, že poslední možnost vrácení kompletů je do 15.5.2021. Děkujeme Vám za spolupráci, tým SKIMAX.