Výprodej testovacích lyží 

VÝPRODEJ

TESTOVACÍCH LYŽÍ

SKIMAX STORE | Olomouc | 2023

Lyžaři a lyžařky,
vybíráte pro sebe nové lyže a nevíte si rady? Zeptejte se a poraďte se s našimi profi testery, vyberou pro Vás ty pravé lyže z naší nabušené nabídky. 
Zní to super, a taky, že to super je...

Testovačky na prodej ve SKIMAX STORE

V naší skvělé nabídce se můžete vyhnout velké investici do lyží. Mrkněte se na náš exkluzivní výprodej TOP modelů testovacích lyží prémiových značek jako jsou AK Ski, Stöckli, Bogner nebo Vist, ale i značek komerčních jako je např. německá značka Völkl. Najdete u nás skvělé sportovní slalomky, obřačky i sportovnější a pohodové univerzálky a v neposlední řadě spoustu dámských lyží.
Nebojte se, nejedná se o žádné vypráskané lyže z rakouských půjčoven, ale o naše testovací lyže, které s námi odjedou dva skitesty a párkrát si je půjčí zákazníci. Jsou to tedy lyže dobře zajeté a v nejlepší kondici. Pokud budete mít o některé lyže z nabídky zájem, ozvěte se nám, zašleme Vám detailní fotky a vytvoříme Vám idividuální nabídku dle aktuálního stavu lyží.

Testovačky na prodej ve SKIMAX STORE

Marek

ČECH

Jmenuji se Marek Čech a ve SKIMAXu se starám o mimo jiné o testovačky. Rád Vám poradím s výběrem vhodných lyží, ať už vybíráte sportovní slalomku, obřačku, pohodovou univerzálku nebo dámské lyže. Připravím pro Vás speciální individuální nabídku.

Zavolejte mi na tel. číslo: +420 730 516 053

Nebo mi napište na e-mail: cech@ski-max.cz

 

CHCI SI VYBRAT TESTOVAČKY


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček