NOVÉ LETNÍ KOLEKCE GOLDBERGH až -25 % PRÁVĚ TEĎ

Lyže AK Ski nově ve SKIMAX STORE 

SJEZDOVÉ LYŽE AK

PORSCHE MEZI LYŽEMI

Sjezdové lyže AK Ski – Porsche mezi lyžemi

Jako každý rok, i letos jsme si pro Vás připravili novinku v naší nabídce lyží. Jedná se o jedinečné lyže švýcarské značky AK Ski jejíž filozofie je nám značně blízká. Nevyrábí totiž lyže pro každého. V AK prostě dělají s vášní, láskou a precizností to, co je nejvíce baví. 

Skvělé lyže té nejvyšší kvality. Ručně vyráběné modely lyží AK Ski se prodávají pouze ve vybraných prodejnách, a to těch nejlepších. Proto jsme velice poctěni, že jsme pro Vás ve SKIMAX STORE získali výhradní zastoupení této prémiové značky pro celou Českou i Slovenskou republiku.

AK Ski
1995 - současnost

Majitelka firmy AK Ski Francesca Kuonen

AK Ski založil v roce 1995 Aldo Kuonen, bývalý lídr závodního týmu Rossignol a to s jednoduchým cílem – sdílet svou oddanost technologické dokonalosti lyží a svou vášeň pro lyžování. Chtěl spojit lyžařské nadšence z celého světa a to se mu povedlo. Značka AK je synonymem kvalitní ruční práce pocházející z rodinné dílny. 

Stejně jako Marco s Francescou se Vám i my ve SKIMAX snažíme nabídnout to nejlepší.  To je důvodem, proč jsme se rozhodli kombinovat lyže AK Ski s deskou Vist Speedlock a vázáním Vist. Systém desky a vázání Vist totiž dokonale podtrhne výborné vlastnosti lyže a poskytne Vám tak ještě lepší prožitek z lyžování.

Majitel firmy AK Ski Marco Kuonen

NÁZORY TESTERŮ

AK PINK.PISTE

Damske-lyze-AK-Ski-Piste-Pink-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg.

TERKA

Na tomto modelu projedete každý oblouk s radostí a nadšením. Nástup do oblouku je snadný jako hračka, průjezd obloukem je absolutně klidný, a to za jakýchkoliv sněhových podmínek a v jakékoliv rychlosti. Pocit bezpečí na tomto modelu zažijete v každém oblouku a budete mu moci věřit za každých sněhových podmínek. U tohoto modelu se nemusíte vůbec bát sportovní a rychlé jízdy, jen je potřeba vybrat správnou délku. Pokud ale nejste žádná závodnice, i přesto si tento jedinečný model skvěle užijete! Maximálně exkluzivní dámská univerzálka pro nádherné celodenní lyžařské zážitky. Design je dovedený k dokonalosti a skvěle doplní každý Váš outfit.

CHCI DÁMSKÉ LYŽE AK SKI PINK PISTE

AK ORANGE.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Orange-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

MAREK

Střední oblouky? Lyže na celý den, i do rozbitého odpoledního sněhu? Odpověď zní AK Ski PISTE ORANGE. Tato skvělá carvingová lyže Vás mile překvapí. Svojí hravost kombinuje s obrovskou stabilitou v rychlostech a v dlouhých obloucích. Navíc velmi mile působí i šířka ve středu lyže (73 mm), která nám zajišťuje klidnější průjezdy v rozbitém terénu. Vysoká torzní tuhost přidává na pocitu jistoty při jízdě na tvrdé nebo zmrzlé pistě. Rozhodně doporučuji sportovněji laděným lyžařům, kteří se rádi odlišují.

 

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI ORANGE PISTE

AK RED.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Red-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

PAVEL

Velmi milé překvapení. Ostrá, sportovní, dynamická lyže na střední a delší oblouk. Přesto jsem se i ve vyšších rychlostech na ní cílit velmi komfortně a bezpečně. Lyže krásně drží na ledu a zmrzlém povrchu. Je velmi rychlá při přehranění a v průběhu oblouku je velmi stabilní. Doporučuji sportovnímu lyžaři, který hledá dynamickou sportovní lyži, na kterou se může vždy spolehnout.

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI RED PISTE

AK GREEN.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Green-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

MAREK

Pokud rádi zamíříte občas i mimo sjezdovku, jsou AK Green to pravé. Sendvičová konstrukce zajistí stabilitu i na upravených a zmrzlých sjezdovkách. Tahle lyže mě oslovila velmi lehkou ovladatelností. Šířka pod botou nám umožní skvěle proplouvat rozbitým terénem a čerstvým prašanem, tak jsou "zelenáče" jako doma. Zvládnou bez problémů i Vaše sportovní nasazení. Skvělá lyže, zábavná, dynamická...

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI GREEN PISTE

AK BLACK.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Black-deska-Vist-Speedlock-Pro-16Li-vazani-Vist-412-2021-0.jpg

MAREK

Naprosto úžasné svezení. Dynamická, přesto klidná a jistá jízda v každém oblouku. Takový je model Piste BLACK. Zahájení oblouky je téměř chirurgicky přesné, proto je lyže tak zábavná. Pro milovníky krátkých a středních oblouků je jako stvořená. Ano, i přes to, že se jedná původně o slalomku, můžete si s ní v klidu dovolit protáhnout oblouky a zrychlit. I ve vyšších rychlostech bude Piste BLACK velmi stabilní. 

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI BLACK PISTE

AK YELLOW.PISTE

Sjezdove-lyze-Piste-Yellow-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

PAVEL

Tato slalomka je velmi přesná, sportovní a dynamická. Zahájení oblouku je velmi rychlé a snadné, průjezd obloukem je velmi klidný v celém jeho průběhu. Tento model skutečně velmi dobře drží na ledě. Ve srovnání se slalomkou AK Piste Black je tento model více agresivnější, musíte na něm více zamakat a nemá tak univerzální vlastnosti. Tohle je ryzí slalomka na krátké a střední oblouky. 

CHCI SJEZDOVÉ LYŽE AK SKI YELLOW PISTE

Prohlédnout si celou nabídku lyží AK Ski

 


Zpět

Další novinky

Hledáme pracovníka půjčovny

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb

Hledáme asistentku prodeje na DPP

Misa-1.jpg

Najdi práci, která tě naplní! Staň se součástí našeho týmu!
Mzda –130/hod
Pouze víkendy - pátek, sobota, neděle (výjimečně odpoledne v pracovním týdnu)

Hledáme pokladní na plný úvazek

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb