BLACK FRIDAY S DOPRAVOU ZDARMA A VÝMĚNOU PO VÁNOCÍCH

Lyže AK nově ve SKIMAX STORE 

Lyže AK nově ve SKIMAX STORE

Jako každý rok, i letos jsme si pro Vás připravili novinku v naší nabídce lyží. Touto novinkou jsou jedinečné modely švýcarské značky AK. Filozofie této značky je nám velice blízká. Nevyrábí lyže pro každého. Prostě dělají s vášní, láskou a precizností to, co je nejvíce baví - skvělé lyže té nejvyšší kvality.

ak ve skimax store

Všechny lyže AK mají sendvičovou konstrukci s dřevěným jádrem, charakteristickou pro závodní lyže Světového poháru. Modely AK se prodávají pouze ve vybraných prodejnách - těch nejlepších a my jsme velice poctěni, že SKIMAX STORE patří mezi ně. 

A ačkoli poptávka neustále rostle, firma AK usiluje o kvalitu, ne o objem. Každý rok firma nevyrobí více než 2 500 párů lyží a to proto, aby zajistila a garantovala výrobu těch nejkvalitnějších lyží.

lyže ak skimax store

AK Skis založil Aldo Kuonen v roce 1996. Bývalý lídr závodního týmu Rossignolu založil Aldo společnost AK s jednoduchou touhou - sdílet svou oddanost technologické dokonalosti lyží a svou vášeň pro lyžování. Chtěl spojit lyžařské nadšence z celého světa a to se mu povedlo. Značka AK synonymem kvalitní ruční práce pocházející z rodinné dílny. Dnes firmu AK vedou Aldovi děti, syn Marco a dcera Francesca a tak je AK ​​stále rodinnou záležitostí a Marco a Francesca pokračují ve vášni svého otce.

My jsme pro Vás do naší nabídky vybrali modely lyží AK, které byly nejúspěšnější na našem dubnovém testu lyží v italském Suldenu. A abychom Vám nabídli ještě více, pouze ve SKIMAX STORE můžete zakoupit modely AK v kombinaci s deskou Vist Speedlock a vázáním Vist. Zvolený model desky a vázání skvěle podtrhne výborné vlastnosti lyže. Celková souhra modelů AK se systémem Vist nám přijde dokonalá.

lyže ak skimax

Pro rady mě můžete kontaktovat na telefonu +420 736 533 552 , či pomocí formuláře zde, nebo se na mě obrátit přímo na prodejně SKIMAX STORE, kde mě najdete každý den:-)

Nabídku lyží AK si můžete prohlédnout zde.

Pokud si chcete modely AK před nákupem vyzkoušet, navštivte naše největší testcentrum luxusních lyží v ČR, kde si zapůjčíte testovačky AK a můžete vyrazit na hory!

Budu se moc těšit na setkání s Vámi při výběru těch nejlepších lyží právě pro Vás!

PhDr. Pavel Štancl

 

 

 

 

 

 

 

 


Zpět

Další novinky

SKIMAX Black Friday 2020

SKIMAX-BLACK-FRIDAY-2020.jpg

SKIMAX BLACK FRIDAY frčí v plném proudu až do 29.11.2020 a to s dopravou ZDARMA a s možností výměny nesedícího dárku do 11.1.2021

Výdej online objednávek

Vydej_ONLINE_objednavek.jpg

Otevřeli jsme pro Vás E-SHOPOVÉ výdejní okénko, ve kterém si od pondělí do pátku mezi 9.00 - 17.00 hodinou můžete vyzvedávat Vaše ONLINE OBJEDNÁVKY. Platba je možná pouze ONLINE KARTOU či bankovním převodem

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni_VOUCHER.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci