SLEVY AŽ -60%

Lyže AK Ski nově ve SKIMAX STORE 

Sjezdové lyže AK Ski

Porsche mezi lyžemi

2020 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

Sjezdové lyže AK Ski – Porsche mezi lyžemi

Jako každý rok, i letos jsme si pro Vás připravili novinku v naší nabídce lyží. Jedná se o jedinečné lyže švýcarské značky AK Ski jejíž filozofie je nám značně blízká. Nevyrábí totiž lyže pro každého. V AK Ski prostě dělají s vášní, láskou a precizností to, co je nejvíce baví. 

Skvělé lyže té nejvyšší kvality. Ručně vyráběné modely lyží AK Ski se prodávají pouze ve vybraných prodejnách, a to těch nejlepších. Proto jsme velice poctěni, že jsme pro Vás ve SKIMAX STORE získali výhradní zastoupení této prémiové značky pro celou Českou i Slovenskou republiku.

O značce AK Ski

1995 – současnost

AK Ski založil v roce 1995 Aldo Kuonen, bývalý lídr závodního týmu Rossignol a to s jednoduchým cílem – sdílet svou oddanost technologické dokonalosti lyží a svou vášeň pro lyžování. Chtěl spojit lyžařské nadšence z celého světa a to se mu povedlo. Značka AK Ski je synonymem kvalitní ruční práce pocházející z rodinné dílny. 

Majitelka firmy AK Ski Francesca Kuonen

Dnes firmu vedou Aldovi děti, syn Marco a dcera Francesca, které pokračují ve vášni a odkazu svého otce. Proto je AK Ski stále rodinnou záležitostí. A ačkoliv poptávka neustále roste, firma AK Ski usiluje o kvalitu, ne o objem. Každý rok nevyrobí více než 2 500 párů lyží a to proto, aby zajistila a garantovala výrobu těch nejkvalitnější lyží. 

Majitel firmy AK Ski Marco Kuonen

Názory profi testerů

na sjezdové lyže AK Ski Piste

Všechny modely AK Ski nabízí precizní zpracování, prvotřídní sendvičovou konstrukci, minimalisticky čistý design a především spoustu zábavy na sněhu. My jsme pro Vás do naší nabídky vybrali modely lyží AK, které nás při testování nejvíce nadchly. Ať už se jednalo o skvělé univezrálky nebo o přesné a dravé slalomky.

Stejně jako Marco s Francescou se Vám i my ve SKIMAX snažíme nabídnout to nejlepší.  To je důvodem, proč jsme se rozhodli kombinovat lyže AK Ski s deskou Vist Speedlock a vázáním Vist. Systém desky a vázání Vist totiž dokonale podtrhne výborné vlastnosti lyže a poskytne Vám tak ještě lepší prožitek z lyžování.

Dámské lyže AK Ski Piste Pink

Dámské lyže AK Ski Piste Pink

Pavel: Samozřejmě jsem nemohl odolat a jako milovník dámských lyží jsem si ji musel vyzkoušet. Vyniká svým klidem při jízdě i ve vyšších rychlostech. Překvapila svými perfektními jízdními vlastnostmi na tvrdém a zledovatělém povrchu. Lyže Vás podrží za jakýchkoliv sněhových podmínek a poradí si i s těžkým rozbředlým sněhem či neupravenou sjezdovkou. Doporučuji ji všem dámám, které hledají sportovní univerzálku pro dynamické, velmi komfortní lyžování.

Více informací

Sjezdové lyže AK Ski Piste Black

Pavel: Krásná jízda. Mám rád slalomky a tahle se u mě zařadila mezi ty nejlepší. Nejsilnější stránkou AK Ski Piste Black je její klid v oblouku a to i při vyšších rychlostech. Přehranění je velmi přesné. V každém okamžiku cítím, že se mohu na lyži spolehnout. Na tvrdém, zledovatělém povrchu byla tato lyže výborná. Překvapila mě i kvalita jízdy za zhoršených podmínek. Zařadil bych ji mezi TOPové slalomky, v naší nabídce, s velmi univerzálními vlastnostmi.

Více informací

Sjezdové lyže AK Ski Piste Black

Sjezdové lyže AK Ski Piste Green

Sjezdové lyže AK Ski Piste Green

Marek: Pokud sem tam rádi zamíříte i mimo sjezdovku, jsou AK Green to pravé. Sendvičová konstrukce zajistí stabilitu i na upravených a zmrzlých sjezdovkách.

Tahle lyže mě oslovila velmi lehkou ovladatelností. Šířka pod botou Vám umožní skvěle proplouvat rozbitým terénem a čerstvým prašanem, tam jsou „zelenáče“ jako doma. AK Ski Piste Green zvládnou bez problémů i Vaše sportovní nasazení. Skvělá lyže, zábavná, dynamická...

Více informací

Sjezdové lyže AK Ski Piste Orange

Sjezdové lyže AK Ski Piste Orange

Marek: Střední oblouky? Lyže na celý den, i do rozbitého odpoledního sněhu? Skvělá carvingová lyže AK Ski Piste Orange Vás mile překvapí. Hravost kombinuje s obrovskou stabilitou v rychlostech a v dlouhých obloucích. Navíc velmi mile působí i šířka ve středu lyže (73 mm), která Vám zajišťuje klidnější průjezdy v rozbitém terénu. Vysoká torzní tuhost přidává na pocitu jistoty při jízdě na tvrdé nebo zmrzlé pistě. Jasná volba pro sportovněji laděné lyžaře.

Více informací

Sjezdové lyže AK Ski Piste Red

Marek: Jednoduše skvělý racecarver! Ať chci do lyžování dávat spoustu nasazení, nebo se jen na pohodu vozit po hranách, AK Ski Piste Red mi to bez problémů dovolí. Při ostřejší jízdě jsem s touto lyží vykrajoval i krátké oblouky. Stejně tak mi nabídla i spoustu jistoty v delších obloucích ve vyšších rychlostech. Tato univerzálka si nejvíce libuje na upravených, tvrdých sjezdovkách a rozhodně se neztratí ani na zmrzlém povrchu, kde se dokáže nádherně zaříznout do svahu. 

Více informací

Sjezdové lyže AK Ski Piste Red

Sjezdové lyže AK Ski Piste Yellow

Sjezdové lyže AK Ski Piste Yellow

Pavel: Tato slalomová lyže od značky AK Ski je velmi přesná, sportovní a dynamická. Zahájení oblouku je skutečně rychlé a snadné, průjezd obloukem je velmi klidný v celém jeho průběhu. Model AK Ski Piste Yellow opravdu velmi dobře drží na ledě. Ve srovnání se slalomkou AK Ski Piste Black je tento model více agresivnější, musíte na něm více zamakat a nemá tak univerzální vlastnosti. AK Ski Piste Yellow je zkrátka ryzí slalomka na krátké a střední oblouky.

Více informací

Prohlédnout si celou nabídku lyží AK Ski

Vyzkoušejte si lyže AK Ski

Pokud zvažujete koupi lyží AK Ski, ale chcete si je nejdříve vyzkoušet na vlastní kůži. Navštivte naše největší VIP TESTCENTRUM luxusních lyží v ČR. Všechny modely zde pro Vás máme nachystané k testování, stačí si pouze vybrat model a délku, vyplnit rezervační formulář a přijet si Vámi vybrané testovačky vyzvednout k nám na prodejnu SKIMAX STORE v Olomouci.

Navštívit VIP TESTCENTRUM

Další možností je vyrazit s námi na SKIMAX SKITEST, kde máte možnost vyzkoušet si lyže s dlouholetými profi testery. Přímo na svahu pro Vás máme nachystané TESTCENTRUM s přes 150 páry lyží, které si můžete po každé jízdě vyměnit a využít tak skvělé možnosti porovnat si takřka okamžitě jednotlivé modely a zjistit, která lyže je nejlepší lyží právě pro Vás.

Více o SKIMAX SKITESTU

 

Potřebujete poradit s výběrem?

+420 736 533 552 | ski-max@ski-max.cz

Pokud si při výběru nejste jistí, neváhejte se na mě obrátit na telefonním čísle +420 736 533 553, pomocí e-mailu: ski-max@ski-max.cz nebo formuláře pro výběr lyží. Případně si udělejte výlet k nám na prodejnu SKIMAX STORE v Olomouci, kde mě najdete každý den.

Budu se moc těšit na setkání s Vámi při výběru těch nejlepších lyží právě pro Vás.

PhDr. Pavel Štancl

Profi tester a poradce pro výběr lyží Pavel Štancl


Zpět

Další novinky

Výprodej testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžaři a lyžařky, vybíráte pro sebe nové lyže a nevíte si rady? Zeptejte se a poraďte se s našimi profi testery, vyberou pro Vás ty pravé lyže z naší nabušené nabídky. Zní to super, a taky, že to super je...

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy