Exkluzivní slevy a doprava ZDARMA po celé ČR do 20.9.2020

Lyže AK nově ve SKIMAX STORE 

Lyže AK nově ve SKIMAX STORE

Jako každý rok, i letos jsme si pro Vás připravili novinku v naší nabídce lyží. Touto novinkou jsou jedinečné modely švýcarské značky AK. Filozofie této značky je nám velice blízká. Nevyrábí lyže pro každého. Prostě dělají s vášní, láskou a precizností to, co je nejvíce baví - skvělé lyže té nejvyšší kvality.

ak ve skimax store

Všechny lyže AK mají sendvičovou konstrukci s dřevěným jádrem, charakteristickou pro závodní lyže Světového poháru. Modely AK se prodávají pouze ve vybraných prodejnách - těch nejlepších a my jsme velice poctěni, že SKIMAX STORE patří mezi ně. 

A ačkoli poptávka neustále rostle, firma AK usiluje o kvalitu, ne o objem. Každý rok firma nevyrobí více než 2 500 párů lyží a to proto, aby zajistila a garantovala výrobu těch nejkvalitnějších lyží.

lyže ak skimax store

AK Skis založil Aldo Kuonen v roce 1996. Bývalý lídr závodního týmu Rossignolu založil Aldo společnost AK s jednoduchou touhou - sdílet svou oddanost technologické dokonalosti lyží a svou vášeň pro lyžování. Chtěl spojit lyžařské nadšence z celého světa a to se mu povedlo. Značka AK synonymem kvalitní ruční práce pocházející z rodinné dílny. Dnes firmu AK vedou Aldovi děti, syn Marco a dcera Francesca a tak je AK ​​stále rodinnou záležitostí a Marco a Francesca pokračují ve vášni svého otce.

My jsme pro Vás do naší nabídky vybrali modely lyží AK, které byly nejúspěšnější na našem dubnovém testu lyží v italském Suldenu. A abychom Vám nabídli ještě více, pouze ve SKIMAX STORE můžete zakoupit modely AK v kombinaci s deskou Vist Speedlock a vázáním Vist. Zvolený model desky a vázání skvěle podtrhne výborné vlastnosti lyže. Celková souhra modelů AK se systémem Vist nám přijde dokonalá.

lyže ak skimax

Pro rady mě můžete kontaktovat na telefonu +420 736 533 552 , či pomocí formuláře zde, nebo se na mě obrátit přímo na prodejně SKIMAX STORE, kde mě najdete každý den:-)

Nabídku lyží AK si můžete prohlédnout zde.

Pokud si chcete modely AK před nákupem vyzkoušet, navštivte naše největší testcentrum luxusních lyží v ČR, kde si zapůjčíte testovačky AK a můžete vyrazit na hory!

Budu se moc těšit na setkání s Vámi při výběru těch nejlepších lyží právě pro Vás!

PhDr. Pavel Štancl

 

 

 

 

 

 

 

 


Zpět

Další novinky

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021

sportalm_zima.jpg

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021 již dorazila do SKIMAX STORE i do e-shopu SKIMAX. Pojďte se podívat!

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 2. část

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_technickych_parametru.jpg

Nevíte, co přesně znamenají technické parametry jako je prodyšnost či vodní sloupec? Rozhodla jsem se Vám tyto pojmy ve zkratce popsat v tomto článku.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE - řada VIST X LIMITED