30%   S L E V A   na letní kolekce GOLDBERGH

SKIMAX – největší Stöckli speciálka 

SKIMAX - největší Stöckli speciálka

Koleckci švýcarské značky Stockli prodáváme v našem SKIMAX STORE již deset let. Můj první kontakt s těmito lyžemi proběhl na Superskitestu ve švýcarském středisku St. Moritz. Hned mi bylo jasné, že tato značka v naší nabídce nesmí chybět. V prvních letech nebyly prodeje nejpočetnější. 

STÖCKLI OBLEČENÍ NOVINKY I SLEVY

stöckli skimax store (9)

stöckli skimax store (1)

Po deseti letech je ale situace zcela jiná. Ze SKIMAX STORE je největší Stöckli speciálka v České a Slovenské republice. Za léta spolupráce s touto jedinečnou značkou jsme rozšířili naše prodejní portfolio i o kolekci pánského lyžařského oblečení a celou řadu doprovodných lyžařských doplňků od této značky. Značka Stöckli je v Česku stále populárnější.

DOPLŇKY STÖCKLI

Je to určitě dané tím, že my češi jsme národ lyžařů, a to lyžařů sportovních, na vysoké technické úrovni. To zvyšuje naše nároky na úroven používaných materiálů, zejména lyží. Hledáme zkrátka kvalitu a jsme ochotni si za ni připlatit. Lyže Stöckli nepatří zdaleka k nejdražším, ale určitě k těm nejlepším. Nemyslím tím jen úspěšnost ve světovém poháru, ale zejména osobní zkušenosti z testů lyží, které pořádáme. 

CHCI JET NA SKITEST LYŽÍ SE SKIMAX

stöckli skimax store (5)

stöckli skimax store (6)

Zde platí, že téměř každý, kdo lyže Stöckli vyzkouší, si je chce koupit. Absolutně nejpopulárnější je modelová řada Laser. Jednotlivé modely zastupují všechny důležié kategorie lyží. Vyberete slalomku, obřačku, racecarver či skvělou dámskou lyži. Zkrátka není tu šance si nevybrat. Novinkou je současná rozšířená nabídka modelové řady Axis.

Tyto modely svou cenovou dostupností jsou hozenou rukavicí ostatním firmám, kdy při zachování kvality Stöckli se modely stávají daleko dostupnější. Tyto lyže sice nejsou natolik nadupané titanaly, ale svou skvělou ovladatelností a klidným průjezdem v oblouku přinesou lyžaři skvělý zážitek. Dámská kolekce Stöckli si také zaslouží velkou pozornost. Kolekce dámských lyží sice není tak početná, nabízí však naprosto skvostné modely.

DÁMSKÉ LYŽE STÖCKLI

stöckli skimax store (4)

stöckli skimax store (8)

A teď se dostáváme k té nejdůležitější části při výběru lyží Stöckli. Firma Stöckli nabízí lyžařům velkou volnost při výběru desek a vázání. Lyže můžete osadit systémy Vist či Salomon. Navíc každá z těchto značek nabízí různé druhy tvrdosti a funkčnosti desek, které zcela zásadně ovlivnují konečné chování lyže. 

VIST VÁZÁNÍ + DESKA

Lyžař si tímto způsobem může poskládat lyže přesně na míru tak, aby co nejlépe vyhovovala jeho osobní technice. To je na jednu stranu velmi zajímavé, na druhou to poměrně ztěžuje již tak náročný výběr. Nejen vybrat správný model, nejvhodnější délku, ale hlavně správně vybrat desku a vázání. Jak jsem se již zmínil, deska a vázání mění chování lyže zcela zásadně. A když toto vše dáme dohromady, můžeme ještě pracovat s těžitěm...

stöckli skimax store (2)

stöckli skimax store (3)

Je jasné, že zohlednit všechny tyto faktory při výběru lyže je velmi těžké a to i pro zkušené lyžaře. Vývoj jde v použitých materiálech tak rychle dopředu, že je téměř nemožné vše sledovat a vyznat se v tom. Proto se nebojte nám zavolat či napsat o radu při výběru. Nebo se rovnou zastavte v našem SKIMAX STORE. Věřím, že na základě našich zkušeností Vám pomůžeme rychle se zorientovat v nabídce. Společně jednoduše vybereme ten

 

nejvhodnější model právě pro Vás. Pokud přemýšlíte o nákupu lyží Stöckli, obraťte se na nás! Naše osobní zážitky s lyžemi Stöckli jsou stejně obsáhlé, jako znalosti o nich. A my se o ně s Vámi rádi podělíme a vybereme Vám ty nejlepší lyže právě pro Vás! Podívat se na naši nábídku lyží Stöckli můžete zde.

Pro rady mě můžete kontaktovat na telefonu +420 736 533 552 , nebo pomocí jednoduchého formuláře.

NAPIŠTE MI - KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

stöckli skimax store (7) 

Pokud si chcete modely Stöckli před nákupem vyzkoušet, navštivte naše největší testcentrum luxusních lyží v ČR, kde si zapůjčíte testovačky Stöckli a můžete vyrazit na hory!

Budu se moc těšit na setkání s Vámi v naší prodejně SKIMAX STORE při výběru těch nejlepších lyží právě pro Vás!

PhDr. Pavel Štancl


Zpět

Další novinky

Sportalm Outside Edge

Sportalm-Outside-Edge.jpg

Objevte novou podzimní kolekci Sportalm Outside Edge, která je plná luxusních fashion i golfových modelů, které oživí Váš šatník

Nejlepší plážová móda pro rok 2021

Plazova-moda.png

Jedete na Vaši vysněnou dovolenou a chcete zazářit v plavkách, které nikdo kolem nemá? Přečtěte si tento článek

TOP 4 šaty pro letošní léto

Saty.jpg

Naše online poradkyně Míša pro Vás vybrala ty nejlepší letní šaty, ze kterých si rozhodně vyberete a napsala Vám hned několik důvodů proč