POJEĎTE S NÁMI TESTOVAT LYŽE

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX 

LYŽE LACROIX

NEJLUXUSNĚJŠÍ LYŽE SVĚTA

Je nám velkým potěšením, že Vám můžeme představit francouzskou značku Lacroix, která je ztělesněním pro dokonalé, ručně vyráběné luxusní univerzální lyže pro tu nejnáročnější klientelu. Po dlouhých letech usilování o možnost prodeje se nám podařilo získat jedinečné obchodní zastoupení této ikonické značky, která se zaměřuje primárně na výrobu komfortních a naprosto dokonalých univerzálek, a to jak dámských, tak pánských.

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Vůbec první lyže vyrobil Daniel Lacroix v roce 1957. Jeho lyže poprvé pořádně proslavil jeho bratranec Leo Lacroix v letech 1964 a 1966, který byl velmi úspěšným sjezdařem. V roce 1967 byla konečně oficiálně založena značka Lacroix, která pokračovala ve výrobě skvělých sportovních a závodních lyží, až do roku 1994, kdy se směr výroby začal orientovat spíše na luxusní lyže. Ano, přesně takto se značka vyvinula.

V roce 2008 se značka Lacroix začalo zcela vymykat běžnému lyžařskému trhu a zaměřila se na naprostý luxus, který v lyžařském světě nemá obdoby. V roce 2008 byly vyrobeny lyže Lacroix ULTIME, jejich cena byla vskutku ultimátní, 42.000 $. Značka Lacroix tak získala pomyslný odznak nejdražších a nejluxusnějších sjezdových lyží světa, který si drží dodnes. Ale nemusíte se bát, v cenovém rozpětí modelů si vybere každý, ne všechny modely Lacroix se pyšní titulem nejdražší lyže světa!

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Ano, značka Lacroix může působit jako synonymum slova luxus, ale určitě to není jen o designu. Po celou dobu výroby byly hlavními hesly precizní ruční výroba, dokonalý vzhled, samozřejmě skvělá výkonnost a použití prvotřídních prémiových materiálů, které z lyží dělají to nejlepší, co lyžařský trh nabízí. Tohle vše jsou hlavní prvky, na které se ve Francii zaměřují. I pokud jste sportovněji laděný lyžař, ale potrpíte si na jedinečnost, nemusíte se bát sáhnout po některém z modelů Lacroix a na sjezdovce se přesvědčit o jejich skvělých sportovních vlastnostech.

Ve SKIMAX jsme velmi rádi, za možnost věnovat se na plno rozvoji této jedinečné značky v ČR a na Slovensku. Před výběrem modelů k prodeji jsme si samozřejmě všechny lyže Lacroix pečlivě otestovali a věnovali jsme jim náležitou pozornost, Vy se tak můžete těšit na to nejnadupanější a nejlepší, co Lacroix nabízí. A to jak v lyžích, tak v celé řadě doprovodných doplňků, jako jsou helmy, hole a drobná capsule fashion dopňků této značky. Obraťte se na nás a nechte se provézt světem luxusních lyží Lacroix. Stojí to za to!

Lyže Lacroix

zAJÍMÁ VÁS VÍCE INFORMACÍ?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Zpět

Další novinky

DNY SKIMAX slev jsou tady!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Nová sezóna ve SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Prodejna v Olomouci je opět otevřena denně od 9:00-19:00! Čeká na Vás bombastický výprodej a zbrusu nové kolekce oblečení, lyží a doplňků

Otevíráme půjčovnu už 1.9.2023!

ppp.png

Sezóna se sezónou se opět sešla a naše půjčovna SKIMAX otevírá opět své brány pro příznivce zimních lyžařských sportů a snowboardisty.