Žhavá novinka – lyže Lacroix ve SKIMAX 

LYŽE LACROIX

NEJLUXUSNĚJŠÍ LYŽE SVĚTA

Je nám velkým potěšením, že Vám můžeme představit francouzskou značku Lacroix, která je ztělesněním pro dokonalé, ručně vyráběné luxusní univerzální lyže pro tu nejnáročnější klientelu. Po dlouhých letech usilování o možnost prodeje se nám podařilo získat jedinečné obchodní zastoupení této ikonické značky, která se zaměřuje primárně na výrobu komfortních a naprosto dokonalých univerzálek, a to jak dámských, tak pánských.

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Vůbec první lyže vyrobil Daniel Lacroix v roce 1957. Jeho lyže poprvé pořádně proslavil jeho bratranec Leo Lacroix v letech 1964 a 1966, který byl velmi úspěšným sjezdařem. V roce 1967 byla konečně oficiálně založena značka Lacroix, která pokračovala ve výrobě skvělých sportovních a závodních lyží, až do roku 1994, kdy se směr výroby začal orientovat spíše na luxusní lyže. Ano, přesně takto se značka vyvinula.

V roce 2008 se značka Lacroix začalo zcela vymykat běžnému lyžařskému trhu a zaměřila se na naprostý luxus, který v lyžařském světě nemá obdoby. V roce 2008 byly vyrobeny lyže Lacroix ULTIME, jejich cena byla vskutku ultimátní, 42.000 $. Značka Lacroix tak získala pomyslný odznak nejdražších a nejluxusnějších sjezdových lyží světa, který si drží dodnes. Ale nemusíte se bát, v cenovém rozpětí modelů si vybere každý, ne všechny modely Lacroix se pyšní titulem nejdražší lyže světa!

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Ano, značka Lacroix může působit jako synonymum slova luxus, ale určitě to není jen o designu. Po celou dobu výroby byly hlavními hesly precizní ruční výroba, dokonalý vzhled, samozřejmě skvělá výkonnost a použití prvotřídních prémiových materiálů, které z lyží dělají to nejlepší, co lyžařský trh nabízí. Tohle vše jsou hlavní prvky, na které se ve Francii zaměřují. I pokud jste sportovněji laděný lyžař, ale potrpíte si na jedinečnost, nemusíte se bát sáhnout po některém z modelů Lacroix a na sjezdovce se přesvědčit o jejich skvělých sportovních vlastnostech.

Ve SKIMAX jsme velmi rádi, za možnost věnovat se na plno rozvoji této jedinečné značky v ČR a na Slovensku. Před výběrem modelů k prodeji jsme si samozřejmě všechny lyže Lacroix pečlivě otestovali a věnovali jsme jim náležitou pozornost, Vy se tak můžete těšit na to nejnadupanější a nejlepší, co Lacroix nabízí. A to jak v lyžích, tak v celé řadě doprovodných doplňků, jako jsou helmy, hole a drobná capsule fashion dopňků této značky. Obraťte se na nás a nechte se provézt světem luxusních lyží Lacroix. Stojí to za to!

CHCI LYŽE LACROIX

NÁZORY TESTERŮ

LACROIX REFERENCE

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

MAREK

Skvělá allmountain raketa od prémiové značky Lacroix. Široká špička snadno a plynule zahájí oblouk a šířka pod botou Vám dá dostatečný vztlak a Vy se tak s lyžemi nebudete do měkkého terénu bořit. REFERENCE jsou také dostatečně pevné v torzi, což zajišťuje skvělé vedení v oblouku na tvrdé nebo ledové pistě. Model REFERENCE své nejlepší vlastnosti předvádí ve středních a delších obloucích, tam se cítí  jako  doma. Pro zkušeného lyžaře, který nechce jezdit na tuctových lyžích se jedná o skvělou volbu. 

CHCI LYŽE LACROIX REFERENCE

LACROIX LX

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

PAVEL

Je to svižná a temperamentní univerzálka. Dovede být zároveň velmi sportovní, ale zároveň i na naprosto pohodovou lyží. Tyto vlastnosti skloubit do jednoho modelu lyží je skutečně velmi těžké. Lacroix LX je pro mě ideální lyže na celodenní lyžování pro ty lyžaře, kteří milují rychlé a přesné přehranění a klid v průběhu celého oblouku. LX fantasticky drží na ledu, ale je extrémě příjemná za jakýchkoliv sněhových podmínek. Pouze ve velmi měkkém a hlubokém sněhu je 71 mm pod botou málo. Proto tuto univerzálku doporučuji lyžařům, kteří se z pohybují na sjezdovkách, a ne mimo ně. Použité materiály u tohoto modelu a jeho precizní ruční výroba jsou poznat v každém oblouku. Souhra použitých materiálů, tvaru tohoto modelu a skvělého vázání Vist zajišťují dlouhodobě ty nejlepší jízdní vlastnosti a dokonalý lyžařský zážitek.

 

CHCI LYŽE LACROIX LX

LACROIX PEARL LX

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

PAVEL

Opravdová lahůdka mezi dámskými modely lyží. Lyži charakterizuje nejen její exkluzivní design, ale i vynikající jízdní vlastnosti. Je naprosto skvělá, harmonická a příjemná za každých sněhových podmínek. Vhodná pro zkušené lyžařky, ale nemusí se jí bát i mírně pokročilé lyžařky, které se chtějí zlepšit a lyžování si užít. Pearl LX je lehce ovladatelná dámská univerzálka na vysoce komfortní celodenní lyžování. Její šíře pod botou zajišťuje velmi živé, sportovní přehranění z oblouku do oblouku, ale i naprostou pohodu za zhoršených sněhových podmínek. Pokud jste přestala závodit a hledáte lyži na celodenní lyžování – právě jste ji našla. Pearl LX krásně drží na ledě, velmi jednoduše jde do oblouku a je klidná za různých sněhových podmínek.

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX LX PEARL BLACK

LACROIX PEARL 74

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

MAREK

Moc příjemné překvapení od jedinečné značky Lacroix. PEARL 74 je z mého pohledu jedna z nejuniverzálnějších lyží od této francouzské  značky. Zábavná, harmonická a při tom velmi stabilní a jistá. Ani příliš sportovní, ani příliš líná lyže. PEARL 74 je přesně na rozmezí, pokud chcete, můžete se do ní pořádně opřít a užít si skvělou a precizní, dynamickou jízdu nebo se na PEARL 74 můžete jen tak na pohodu vozit od hospůdky k hospůdce a při tom se kochat horami. Zkrátka zažít naprosto pohodovou, harmonickou jízdu. PEARL 74 rád doporučím i  trochu sportovnějším lyžařkám, rozhodně si přijdou na své.

 

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX PEARL 74

LACROIX LX PEARL

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

TERKA

Potřebuji, abych se na lyži mohla spolehnout. Abych se na ní cítila jistě, podržela mě na ledu, aby byla klidná v oblouku a zahájení oblouku na ní bylo příjemné a snadné. To přesně model Pearl LX dokázal na 100 %. Proto jsem si tuto lyži znovu vyzkoušela i za ideálních sněhových podmínek. Byla to opět pecka a jízda na ní byla opravdovým zážitkem. Mám ráda lyžování, ale nejsem závodnice, proto oceňuji modely, které se umí přizpůsobit mému stylu jízdy, nestojí mě mnoho sil a podrží mě za jakýchkoliv sněhových podmínek. To Pearl LX jednoznačně dokázala. Nic není pro tuto lyži problém. Nahrnutý sníh, ledové plotny ani mé občasné chyby. A co je pro mě velmi důležité je také to, že lyže má fantastický design a je žhavou a neokoukanou novinkou na českém trhu!

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX LX PEARL WHITE

LACROIX MONARC 77

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

MAREK

Naprostá pohoda a komfort. Přesně tohle jsem při pohledu na model MONARC 77 očekával a přesně  tohle jsem i dostal. Dostal jsem ale mnohem víc, na široké lyže velmi rychlé a přesné zahájení oblouku, spoustu jistoty v jeho průběhu a rozbitý terén byl díky velké ploše skluznice bez šance. MONARC  77 si prostě snehem problouvají bez jakýchkoliv problémů. No a pokud jsem se do lyží rozhodl pořádně opřít, umí svojí dynamikou vykouzlit na tváři úsměv od ucha k uchu. Prostě vynikající univerzální lyže jak pro muže, tak pro ženy na celý den.

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX MONARC 77 BLACK

LACROIX MONARC 77

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

PAVEL

Velmi zajímavý model pro milovníky harmonických lyží na dokonalé celodenní lyžování. Model Monarc se vyznačuje absolutním klidem v průběhu celé jízdy, rozvážným a přesným přehraněním a velmi stabilními jízdními vlastnostmi za všech sněhových podmínek. Jízda na těchto lyžích je prostě absolutně komfortní. Skvělé vlastnosti ještě více vyniknou na rozbité, neupravené sjezdovce a na čerstvě napadaném sněhu. Nemusíte se ale bát, dva titanalové pláty zajišťují i skvělé jízdní vlastnosti na zledovatělém povrchu. Značka Lacroix se specializuje pouze na výrobu univerzálních lyží té nejvyšší kvality a perfektního ručního zpracování. Tento model Monarc doporučuji lyžařům hledajícím jednu lyži na skvělé celodenní lyžařské zážitky za jakýchkoliv sněhových podmínek. A díky kvalitním materiálům jízdní vlastnosti u modelů Lacroix vydrží opravdu dlouho.

 

CHCI DÁMSKÉ LYŽE LACROIX MONARC 77 WHITE

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

CHCETE VÍCE INFORMACÍ?

Proč Vám Pavel nejlépe poradí?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Zpět

Další novinky

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy

AK.POPART – Designová lahůdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitované řady AK.POPART jsou designovou lahůdkou švýcarské prémiové značky AK Ski. Nejen designovou, ale i funkční