Aleš – bootfitter SKIMAX STORE 

Aleš

bootfitter Skimax STORE

2019 | Skimax STORE | Olomouc | Česká republika

DOBRÁ LYŽAŘSKÁ BOTA JE STEJNĚ DŮLEŽITÁ, JAKO KVALITNÍ LYŽE.

Pokud si chcete lyžování skutečně užívat, pak je výběr té správné lyžáky základním předpokladem Vašeho úspěchu. Jmenuji se Aleš a ve Skimax STORE mám na starost právě poradenství při výběru lyžařské obuvi a také veškeré bootfittingové úpravy Vašich lyžáků. 

 

„Správný model lyžařské boty si sami vyberete obtížně.“

Vždy je dobré svěřit tento výběr skutečným odborníkům – prodejním poradcům, kteří Vám pomůžou vybrat ten nejvhodnější model právě  pro Vás. Důležité je také, aby v prodejně, kterou navštívíte, měli skutečně široký výběr značek a modelů. U nás ve SKIMAX STORE najdete opravdu bohatou nabídku značek předních výrobců lyžařské obuvi a od každé značky Vám také nabízíme celou škálu jednotlivých modelů.

Začátek nákupu spočívá v precizní analýze Vašeho chodidla, kterou u nás děláme na speciálním skeneru Sidas Feetbox. Cílem Vašeho nákupu je zakoupit správný model ve správné velikosti a se správným flex indexem, model lyžáky navíc také musí být v souladu s Vaším modelem lyže. Pokud jde vše hladce, vybereme z naší nabídky ten nejlepší model pro Vás a je to.

Ne vždy je to ale tak snadné.

aLE My ve Skimax STORE jsme na tyto situace připraveni!

Máme pro Vás celou řadu možností. Jednou z nich je naše specializace na široký výběr kvalitních sportovních vložek Sidas do Vašich nových, nebo i stávajících lyžařských bot, které Vám výrazně zpříjemní pobyt ve Vaší lyžáce. Z továren totiž lyžáky vyjíždí jedna jako druhá a vždy s univerzálními vložkami. Každá noha je ale jiná a každé chodidlo si žádá podporu a pomoc v jiné části.

Pokud po vyzkoušení Vaší lyžáky zjistíte již na prodejně, nebo později na svahu, že je na ní potřeba v některém místě zapracovat – pokračujeme úpravou Vaší lyžáky na míru přímo pro Vás – bootfittingem. Ten dokáže vyřešit celou řadu problémů, jako jsou otlaky, křeče, promrzání chodidel, nebo naopak jejich brnění, stejně tak jako otlaky v místech drobných poranění Vašich chodidel po operacích, vybočené palce, výrůstky na patách apod. V našem Skimax STORE pro Vás umíme udělat celou řadu bootfittingových úprav a tyto úpravy děláme na lyžácích zakoupených u nás zdarma. Rádi Vám také upravíme lyžáky zakoupené jinde, ceník našich bootfittingových úprav najdete zde. Nebojte se na nás s důvěrou obrátit a užívejte si ničím nerušené, dokonalé lyžařské zážitky od rána do večera. Ve Skimax STORE se o Vás postaráme a provedeme Vás příjemně a bezpečně Vaším nákupem.

A pokud byste chtěli vědět o výběru a úpravách lyžařské obuvi ještě více, podívejte se na naši stránku Jak vybrat lyžáky.

Budu se na Vás těšit!

Aleš Boháč – kontaktujte mě!

Skimax STORE poradce pro výběr lyžařské obuvi a bootfitting


Zpět

Další novinky

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci půjčovny Skimax. Jste spokojeni se zapůjčenou výbavou? Pak neváhejte! Dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Prodlužte si smlouvu JEDNODUŠE a RYCHLE z pohodlí vašeho domova

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Konec lyžařské sezóny se pomalu blíží, a přesně proto jsme se rozhodli Vás včas informovat o průběhu vrácení Vámi zapůjčené výbavy

AK.POPART – Designová lahůdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitované řady AK.POPART jsou designovou lahůdkou švýcarské prémiové značky AK Ski. Nejen designovou, ale i funkční