Když na lyže, tak se Stöckli! Nyní až s 50% slevou.

Aleš – bootfitter Skimax STORE 

Aleš

bootfitter Skimax STORE

2019 | Skimax STORE | Olomouc | Česká republika

Dobrá lyžařská bota je stejně důležitá, jako kvalitní lyže.

Pokud si chcete lyžování skutečně užívat, pak je výběr té správné lyžáky základním předpokladem Vašeho úspěchu. Jmenuji se Aleš a ve Skimax STORE mám na starost právě poradenství při výběru lyžařské

obuvi a také veškeré bootfittingové úpravy Vašich lyžáků.

„Správný model lyžařské boty si sami vyberete obtížně.“

Vždy je dobré svěřit tento výběr skutečným odborníkům – prodejním poradcům, kteří Vám pomůžou vybrat ten nejvhodnější model právě  

pro VásDůležité je také, aby v prodejně, kterou navštívíte, měli skutečně široký výběr značek a modelů.

U nás ve Skimax STORE najdete opravdu bohatou nabídku značek předních výrobců lyžařské obuvi a od každé značky Vám také nabízíme celou škálu jednotlivých modelů.

Začátek nákupu spočívá v precizní analýze Vašeho chodidla, kterou u nás děláme na speciálním skeneru Sidas Feetbox. Cílem Vašeho nákupu je zakoupit správný model ve správné velikosti a se správným flex indexem, model lyžáky navíc také musí být v souladu s Vaším modelem lyže. Pokud jde vše hladce, vybereme z naší nabídky ten nejlepší model pro Vás a je to.

Ne vždy je to ale tak snadné.

aLE My ve Skimax STORE jsme na tyto situace připraveni!

Máme pro Vás celou řadu možností. Jednou z nich je naše specializace na široký výběr kvalitních sportovních vložek Sidas do Vašich nových, nebo i stávajících lyžařských bot, které Vám výrazně zpříjemní pobyt ve Vaší lyžáce. Z továren totiž lyžáky vyjíždí jedna jako druhá a vždy s univerzálními vložkami. Každá noha je ale jiná a každé chodidlo si žádá podporu a pomoc v jiné části.

Pokud po vyzkoušení Vaší lyžáky zjistíte již na prodejně, nebo později na svahu, že je na ní potřeba v některém místě zapracovat – pokračujeme úpravou Vaší lyžáky na míru přímo pro Vás – bootfittingem. Ten dokáže vyřešit celou řadu problémů, jako jsou otlaky, křeče, promrzání chodidel, nebo naopak jejich brnění, stejně tak jako otlaky v místech drobných poranění Vašich chodidel po operacích, vybočené palce, výrůstky na patách apod. V našem Skimax STORE pro Vás umíme udělat celou řadu bootfittingových úprav a tyto úpravy děláme na lyžácích zakoupených u nás zdarma. Rádi Vám také upravíme lyžáky zakoupené jinde, ceník našich bootfittingových úprav najdete zde. Nebojte se na nás s důvěrou obrátit a užívejte si ničím nerušené, dokonalé lyžařské zážitky od rána do večera. Ve Skimax STORE se o Vás postaráme a provedeme Vás příjemně a bezpečně Vaším nákupem.

A pokud byste chtěli vědět o výběru a úpravách lyžařské obuvi ještě více, podívejte se na naši stránku Jak vybrat lyžáky.

Budu se na Vás těšit!

Aleš Boháč – kontaktujte mě!

Skimax STORE poradce pro výběr lyžařské obuvi a bootfitting


Zpět

Další novinky

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021

sportalm_zima.jpg

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021 již dorazila do SKIMAX STORE i do e-shopu SKIMAX. Pojďte se podívat!

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 2. část

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_technickych_parametru.jpg

Nevíte, co přesně znamenají technické parametry jako je prodyšnost či vodní sloupec? Rozhodla jsem se Vám tyto pojmy ve zkratce popsat v tomto článku.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE - řada VIST X LIMITED