Aleš – bootfitter Skimax STORE 

Aleš

bootfitter Skimax STORE

2019 | Skimax STORE | Olomouc | Česká republika

Dobrá lyžařská bota je stejně důležitá, jako kvalitní lyže.

Pokud si chcete lyžování skutečně užívat, pak je výběr té správné lyžáky základním předpokladem Vašeho úspěchu. Jmenuji se Aleš a ve Skimax STORE mám na starost právě poradenství při výběru lyžařské

obuvi a také veškeré bootfittingové úpravy Vašich lyžáků.

„Správný model lyžařské boty si sami vyberete obtížně.“

Vždy je dobré svěřit tento výběr skutečným odborníkům – prodejním poradcům, kteří Vám pomůžou vybrat ten nejvhodnější model právě  

pro VásDůležité je také, aby v prodejně, kterou navštívíte, měli skutečně široký výběr značek a modelů.

U nás ve Skimax STORE najdete opravdu bohatou nabídku značek předních výrobců lyžařské obuvi a od každé značky Vám také nabízíme celou škálu jednotlivých modelů.

Začátek nákupu spočívá v precizní analýze Vašeho chodidla, kterou u nás děláme na speciálním skeneru Sidas Feetbox. Cílem Vašeho nákupu je zakoupit správný model ve správné velikosti a se správným flex indexem, model lyžáky navíc také musí být v souladu s Vaším modelem lyže. Pokud jde vše hladce, vybereme z naší nabídky ten nejlepší model pro Vás a je to.

Ne vždy je to ale tak snadné.

aLE My ve Skimax STORE jsme na tyto situace připraveni!

Máme pro Vás celou řadu možností. Jednou z nich je naše specializace na široký výběr kvalitních sportovních vložek Sidas do Vašich nových, nebo i stávajících lyžařských bot, které Vám výrazně zpříjemní pobyt ve Vaší lyžáce. Z továren totiž lyžáky vyjíždí jedna jako druhá a vždy s univerzálními vložkami. Každá noha je ale jiná a každé chodidlo si žádá podporu a pomoc v jiné části.

Pokud po vyzkoušení Vaší lyžáky zjistíte již na prodejně, nebo později na svahu, že je na ní potřeba v některém místě zapracovat – pokračujeme úpravou Vaší lyžáky na míru přímo pro Vás – bootfittingem. Ten dokáže vyřešit celou řadu problémů, jako jsou otlaky, křeče, promrzání chodidel, nebo naopak jejich brnění, stejně tak jako otlaky v místech drobných poranění Vašich chodidel po operacích, vybočené palce, výrůstky na patách apod. V našem Skimax STORE pro Vás umíme udělat celou řadu bootfittingových úprav a tyto úpravy děláme na lyžácích zakoupených u nás zdarma. Rádi Vám také upravíme lyžáky zakoupené jinde, ceník našich bootfittingových úprav najdete zde. Nebojte se na nás s důvěrou obrátit a užívejte si ničím nerušené, dokonalé lyžařské zážitky od rána do večera. Ve Skimax STORE se o Vás postaráme a provedeme Vás příjemně a bezpečně Vaším nákupem.

A pokud byste chtěli vědět o výběru a úpravách lyžařské obuvi ještě více, podívejte se na naši stránku Jak vybrat lyžáky.

Budu se na Vás těšit!

Aleš Boháč – kontaktujte mě!

Skimax STORE poradce pro výběr lyžařské obuvi a bootfitting


Zpět

Další novinky

TOP 5 letních šatů, které letos musíte mít!

TOP_5_letnich_satu.jpg

Léto už klepe na dveře. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaké šaty letos oblečete, ať už na dovolené nebo do práce, dáme Vám pár tipů.

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak_vratit_pujcenou_vybavu.jpg

PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE, které vám sdělujeme, dozvíte se tak všechno, co je pro vrácení důležité. Pomocí tohoto sdělení vám nastíníme, jak bude vrácení probíhat a zodpovíme všechny otázky, které s ním souvisí. Je potřeba zodpovědně chránit zdraví nás všech, a přestože je letos vrácení komplikovanější, pevně věříme, že to společně zvládneme.

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte_si_smlouvu.jpg

Pro nebývalý zájem ze strany zákazníků o tuto službu vám nabízíme možnost si zapůjčenou výbavu prodloužit na další sezónu. A jak to udělat?