Black Friday GOLDBERGH! 

Black Friday 2023

Největší slevy na značku Goldbergh

Black Friday GOLDBERGH!

Vánoce se blíží a s ním i jedna z nejvíce očekávaných událostí roku - Black Friday. A pokud jste fanouškem stylového a kvalitního oblečení pro zimní sporty, pak budete nadšeni, protože ji můžete pořídit v 50% slevě. Přicházíme s nabídkou, která Vás potěší - slevy až 50% na řadu produktů včetně čepic, kombinéz, bund a kalhot. Pro ty, co ještě váhají a značku Goldbergh doteď neznali, je pravý čas právě teď  nakoupit. Goldbergh je renomovaná značka, která spojuje luxusní design s funkčností a teplým komfortem. Je oblíbená mezi zimními sportovci, lyžaři a i snowboardisty díky svými inovativními a stylovými produkty, které vás dokážou udržet v teple a pohodlí na svahu, a přitom vám dodají výrazný šmrnc.

Prodloužená doba výměny zboží

Zákazníci, kteří nakoupí produkty Goldbergh ve SKIMAX STORE a na e-shopu SKIMAX během období Black Friday (počínaje 20.11.2023), mají také výhodu prodloužené doby výměny zboží. Místo standardního 14-denního období máte možnost vyměnit zboží za jinou velikost, nebo za úplně jiný produkt ve stejné či vyšší hodnotě (výměna se navztahuje na zakoupení dárkového poukazu, zboží tedy nelze vyměnit za voucher) až do 7. ledna 2024, což znamená, že se nemusíte obávat, že váš dárek nebude sedět. To vytváří ideální podmínky pro Vánoční nákupy.

Black Friday 2023 začíná 20. listopadu a produkty z této slevové akce si můžete zakoupit na našem e-shopu SKIMAX a také na prodejně v Olomouci.

Black Friday na značku Goldbergh je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří touží po kvalitním zimním oblečení a vybavení za zvýhodněné ceny. Slevy až 50% a prodloužená doba výměny dělá tuto nabídku ještě lákavější. Nezapomeňte označit datum v kalendáři a připravit se na to, abyste získali to nejlepší od Goldbergh během Black Friday 2023. Buďte připraveni na to nejlepší ve světě zimního sportovního oblečení!


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček