30%   S L E V A   na letní kolekce GOLDBERGH

ČERNOBÍLÁ ZIMA 

Černobílá zima

 • Barevná zima v podání luxusního zimního oblečení je poslední dobou známá věc. Pokud nepatříte zrovna k nadšencům zářivých barev, lesklých materiálů a třpytivých kamínků, máme pro Vás tip na věčnou a nikdy neokoukanou klasiku – lyžařské modely v černobílé kombinaci. Pro mnohé obehraná písnička, pro milovnice tichého luxusu sázka na jistotu, která se nikdy neokouká.
 • Zajímavě pojatou černobílou kombinaci pro tuto sezónu naleznete v zimní kolekci značky Emmegi. Jejich abstraktní geometrické vzory na lyžařských kalhotách a mikinách jsou skutečně neobvyklou a originální ódou na motiv černobílá. Nejlépe pak vyzní v kompletu doplněném s dobře střiženou černou lyžařskou bundou. Navíc, jak je u této značky zvykem, se v České republice těchto geometrických modelů bude nacházet jen pár kusů! Proto neváhejte a přijďte si je vyzkoušet do našeho SKIMAX STORE.           

kolaz-kopie 

 • Pokud máte černobílou kombinaci rádi i jinde, než na lyžařském oblečení, tak by Vás mohla zaujmout nabídka značky SPORTALM, která letos na podzim vyjíždí se svojí první wellness kolekcí volnočasového sportovního oblečení. Jejich „dalmatinový" model na běhání není sice pro každého, ale dá se o něm jednoznačně říci, že je to běžecký model s „názorem", ve kterém budete rozhodně nepřehlédnutelná. Samozřejmostí jsou funkční materiály, jemné detaily tolik používané právě u značky Sportalm a originální pojetí proti proudu klasického sportovního oblečení. Tak, jak to má SPORTALM rád, jeho nositelky jsou vždy nepřehlédnutelné a chick za každé situace.

                                          kolaz_sportalm_wellness (5)                                          

  • Ale vraťme se zpátky do zimy. I firma Bogner, kolekce Fire and Ice si pro své klienty připravila perlu v podobě krásně střižené černé lyžařské bundy s nádhernou kožešinou. Po zadu letos nezůstal ani Toni Sailer, který ve své kolekci vystřihnul také několik zajímavých bund v černé barvě, které přímo vyzývají k dokombinování s bílou. Pak už je jen a jen na Vás, které bílé lyžařské kalhoty,šponky nebo doplňky vyberete právě k tomuto modelu.

 

154-3473P282-026-7

154-84514615-026-7

 

154-9458P107-443-7

33310-7_1

154-3473P761-026-7

 • Pokud si potrpíte na černobílé doplňky, letos pro Vás bude nákup ve SKIMAX STORE zážitkem. Britská kolekce značky S´NO QUEEN je plná luxusně vypadajících podvlíkacích tílek, roláků, triček s půlzipem i termo kalhot, vždy doplněné o překrásné kamínkové variace. Letos se vyšvihla i firma SPORTALM, která v černobílé kombinaci vytvořila překrásnou kolekci mikin s půlzipem, kalhot, šponěk, vest a čepic, které, jak už je u této firmy zvykem, jdou spolu krásně kombinovat. Užít je můžete díky jejich funkčnosti jak na svahu, tak mimo něj kdekoliv, kde potřebujete zazářit.

  TERMOPRÁDLO SŃO QUEEN MODEL CLASSIC ZIP POLO CENA 3.890.- (2) (1)

  snowqueen_kolaz-1

  TERMOPRÁDLO SNO QUEEN MODEL CALSSIC LEGGINGS CENA 2.890.- (1) 

 • Pokud Vás cokoliv z této nabídky zaujalo, vše naleznete v naší luxusní lyžařské speciálce SKIMAX STORE v Olomouci, kde se o Vás rádi postaráme a pomůžeme Vám vybrat to nejlepší. Nebo si můžete vše prohlédnout na našich webovkách v katalogu a objednat do druhého dne v eshopu.
 • Poradenství po telefonu nebo emailu je pro nás samozřejmostí. Pokud preferujete osobní nákup, budeme se na Vás těšit v našem SKIMAX STORE, vaříme výbornou kávu a rádi s Vámi u sklenky prosecca vyzkoušíme všechny černobílé kombinace, které se Vám budou líbit.
 •  PS.: Existuje nekonečné množství variací luxusního zimního a lyžařského oblečení, u nás si je můžete všechny vyzkoušet! Těšíme se na Vás.
 • Ski_Max_Panor-4

 

S přáním hezkého dne

 


Zpět

Další novinky

Sportalm Outside Edge

Sportalm-Outside-Edge.jpg

Objevte novou podzimní kolekci Sportalm Outside Edge, která je plná luxusních fashion i golfových modelů, které oživí Váš šatník

Nejlepší plážová móda pro rok 2021

Plazova-moda.png

Jedete na Vaši vysněnou dovolenou a chcete zazářit v plavkách, které nikdo kolem nemá? Přečtěte si tento článek

TOP 4 šaty pro letošní léto

Saty.jpg

Naše online poradkyně Míša pro Vás vybrala ty nejlepší letní šaty, ze kterých si rozhodně vyberete a napsala Vám hned několik důvodů proč