Dárek který netrefíte, po Vánocích vyměníte 

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAXu, řešení se hned najde!

Proto vánoční dárky zakoupené ve SKIMAX STORE a na eshopu SKIMAX mezi 27.11. a 23.12.2018 můžete do 6.1.2019 kdykoliv vyměnit za jinou velikost, nebo za úplně jiný produkt. To už je na Vás. 

K vrácení je potřeba paragon a nesedící dárek, který je nenošený a s originálními vysačkami. Pak si můžete užít novou nadílku při výběru v naší designové prodejně, nebo na eshopu. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám krásné a klidné Vánoce!

Team SKIMAX

 


Zpět

Další novinky

Letní sezóna

466x248_News_po_strechu_v_letnich_kolekcich_1.png

Milovníci tepla už se zajisté nemohli dočkat, letošní zimní sezóna byla docela dlouhá. I my ve SKIMAX přecházíme na letní mód a proto jako každý rok přinášíme změnu otevírací doby.

Víkend EXTRA slev

466x248_News_-50%.png

Využijte naši víkendovou akci a pořiďte sobe či Vašim blízkým jedinečný kousek lyžařského oblečení za skvělou cenu.

Skimax Skitest 2019

466x248_News_skitest_1.png

Již po třinácté zakončíme sezónu v Jihotyrolském Suldenu. Jako se stalo v posledních letech tradicí, připravili jsme dva termíny. První termín bude zpestřen tradičním karnevalem, ve druhém termínu uspořádáme testování skialpinistického vybavení.