Goldbergh RUBY RED

Dárek který netrefíte, po Vánocích vyměníte 

Darek_ktery_netrefite_CZ

DÁREK KTERÝ NETREFÍTE, PO VÁNOCÍCH VYMĚNÍTE

možnost výměny do 10.1.2020 | formulář pro výměnu zboží

 

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde! Proto vánoční dárky zakoupené ve SKIMAX STORE a na e-shopu SKIMAX mezi 28.11. a 23.12.2019 můžete do 10.1.2020 kdykoliv vyměnit za jinou velikost, nebo za úplně jiný produkt.

To už je na Vás. K vrácení je potřeba paragon a nesedící dárek, který je nenošený a s originálními visačkami. Pak si můžete užít novou nadílku při výběru v naší designové prodejně, nebo na e-shopu. Vánoční dárečky, objednané přes e-shop SKIMAX do 16.12. 2019 do 12:00 hodin, Vám stihneme zaslat včas pod Váš stromeček.

Po tomto datu už Vám bohužel garantovat doručení včas nemůžeme. Ale budeme dělat maximum, aby Vám balíčky dorazily. Třeba to vyjde jsou přece Vánoce. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme krásné prožití svátků vánočních!

Team SKIMAX


Zpět

Další novinky

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 3. část

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_vyplnoveho_materialu.jpg

Často se setkávám s otázkou, zda je v péřové bundě větší teplo, nebo nikoli. Tak si to pojďme vysvětlit. Výplňový materiál může být technický nebo péřový.

Dámské lyže jsou skvělou volbou

Untitled design (9).png

Proč je dámský model vhodnější? Jeho konstrukce lépe vyhovuje lyžařské technice žen, která je jiná než u mužů. Jde hlavně o postavení těžiště v průběhu oblouku či velikost tlaku do hran, který vychází z jejich rychlosti a váhy.

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021

sportalm_zima.jpg

Nová kolekce SPORTALM zima 2020/2021 již dorazila do SKIMAX STORE i do e-shopu SKIMAX. Pojďte se podívat!