ŽHAVÝ VÝPRODEJ -50 % - SPORTALM zima 23/24

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte 

DÁREK,

KTERÝ NETREFÍTE, PO VÁNOCÍCH VYMĚNÍTE

možnost výměny do 7.1.2024

Dárek, který netrefíte po Vánocích vyměníte

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde! Proto vánoční dárky zakoupené ve SKIMAX STORE a na e-shopu SKIMAX mezi 20.11. a 23.12.2022 můžete do 7.1.2023 kdykoliv vyměnit za jinou velikost, nebo za úplně jiný produkt ve stejné či vyšší hodnotě (výměna se navztahuje na zakoupení dárkového poukazu, zboží tedy nelze vyměnit za voucher). Poté si můžete užít novou nadílku při výběru v naší designové prodejně nebo na e-shopu www.ski-max.cz.

Vánoční dárečky, objednané přes e-shop SKIMAX do 20.12.2022 do 12:00 hodin, Vám stihneme zaslat včas pod Váš stromeček. Po tomto datu už Vám bohužel garantovat doručení včas nemůžeme. Ale budeme dělat maximum, aby Vám balíčky dorazily. Třeba to vyjde jsou přece Vánoce. Vrácení zboží však zůstává v zákonné lhůtě. Zboží zakoupené na e-shopu můžete vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od převzetí balíčku.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme krásné prožití svátků vánočních!

PRO VÝMĚNU ZBOŽÍ KONTAKTUJTE naši ONLINE PORADKYNI MÍŠU
na tel.: +420 775 860 840 nebo napište na e-mail: store@ski-max.cz, naše Míša Vám ochotně a ráda se vším, co se týká Vašeho ONLINE NÁKUPU a výměny vánočních dárků poradí.


Zpět

Další novinky

AK.POPART – Designová lahůdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitované řady AK.POPART jsou designovou lahůdkou švýcarské prémiové značky AK Ski. Nejen designovou, ale i funkční

Luxusní doplňky značky Lacroix

Lacroix-Alda-2.jpg

Značka Lacroix: Kvalita a elegance ve světě zimního sportu.

AK.ORIGINAL – Elegantní design, který se nikdy neomrzí

AK.ORIGINAL-0_.jpg

Tradiční a osvědčená řada lyží AK Ski PISTE se změnila na AK.ORIGINAL