Dárek který netrefíte, po Vánocích vyměníte 

Darek_ktery_netrefite_CZ

DÁREK KTERÝ NETREFÍTE, PO VÁNOCÍCH VYMĚNÍTE

možnost výměny do 10.1.2020 | formulář pro výměnu zboží

 

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde! Proto vánoční dárky zakoupené ve SKIMAX STORE a na e-shopu SKIMAX mezi 28.11. a 23.12.2019 můžete do 10.1.2020 kdykoliv vyměnit za jinou velikost, nebo za úplně jiný produkt.

To už je na Vás. K vrácení je potřeba paragon a nesedící dárek, který je nenošený a s originálními visačkami. Pak si můžete užít novou nadílku při výběru v naší designové prodejně, nebo na e-shopu. Vánoční dárečky, objednané přes e-shop SKIMAX do 16.12. 2019 do 12:00 hodin, Vám stihneme zaslat včas pod Váš stromeček.

Po tomto datu už Vám bohužel garantovat doručení včas nemůžeme. Ale budeme dělat maximum, aby Vám balíčky dorazily. Třeba to vyjde jsou přece Vánoce. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme krásné prožití svátků vánočních!

Team SKIMAX


Zpět

Další novinky

TOP 5 letních šatů, které letos musíte mít!

TOP_5_letnich_satu.jpg

Léto už klepe na dveře. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaké šaty letos oblečete, ať už na dovolené nebo do práce, dáme Vám pár tipů.

Jak vrátit půjčenou výbavu

Jak_vratit_pujcenou_vybavu.jpg

PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE, které vám sdělujeme, dozvíte se tak všechno, co je pro vrácení důležité. Pomocí tohoto sdělení vám nastíníme, jak bude vrácení probíhat a zodpovíme všechny otázky, které s ním souvisí. Je potřeba zodpovědně chránit zdraví nás všech, a přestože je letos vrácení komplikovanější, pevně věříme, že to společně zvládneme.

Prodlužte si smlouvu

Prodluzte_si_smlouvu.jpg

Pro nebývalý zájem ze strany zákazníků o tuto službu vám nabízíme možnost si zapůjčenou výbavu prodloužit na další sezónu. A jak to udělat?