20% SLEVA na aktuální zimní kolekce Sportalm a 50% SLEVA na podzimní kolekce Sportalm

DĚTI, HURÁ NA LYŽE za 990 Kč na sezónu 

 • Zjistili jsme, že většina dětí se nikdy nedostane na lyže ne z důvodu, že by se jim nechtělo, ale jednoduše proto, že opatření lyžařské výbavy je pro rodiče nad jejich finanční možnosti. Proto jsme se již před třemi lety rozhodli, že se budeme maximálně snažit podporovat lyžování dětí tím, že dětskou lyžařskou výbavu učiníme jednoduše dosažitelnou.
 • Aby celá akce měla pro rodiče smysl a byla pro ně opravdu výhodná, bylo zapotřebí splnit několik kritérií. Musí být levná, na celou sezónu, po sezóně se musí dát vyměnit za větší, výbava musí být kvalitní a správně vybraná. To vše jsme splnili a jako bonus jsme zařídili dětský celosezónní skipass na večerní lyžování v PARK SPORTU HRUBÁ VODA a jako odměnu pro malé lyžaře ještě lístek do kina Cinestar zdarma 1+1 zdarma.
 • Pro letošní rok jsme si také nachystali řadu zvýhodněných bonusů na nákup ve SKIMAX OUTLETU.
 • Jak jsme to zařídili?

fb proklik pujcovna 100x628

 • V naší půjčovně SKI-MAX v Olomouci na Rooseveltově ulici 34 si můžete již od 1. září zapůjčit dětský komplet /lyže + lyžáky/ do 90cm za 990 Kč, juniorské komplety 100cm-150cm za 1290 Kč. Samozřejmě zapůjčíme lyžařské komplety také rodičům za 1690 Kč na sezónu. Ti, kteří chtějí nejvyšší kvalitu, si mohou zapůjčit na celou sezónu komplet s lyžemi top kategorie za 1990 Kč.
 • Pro snowboarďáky máme celosezónně k zapůjčení klasické měkké vázání s měkkou obuví a to jak pro pro děti, tak pro dospělé a to ve dvou kategoriích klasik a top.
 • Myslíme i na běžkaře a věříme, že každého z nich potěší naše moderně vybavená půjčovna s SNS systémem od firmy Salomon. Pro malé běžkaře máme běžky do 160 cm, které si můžou zapůjčit na celou sezónu.  
 • Zápůjčky na celou sezónu jsou pro naše zákazníky nejvýhodnější a také v současnosti nejvyhledávanější. Zapůjčíte si komplety již v září či říjnu a máte do 15. dubna vystaráno. Celou zimní sezonu už nic neřešíte. Pokud se stane, že dětem v průběhu sezóny vyroste nožka, lyžáky Vám samozřejmě zdarma vyměníme.

dospely pujcovna

 • K zapůjčenému kompletu si můžete dle vlastní potřeby dále na celou sezonu zapůjčit helmu, brýle, vaky na lyže čí lyžáky... Velmi dbáme na kvalitu zapůjčených věcí a každoročně investujeme do nových vybavení od firem Atomic a Sporten a ty nejstarší komplety tak měníme za nové.
 • Z našich zkušeností jedna rada pro Vás. Pokud máte o tuto nabídku zájem, nenechávejte zapůjčení na poslední chvíli. Cena zápůjčky je stejná, jestli proběhne v září či lednu. Ale i přes naši maximální snahu počítejte v sezóně s tím, že si budete muset chvíli počkat... Proto přijďte co nejdříve a zapůjčete si výbavu bez čekání.
 • Velká výhoda těch, kteří přijdou co nejdříve je i ta, že na začátku sezony máme připraven neskutečný výprodej
 • Pokud jedete na lyžařský kurz, naše nabídka pro kurzy je cenově velmi zajímavá a navíc se snažíme, aby zapůjčené komplety dobře vypadaly a tak mladé borce, či jemné slečny, co nejlépe reprezentovaly.
 • Již od 1. září máme otevřeno DENNĚ od 9-19h! Najdete nás na Rooseveltově ulici 34 v Olomouci ( budova Sokolovny - suterén)
 • Náš zkušený tým Vám poradí s výběrem tak, aby jste si výbavu nejenom zapůjčili levně, ale hlavně aby Vám zpříjemnila pobyt na horách a umožnila maximální pokroky na svahu.
 • Všechny podrobné informace naleznete na našem webu v sekci půjčovna, nebo se na nás můžete obrátit telefonicky na čísle 603 869 000.

        SkiMax-CineStar_009

Těšíme se na Vás!

Za team SKIMAX


Zpět

Další novinky

AK SKI POP – skvělé švýcarské lyže s jedinečným designem

AK-Ski-POP-0.jpg

AK Ski je známá švýcarská značka vyrábějící ručně dělané luxusní lyže té nejvyšší kvality. Jedná se o velmi malou a velmi precizní produkci, s velkým důrazem na kvalitu použitých materiálů

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-S.jpg

Dalším zástupcem luxusních lyží ve SKIMAX STORE je americká značka Volant. A opět se jedná o perličku, na kterou jen tak někde nenarazíte

Dámské lyže, které ohromily test

Damske-lyze-ktere-ohromily-test-00.jpg

Jarní SKIMAX SKITEST v italském Suldenu jako každý rok přilákal i letos řadu testerek, které se těšily na krásnou atmosféru a počasí, aperoly mezi jízdami a nové testovací lyže