POJEĎTE S NÁMI TESTOVAT LYŽE

DNY SKIMAX slev jsou tady! 

DNY SKIMAX SLEV 2023

14.09. – 17.09.2023 | www.ski-max.sk

goldbergh.png

Právě teď odstartoval bombastický výprodej se slevami až do -70%! Nenechte si ujít výprodejové kousky, které pořídíte za hubičku! Chcete nejlepší letní kousky ve slevě? Nebo zimní bundy od světových značek za poloviční cenu? Právě teď je ten nejlepší čas, začíná totiž výprodej značek Goldbergh, Sportalm, Head, Stöckli, Blauer USA a mnoho dalších! Jako exluxivutu pro vás máme -20% slevu na novou podzimní kolekci vámi oblíbené rakouské značky Sportalm! Nabídka je časově omezená, proto neváhejte a potěšte sebe nebo své blízké! Těšíme se na vás v prodejně SKIMAX STORE od 9:00 – 19:00.

 

blauer.png

eisbär.png

head.png

sportalm.gif

lego.png

rossignol.png

stöckli.png


Zpět

Další novinky

Nová sezóna ve SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Prodejna v Olomouci je opět otevřena denně od 9:00-19:00! Čeká na Vás bombastický výprodej a zbrusu nové kolekce oblečení, lyží a doplňků

Otevíráme půjčovnu už 1.9.2023!

ppp.png

Sezóna se sezónou se opět sešla a naše půjčovna SKIMAX otevírá opět své brány pro příznivce zimních lyžařských sportů a snowboardisty.

Lacroix – dokonalé dámské lyže

Lacroix-Terezka-0.jpg

Pokud toužíte po jedinečných lyžařských zážitcích na skutečně dokonalém modelu lyží, který jen tak někdo nemá, tak jsou ručně vyráběné dámské modely lyží Lacroix stvořeny právě pro Vás!