NOVÉ LETNÍ KOLEKCE GOLDBERGH až -25 % PRÁVĚ TEĎ

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule 

SPORTOVNĚ ELEGANTNÍ KOLEKCE GOLDBERGH PIED DE POULE

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

Po představení módní řady Goldbergh Gold a Goldbergh Tiger Red přišla na řadu elegantní kolekce Pied De Poule neboli kohoutí stopa. S tímto velmi populárním ženským vzorem jste se mohla seznámit již v zimní kolekci 20/21, kde se prolínal všemi modely od bund, mikin, kalhot přes lyžařské kombinézy až po celou řadu doplňků.

Černobílý motiv, který začal být trendem koncem 19. století se vrací již po několikáté na scénu. Goldbergh toho využívá přímo fantasticky a dokazuje, že i tento vzor si může dovolit každá žena, v každém věku. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem, neváhejte mě kontaktovat na tel.: +420 775 860 840, Míša.

PROHLÉDNĚTE SI MODELY SE VZOREM KOHOUTÍ STOPY

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

PLAVKY

Jako u předchozích kolekcí, tak i v této najdeme dvoudílné i jednodílné plavky. Jednodílné plavky Pabana mě okouzlily kulatým výstřihem na zádech, který na mě působí žensky. V tomto případě určitě oceníte i to, že je můžete nosit také jako bodyčko, například k černým úzkým kalhotám. Kohoutí vzor s ležérním klasickým stylem k sobě totiž až neskutečně ladí. Pro zastánkyně dvoudílných plavek máme podprsenku Pia Bra a vysoce vykrojené kalhotky.

PLAVKY GOLDBERGH

SPORTOVNÍ ŠATY

Letní sportovní šaty Paula 9000 jsou, svým střihem a možností dokoupení mini kraťásků s kapsičkami na tenisový míček, jako dělané pro nadšené tenistky. Troufnu si však tvrdit, že vzor kohoutí stopy budí elegantní dojem, a proto při doplnění volnějšího černého saka můžete vytvořit i luxusní pracovní komplet. Šaty jsou vyrobeny z příjemného, savého materiálu, nechybí jim antibakteriální úprava, díky čemuž jsou vhodné do horkých letních dnů.

ŠATY GOLDBERGH

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

KOMPLET

Pro ty, co si troufnu sladit celý komplet ve vzoru kohoutí stopy máme výborný tip. Legíny Perine 9000 jsou skvělým funkčním i módním kouskem zároveň. Legíny nabízejí vysoký pas na tkaničku a stahovací materiál s technologií SILVADURTM. Pokud je doplníte mikinou Parel 9000 věřte, že budete za hvězdu. Komplet je vhodný jak na sportovní aktivity, tak pro veškeré aktivity ve volném čase. 

MIKINY GOLDBERGH

LEGÍNY GOLDBERGH

SUKNĚ

Velmi oblíbeným kouskem se stává sukně Petra 9000. Její vysoký a pevný pas napomáhá sukni držet stále na svém místě. Součástí modelu jsou dvě vnější kapsy a vnitřní elastické kraťásky, proto je vhodná na letní sportovní aktivity všeho druhu. Sukni můžete doplnit černým trikem a pro odvážnější ženy máme padnoucí top ve stejném motivu, jako je právě sukně.

SUKNĚ GOLDBERGH

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

 


Zpět

Další novinky

Hledáme pracovníka půjčovny

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb

Hledáme asistentku prodeje na DPP

Misa-1.jpg

Najdi práci, která tě naplní! Staň se součástí našeho týmu!
Mzda –130/hod
Pouze víkendy - pátek, sobota, neděle (výjimečně odpoledne v pracovním týdnu)

Hledáme pokladní na plný úvazek

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb