EMMEGI - NA VRCHOLU LYŽAŘSKÉ ELEGANCE 

Tak jako se každý správný chlap se smutným pohledem otočí za okolo projíždějícím FERRARI, protože mu nepatří, přesně tak reagují dámy na kolem procházející ženu oblečenou v EMMEGI. A samozřejmě nejenom dámy!

EMMEGI KOLEKCE 2015-2016 (2) (1)

EMMEGI KOLEKCE 2015-2016 (6)

EMMEGI KOLEKCE 2015-2016 (8)

 

Oblečení EMMEGI již řadu let patří k naprosté světové špičce v kvalitním luxusním oblečení. Dokazují to jednak mezinárodní ocenění ve světě módy, ale hlavně neskutečně propracované, designové kolekce, které jsou díky autorovi vždy o kousek napřed. Největší devizou značky EMMEGI je v používání jedinečných barev a jejich kombinací. Extrémně pestrou kolekci, rozdělenou do několika tematických částí spojuje myšlenka jedinečné osobnosti každého uživatele. To potvrzuje velmi široká rozmanitost střihů, která umožňuje nadchnout každého, který hledá skvěle sedící oblečení ve kterém se cítí skvěle. Dalším důležitým zákonem pro firmu EMMEGI je ten, že každá dáma musí být v teple i při opravdové zimě. Proto tato firma používá to nejkvalitnější peří, či speciální membrány v kombinaci s umělou výplní.

EMMEGI používá velmi podobnou strategii ve světě mody, jako Ferrari ve světě aut. Není nutno oblékat každého a neustále zvyšovat počty těch, kteří tuto značku oblékají. I počty kusů, které dorazí do České Republiky jsou omezené a to umožní, že Vaši bundu nepotkáte na každém rohu. Většinou platí, že každý model je v barvě zastoupen maximálně třemi kusy, po jedné ve velikosti. Proto se nedivte, že tuto značku neznáte tak dobře jako jiné, tuto značku nakupují a nosí většinou módní znalci a labužníci, kteří chtějí být jedineční.

EMMEGI KOLEKCE 2015-2016 (1)

EMMEGI KOLEKCE 2015-2016 (7)

EMMEGI KOLEKCE 2015-2016 (12)

 

SKIMAX STORE je luxusní prodejna, kde na sedmi stech metrech čtverečních najdete to nejlepší, co současná zimní móda nabízí. Značka EMMEGI patří k těm nejúspěšnějším a nejvyhledávanějším. Kvalitu této značky potvrzuje i to, že za šest let nemáme ani půl procenta reklamací.

Nová kolekce oblečení EMMEGI je zase tady a že je to opravdová módní bomba potvrzují i promo fotografie, přibližující nepatnou část kolekce Emmegi 2015-2016. Neváhejte a přijeďte se k nám obléci do něčeho opravdu skvělého.

Část kolekce kterou máme již na naší prodejně si můžete prohlédnout v našem katalogu a pokud to k nám máte daleko, rovnou objednat v našem eshopu SKIMAX a do druhého dne máte Váš úlovek doma!

Těším se na Vás

 


Zpět

Další novinky

Vist X Limited – dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE – řada VIST X LIMITED

Dámské lyže jsou skvělou volbou

Untitled design (9).png

Proč je dámský model vhodnější? Jeho konstrukce lépe vyhovuje lyžařské technice žen, která je jiná než u mužů. Jde hlavně o postavení těžiště v průběhu oblouku či velikost tlaku do hran, který vychází z jejich rychlosti a váhy.

Lyže AK Ski nově ve SKIMAX STORE

Lyze-AK-Ski-Porsche-mezi-lyzemi.jpg

Luxusní ručně vyráběné lyže od švýcarské značky AK Ski. Přečtěte si názory dlouholetých profi testerů na jednotlivé sjezdové modely, od dámských lyží přes univerzálky po slalomky