Nová sezóna ve SKIMAX STORE!  

Prodejna SKIMAX

Jako každou sezónu se pro Vás snažíme vybrat to nejlepší, co lyžařský svět nabízí, a to v maximálním možném výběru. I tento rok jsme pro Vás připravili bombastický výprodej zimního sortimentu, kde najdete skvělé kousky až v -70% slevě. Čekají na vás i naprosté novinky a stylové kousky od světových značek jako je Goldbergh či Sportalm a u lyží AK Ski, Lacroix a mnohé další v takové šíři, jako nikde jinde. Samozřejmostí je profesionální poradenství a příjemné prostředí designové prodejny, aby Váš nákup nové výbavy byl krásným zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat! Proto neváhejte a přijeďte za námi do SKIMAX STORE v Olomouci, budeme se na Vás těšit!

VÍCE INFORMACÍ O PRODEJNĚ SKIMAX

SKIMAX STORE

bombastický výprodej ve skimax


Zpět

Další novinky

Vánoční VOUCHER – skvělý vánoční TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vánoční VOUCHERY SKIMAX mají platnost 1 rok od data vystavení a jsou skvělou volbou POD STROMEČEK. Lze je uplatnit jak na e-shopu, tak i v naší prodejně SKIMAX STORE v Olomouci

Dárek, který netrefíte, po Vánocích vyměníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Pokud se dostane na tenký led s dárky, které jste vybrali Vašim blízkým, nemusíte se ničeho bát. I Ježíšek se občas utne. Ale když nakupuje ve SKIMAX, řešení se hned najde!

Doručení vánočních balíčků 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vánoční dárky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslat ještě pod stromeček