NOVÉ LETNÍ KOLEKCE GOLDBERGH až -25 % PRÁVĚ TEĎ

NOVINKY VE SKIMAX STORE 

 •  
 •                         zahajenni sezony – mala
 • Jako každý rok, i letos jsme si pro Vás připravili řadu novinek z oblasti lyžařské a zimní výbavy v našem SKIMAX STORE. Pro nadcházející sezónu jsme obohatili naše prodejní portfolio o řadu nových značek, z nichž některé najdete v celé České republice pouze u nás. Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme a osloví a přijedete se k nám podívat a najít si ty nejlepší kousky právě pro Vás. Stále vaříme výbornou kávu a jak je u nás na podzim zvykem, připravili jsme i řadu interiérových změn, abyste se u nás cítili co nejlépe a aby Vás pobyt na naší prodejně co nejlépe naladil na nadcházející sezónu, která přijde letos brzy, bude mrazivá a plná sněhu.

Bogner Fire and Ice

 • Pánská, dámská i dětská kolekce této značky letos obohatila náš STORE. Kolekce se skládá jak z lyžařských kompletů, tak také z řady krásných doplňků v podobě termoprádla, podvlékacích roláků a čepic. První kousky F+I jsou již na prodejně, kompletní kolekce dorazí v průběhu září.

Stöckli

 • Jako jediní v České republice budeme mít letos na prodejně kolekci STÖCKLI a to jak pánskou, tak dámskou a to včetně doplňků ladících přesně k lyžařským kompletům a lyžím této značky. Celá kolekce oblečení dorazí na konci září, kolekce lyží je již na našem STORU.

Emmegi

 • Rozmanitou dámskou kolekci letos obohatí i velký výběr pánských sportovních modelů této značky. Těšit se můžete jako vždy na jedinečné zpracování, unikátní barvy a ojedinělý design všech modelů. První část kolekce je již na našem STORU, další část dorazí v průběhu září.

Sportalm

 • Značka Sportalm letos obohatila náš STORE o několik překrásných dámských kolekcí a to konkrétně o volnočasovou kolekci Wellness, podzimní kolekci a už nám také dorazila první část dámské lyžařské kolekce.

  sportalm nová kolekce (1)

  sportalm nová kolekce (2)

  sportalm nová kolekce (3)

  sportalm nová kolekce (4)

 

Vist

 • Jako každý rok, i letos u nás najdete velmi oblíbenou pánskou kolekci značky VIST s mnoha zajímavými doplňky

Spyder

 • Novinkou letošního podzimu je značka SPYDER, jejíž pánskou a dětskou kolekci naleznete v našem STORU na konci září

Toni Sailer

 • Další z novinek letošní sezóny budou jedinečné lyžařské komplety a doplňky značky Toni Sailer, které naleznete na začátku září na našem STORU.

Emporio Armani EA7

 • Pánská kolekce této značky s širokou řadou oblíbených péřových bundiček a doplňků bude k vyzkoušení na konci září.

Diavolezza

 • Ručně vyráběné modely luxusních dámských kožešinových kozaček značky Diavolezza naleznete již na naší prodejně. Máme řadu nových modelů různých barev, které stojí za vyzkoušení!

  bota1

  bota5

  bota2

  bota6

 

Roberta Tonini

 • Část kolekce je již na prodejně, část kolekce brzy dorazí. Jedinečné lyžařské kalhoty i šponky prostě musíte mít.

S´no Queen

 • Luxusní anglické termoprádlo zdobené kamínkovými variacemi již putuje k nám a do konce srpna by celá kolekce S´no Queen měla být již na naší prodejně.

Newland

 • Originální termoprádlo pro muže i ženy si již dnes můžete vyzkoušet v našem SKIMAX STORE

  Newland 2

  newland koláž

Poivre Blanc

 • Ani na naše nejmenší jsme nezapomněli a i letos u nás najdete lyžařské modely pro kluky i holčičky od značky PB. Celá kolekce dorazí v průběhu září.

Atomic

 • Atomic si pro letošní zimní sezonu 15/16 připravil několik zajímavých novinek. Po dlouhé době u Race řady lyží a lyžařských bot Atomic zařadil modrou a oranžovou barvu. Vypadá to naprosto fantasticky a komu se nelíbila typická červená a bíla, tak bude nadšený. Většinu konstrukčních novinek a vylepšení představil Atomic minulou sezonu. Jen u dámských lyží na sjezdovku řady Cloud rozšířil a změnil řadu. Dámy můžete se těšit na krásnou kolekci ve které nechybí modely pro rekreační lyžařky a TOP model Atomic Cloud 11 uspokojí i ty nejsportovnější sjezdařky. U nás ve SKIMAX STORE najdete kompletní řadu lyží Redster, Cloud, Affinity a 6 nových modelů lyžařských bot s technologií Memory Fit.

  AASS00916_REDSTER_DOUBLEDECK_3_0_GS_jpg

  AE5013020_HAWX_110_jpg  AASS00982_CLOUD_TEN_jpg

  AE5012920_REDSTER_PRO_90_W_jpg

                                                             

Salomon

 • Oblíbená značka Salomon vstupuje do letošní sezony hned s několika novinkami. Očekávaná novinka Salomon X Max je představitelem univerzální sportovní lyže a věřím, že bude stejně oblíbená jako předchůdce Salomon 24 Hours. Dámská kolekce také se těší mnohými novinkami. Lyže Salomon W Max a W Pro SW jsou určené pro sportovní lyžařky, hledající dynamickou lyži, která je nezklame ani na těch nejtvrdších sjezdovkách. Celá nová řada Allmountain Frontside a hlavně modely Cira, Luan a Kiana potěší každou pohodovou lyžařku. Stále oblíbenější, nejsportovnější model Salomon X Race je v kolekci zařazen i pro tuto sezónu. Ke značce Salomon patří i kvalitní lyžařské boty, které se dají tvarovat na míru a u nás v obchodě najdete průřez všemi kolekcemi na sjezdovku.

  L37786500_X-MAX_+_XT12_Ti_white_yellow_Unisex.thumb

  L37815100_X_Pro_110_acide_green_white_Men.thumb

  L37788100_W-MAX_+_XT10_Ti_W_black_white_Women.thumb

  L37815700_X_Pro_70_W_shrew_translucent_white_Women.thumb

                                                                    

Stöckli

 • Švýcarské Stöckli nastupuje do nové sezony rychlým tempem. Řada Laser pro letošek obměnila typy lyží SL, SC a GS. Nového kabátu se dočkala i lyže O2. S nastupující oblibou lyží Stöckli jsme rozšířili řady Axis a Axis Motion. Celá řada Stöckli nám dorazí v druhé polovině září. Už se také těšíte?

  006-LASER-GS
  007-LASER-SL

 

    


Zpět

Další novinky

Hledáme pracovníka půjčovny

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb

Hledáme asistentku prodeje na DPP

Misa-1.jpg

Najdi práci, která tě naplní! Staň se součástí našeho týmu!
Mzda –130/hod
Pouze víkendy - pátek, sobota, neděle (výjimečně odpoledne v pracovním týdnu)

Hledáme pokladní na plný úvazek

Max-11.jpg

Staň se součástí týmu naší PŮJČOVNY!
Mzda – 21.300 hrubého + osobní ohodnocení + % z tržeb