OneMore Gold lyžařská kolekce 

OneMore Gold lyžařská kolekce

Je tomu přesně rok, co jsme v našem SKIMAX STORE předstvili světu značku OneMore s kolekcí OneMore Sport, která u nás slavila velký úspěch. Letos pro Vás tato prestižní italská značka připravila kromě kolekce Sport také perličku v podobě limitovné kolekce lyžařského oblečení OneMore GoldTato unikátní kolekce se vyznačuje použitím inovativních materiálů a střihů

OneMore Gold (1)

OneMore Gold (2)

a jedinečného - zcela neotřelého designu, který posouvá modely OneMore Gold až úplně na vrchol lyžařského nebe. Jako protipól černému základu, z nějž kolekce vychází, dochází ke střídání lesklých a matných materiálů. Jemné zlaté detaily na modelech OneMore Gold pak jen 

podtrhují luxusní vzhled této kolekce. Pánské modely jsou doplňěny o prvky ze žlutého zlata, dámské naopak o prvky z růžového zlata. V limitované edici OneMore Gold bylo vyrobeno jen pár kousků, takže pokud toužíte po skutečně originálním a jedinečném lyžařském kompletu, doporučujeme Vám právě modely z této kolekce. Italskou značku OneMore a její limitované 

OneMore Gold (5)

OneMore Gold (3)

modely lze zakoupit v celé ČR a SR pouze ve SKIMAX STORE, který je exkluzivní partnerskou prodejnou této značky. OneMore produkuje své výrobky v rámci EU, největší část produktů ale pochází přímo z oblasti jižního Tyrolska, odkud značka pochází. OneMore při produkci klade důraz na co nejmenší ekologickou stopu a pokud možno nejšetrnější výrobní postupy vůči přírodě. Proto také ve své kolekci používá například materiál AppleSkin

což je vysoce kvalitní umělá kůže, která se vyrábí z jablek pocházející z údolí Merana. V kolekci OneMore Gold najdete jak pánské, tak dámské lyžařské modely a také celou řadu jedinečných doplňků, které dokonale sladí Váš lyžařský outfit k naprosté dokonalosti.

OneMore Gold (6)

Untitled design (8)

Je nám velkou ctí, že se ambasadory kolekce OneMore Gold stali Zorka a Míra Hejdovi, jejich zážitky nejenom s touto kolekcí OneMore Gold můžete sledovat na jejich instagramových účtech @zorkahejdova a @mirahejda.

Pokud toužíte po jedinečném lyžařském setu, který se na celém světě prodává pouze ve SKIMAX STORE, doporučujeme ke kolekci OneMore Gold zakoupit modely lyží z limitované edice Vist X Limited Gold, které skvěle ladí právě se zlatou kolekcí OneMore Gold.

OneMore Gold (7)

OneMore Gold (4)

Celou kolekci OneMore Gold můžete zakoupit na E-SHOPU SKIMAX, nebo v naší prodejně SKIMAX STORE. Pomoc při výběru oblečení Vám může naše podstránka Jak vybrat oblečení a doplňky. Tuto stránku jsme pro Vás připravili, aby bylo pro Vás co nejsnazší vybrat si tu správnou velikost právě pro Vás a vyvarovali se celé řady chybek, ke kterým může dojít při výběru oblečení a doplňků.

Vše, co najdete v naší prodejně SKIMAX STORE, je také k objednání na našem E-SHOPU SKIMAX, a to do druhého dne. Pokud budete potřebovat poradit, přeměřit Vámi vybraný model, nebo se ujistit o správné velikosti, kontaktujte naši online poradkyni Michaelu na store@ski-max.cz, nebo na telefonu 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůže!

Budeme se těšit na setkání s Vámi na naší prodejně SKIMAX STORE, nebo při výběru online na našem E-SHOPU SKIMAX!

Team SKIMAX

onemore gold 8

 


Zpět

Další novinky

Dámské lyže jsou skvělou volbou

Untitled design (9).png

Proč je dámský model vhodnější? Jeho konstrukce lépe vyhovuje lyžařské technice žen, která je jiná než u mužů. Jde hlavně o postavení těžiště v průběhu oblouku či velikost tlaku do hran, který vychází z jejich rychlosti a váhy.

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu – 1. část

Jak-vybrat-damskou-lyzarskou-bundu-podle-materialu.jpg

Nejste si jistá při volbě lyžařské bundy? Rozhodla jsem se Vám poradit krátkými články. V první části se zaměříme na materiál!

Vist X Limited – dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitová edice univerzálních lyží, kterou lze zakoupit na celém světě pouze ve SKIMAX STORE – řada VIST X LIMITED