POJEĎTE S NÁMI TESTOVAT LYŽE

Otevíráme půjčovnu už 1.9.2023! 

 

Půjčovna

Sezóna se sezónou se opět sešla a naše půjčovna SKIMAX otevírá opět své brány pro příznivce zimních lyžařských sportů a snowboardisty. Pro letošní sezónu 2023/2024 jsme si již tradičně připravili nové modely lyží, běžek, snowboardů a spostu bonusů! Kompletní zápůjčka je Vám zapůjčeny vždy do 15. dubna a je bez zálohy. U nás Vám zapůjčíme vždy kvalitní a prověřené modely značek Atomic, Dalbello, Elan, K2, Nitro, Rossignol, Roxa, Salomon, Skimax, Skol, Sporten, Vist, Völkl a mnoho dalších. V naší SKIMAX půjčovně si můžete také zapůjčit vysoce kvalitní skialpinistickou výbavu pro dospělé ke snadnému zdolání každého vrcholu.  Nezapoměli jsme ani na lyžařské kurzy, kde máme připravenou skvělou akci. Při objednávce pro celou třídu (více jak 10 kompletů) na Váš lyžařský kurz získáváte 15% slevu + jeden komplet TOP ZDARMA pro Vašeho učitele. Neváhejte nás navštívit co nejdříve, těšíme se na Vás denně od 9:00 - 19:00. 

VÍCE INFORMACÍ O ZÁPŮJČKÁCH VE SKIMAX OLOMOUC

 

slevy

slevy

slevy

 

BOMBASTICKÝ VÝPRODEJ ZIMNÍHO ZBOŽÍ


Zpět

Další novinky

DNY SKIMAX slev jsou tady!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Nová sezóna ve SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Prodejna v Olomouci je opět otevřena denně od 9:00-19:00! Čeká na Vás bombastický výprodej a zbrusu nové kolekce oblečení, lyží a doplňků

Lacroix – dokonalé dámské lyže

Lacroix-Terezka-0.jpg

Pokud toužíte po jedinečných lyžařských zážitcích na skutečně dokonalém modelu lyží, který jen tak někdo nemá, tak jsou ručně vyráběné dámské modely lyží Lacroix stvořeny právě pro Vás!